śmierć

    śmierć

    Oszuści wybierali na ofiary osoby schorowane, często uzależnione od alkoholu i z problemami finansowymi. Zaprzyjaźniali się z pokrzywdzonymi, a następnie nakłaniali do notarialnego oświadczenia i śmiertelnie truli. W wyniku działań śledczych udało się ocalić życie kolejnej osoby. Miała nią być emerytka z Warszawy. Zarzuty sześciu zabójstw i usiłowania kolejnego usłyszał 43-letni Roman P.

    Tuż przed świętami, 21 grudnia 2021 roku media obiegła przykra wiadomość o śmierci Żory Korolyova. W mediach społecznościowych partnerka tancerza - Ewelina Bator wspomniała ukochanego oraz poinformowała o dacie i miejscu pochówku.

    Nie żyje Jan Mayzel, wybitny aktor teatralny, serialowy i filmowy. Artysta, który na stałe zapisał się w historii polskiego kina, zmarł w wieku 91 lat. Widzowie pokochali go za role w kultowych produkcjach, takich jak "Miś", "Kingsajz", "Alternatywy 4" czy "Zmiennicy".

    W nocy z 24 na 25 grudnia 1976 roku niedaleko Połańca doszło do niewyobrażalnie brutalnego morderstwa trzech osób, którego świadkami była cała wieś. Zbrodnia połaniecka przeraża i szokuje swoimi szczegółami do dzisiaj. Trwający od lat konflikt doprowadził do śmierci trzech osób - 18-letniej Krystyny Łukaszek, która była w ciąży i 25-letniego Stanisława Łukaszka oraz 12-letniego Mieczysława Kality.