Magda Gessler

  Magda Gessler

  Magda Gessler : "W Polsce kobiety mają, prawie że najlepiej na świecie (..) Polska ma kobiety, które rządzą". A jak sytuacja w naszym kraju wygląda zdaniem Martyny Wojciechowskiej i Iwony Guzowskiej? Czy kobiety rzeczywiście "wykastrowały mentalnie" mężczyzn? Jak myślicie?

  Wkrótce rozpocznie się 14. edycja "Kuchennych rewolucji", a Magda Gessler - królowa rewolucji - nadal ma co robić... w kuchniach Polaków. W Dzień Dobry TVN Magda Gessler opowiedziała nam o kuchennych koszmarach i zaprojektowanych przez nią ubraniach. Kto nie powinien gotować? Czy z rosołu z gęsi można zrobić bigos? Jakie potrawy królują w polskiej kuchni? Na czym restauratorzy mogą zarabiać? I dlaczego Polki boją się kolorów?

  Ta kobieta rzuca młotem dalej niż mężczyźni. Gościem Dzień Dobry TVN, w pierwszym powakacyjnym programie, była lekkoatletka, rekordzistka świata w rzucie młotem - Anita Włodarczyk. Czy przyniosła ze sobą do studia złoty medal? Ile obrotów trzeba wykonać przed rzutem młotem? Jaki prezent Anita Włodarczyk dostała od Magdy Gessler? I ile czasu spędza poza domem? I kiedy wreszcie wybierze się na urlop?

  „Poziomki 2016/2017. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce” to najnowsze wydanie przewodnika kulinarno-hotelarskiego Magdy Gessler. Jakimi kryteriami kieruje się restauratorka podczas tworzenia tego poradnika i jakie perełki możemy znaleźć na jego stronach? Jak myślicie, gdzie właśnie wybiera się Magda Gessler? :)

  Trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.Który z piłkarzy grający na Euro 2016 zasługuje na miano najprzystojniejszego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in. Martę Żmudę Trzebiatowską, Magdę Gessler, Tamarę Gonzalez Pereę, Joannę Krupę, Małgorzatę Rozenek. Marcin Meller powiedział, jak podczas meczów Euro bawią się jego koleżanki :)

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji MasterChefa. Z tej okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać napotkane na planie programu gwiazdy, czy zdarza się im jeść w pracy. Zobaczcie, co powiedzieli: Joanna Krupa, Aldona Jankowska, Michel Moro i Magda Gessler. Znana restauratorka powiedziała również, dzięki czemu jest w "ósmym niebie".

  Rozbierane zdjęcia zagranicznych gwiazd często pojawiają się w Internecie. Czy polskie gwiazdy robią sobie takie zdjęcia? A może brały udział w nagich sesjach zdjęciowy? Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co powiedzieli jej: Magda Gessler, Marek Bukowski, Sylwia Gliwa, Radosław Majdan i Dawid Woliński?

  Lara Gessler to restauratorka i córka królowej kulinariów - Magdy Gessler. Wraz z przyjaciółką Patrycją Pankiewicz - za pośrednictwem bloga - namawia ludzi do spędzania wolnego czasu w ciekawy sposób. O swojej misji i pracy nad blogiem dziewczyny powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Magda Gessler wzięła udział w rajdzie jako... pilot rajdowy. Kierowcą samochodu był jej manager biznesowy Jacek Lotycz. Dlaczego zdecydowała się na udział w rajdzie i czy bała się przed startem? Temu rajdowi z bliska przyglądał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Miłość fanów może być wielka. Przekonują się o tym znane osoby, które nieustannie są zaczepiane przez fanów. O swoich doświadczeniach z popularnością zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: piosenkarkę Natalię Szroeder oraz aktorów: Michała Koterskiego i Rafała Rutkowskiego. Czy zdarzyło im się odmówić wspólnego zdjęcia? Z kim chciał zrobić sobie zdjęcie Misiek Koterski?

  Magda Gessler przeprowadziła w Dąbrowie Górniczej miłosną rewolucję. Otóż zmobilizowała właścicieli jednej z tamtejszych restauracji - Annę Piszczek i Jerzego Turka, by po ponad 30 latach związku wzięli ślub. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, by powiedzieli o swoim życiu oraz relacjach sprzed "Kuchennych rewolucji" i już po. Czy wyznaczyli już datę ślubu?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: statystki mówią, że najwięcej warszawiaków zwanymi "słoikami" przyjeżdża z lubelskiego - Filip Chajzer rozmawia z tymi, którzy już zadomowili się w stolicy. W programie także Gal Gadot - Wonder Woman o polskich korzeniach. A na koniec: z kuchni przed ołatarz, czyli rewolucja, której nie spodziewała się sama Magda Gessler - jak udało się jej namówić do ślubu parę, która żyła razem 30 lat. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Magda Gessler podczas nagrania programu "Kuchenne rewolucje" odkryła, że w jednej z kieleckich restauracji dochodzi do rażącego naruszania praw pracowniczych. Nie jest to jednak wyjątek. Według ekspertów - w Polsce prawa pracownicze są łamane bardzo często. Dlaczego? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z Magdą Gessler oraz adwokatem i ekspertem prawa pracy Waldemarem Gujskim. Dowiedzieliśmy się również, na co powinni zwracać uwagę młodzi ludzie decydujący się na pracę sezonową.

  Dorota Gardias o dzisiejszej pogodzie opowiada z Krakowa, gdzie odbywa się casting do programu "MasterChef". Spotkała się tam między innymi z jurorami programu. Jakie Anna Starmach, Michel Moran i Magda Gessler mają oczekiwania co do nowej edycji? Czy młodzi adepci sztuki kulinarnej z "MasterChef Junior" podnieśli poprzeczkę dorosłym? Jakie jurorzy mają rady dla startujących w castingach?

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdementowała primaaprillisowe żarty polskich gwiazd. Okazuje się, że udział Kędziora, Tedego i Łoza w programie "Kto poślubi mojego syna" był żartem. Podobnie zresztą jak doniesienia o ciąży Oli Kwaśniewskiej czy przeprowadzce Małgorzaty Rozenek do Francji. Informacje, jakoby Magda Gessler miała uczyć języka hiszpańskiego w programie "Szkoła" również okazały się żartem ;)

  Kiedy i gdzie się poznali i co, tak naprawdę, łączy Magdę Gessler i Mateusza Gesslera, oprócz wspólnej pasji i nazwiska? Czy Magda wpłynęła w jakiś sposób na Mateusza? To ich pierwszy wspólny występ w telewizji! Ponownie będziemy mogli zobaczyć ich razem już dziś wieczorem, o 20.00 w programie MasterChef Junior, gdzie Magda będzie gościem specjalnym. Zapraszamy serdecznie!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: 30 lat w Hollywood i role u boku m.in. Kevina Costnera czy Gary Oldmana - Beata Poźniak o tym, jak trafiła do Los Angeles. Oprócz tego: Filip Chajzer - czy zdjęcie to jedyne miejsce, gdzie rodzina dobrze wygląda? Następnie: "smakowite kąski" - o dziecięcym gotowaniu Magda Gessler i Mateusz Gessler, a o swoim ulubionym menu - Robert Biedroń. Zaczynamy o 8.30.

  Na planie pierwszej edycji programu "MasterChef Junior" pojawiła się Magda Gessler. Jakich rad udzieliła małym uczestnikom? Czy smakowały jej słodkości, które przygotowały dzieciaki? O atmosferze panującej podczas nagrania opowiedział Mateusz Gessler, juror programu.

  Dorocie Wellman nie spodobał się pomysł, by postać Magdy Gessler zagrała w filmie Ewa Kasprzyk. Dlaczego? Czy wiedzieliście, że nasza prowadząca marzy, by zagrać w filmie? Z jakim reżyserem chciałaby współpracować? I jak zareagował na to wyznanie Marcin Prokop?

  Ewie Kasprzyk jako jedynej aktorce udało się zdobyć prawa do sztuki Almodovara -„Patty Diphusa”. Podobno hiszpański reżyser chce nakręcić film o Magdzie Gessler. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" utrzymuje, że poznała go podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych. Czy Ewa Kasprzyk chciałaby zagrać słynną restauratorkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Lara Gessler prowadzi jedną z warszawskich cukierni. Czy zarządzania zespołem nauczyła się od słynnej mamy? Jaką jest szefową? Wybuchową czy opanowaną? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu lat, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że już w najbliższy czwartek rozpocznie się jego trzynasty sezon. W Dzień Dobry TVN gościliśmy prowadzącą program Magdę Gessler. Powiedziała, jaka będzie nowa odsłona Kuchennych Rewolucji, jakie błędy popełniają polscy restauratorzy i co ją nakręca.

  W "Kuchennych Rewolucjach" Magda Gessler jest bardzo wymagająca dla pracowników restauracji. Czy dla swoich dzieci jest równie surowa, co dla bohaterów programu? Czy zdarza jej się na nich pokrzykiwać? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mateusz Gessler został jurorem w "MasterChef junior", nowym show, które zobaczymy w wiosennej ramówce TVN. Czy to prawda, że wygryzł z tego miejsca Magdę Gessler? Jakie relację łączą go z ciotką? Czy Magda dawała mu rady przed udziałem w programie? Za co go ceni? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Magda Gessler jest jedną z niewielu polskich gwiazd, która może pochwalić się tak liczną grupą oddanych fanów w mediach społecznościowych. Jak Magda ich aktywizuje? Kiedy ma czas na, by odpisywać na ich wiadomości? Z Magdą Gessler rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kto bardziej stresuje się podczas wywiadów - dziennikarz czy jego rozmówca? Bywa różnie. Jak gwiazdy radzą sobie z niekompetencją lub nawet impertynencją pytających, jak reagują na pytania, na które nie chcą odpowiedzieć? A jak dziennikarze czują się gdy popełnią błąd lub usłyszą coś czego się nie spodziewali? W studiu, na pytania Magdy i Marcina, odpowiadali: Magda Gessler i Andrzej Morozowski.

  Jeśli macie wrażenie, że Filip Chajzer wychodzi już nawet z lodówki, to... wszystko się zgadza. Zobaczcie, jak wygląda lodówka zbudowana specjalnie dla Magdy Gessler przed jednym z sezonów "Kuchennych Rewolucji", w której musiała się zmieścić jej... burza loków. Zobaczcie też, co Filip odkrył w naszym firmowym magazynie, w którym znajduje się aż 35 tysięcy różnych przedmiotów. Jakie "wynalazki" spodobały się Filipowi? Ciekawi jesteście lustra, przy którym Jolanta Kwaśniewska pokazywała, jak jeść bezę? A może chcecie zobaczyć łopatę, którą Filip Chajzer chciałby wypożyczyć poseł Krystynie Pawłowicz? :-)

  Magda Gessler kocha góry, dlatego w Bukowinie Tatrzańskiej postanowiła otworzyć schronisko. Odwiedziła ją tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jak wygląda zaadoptowany przez restauratorkę dom i co można w nim zjeść.

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy Jakuba Jabłońskiego i Marcina Wosiaka - bohaterów jednego z odcinków „Kuchennych Rewolucji”, którzy zachwycili Magdę Gessler. Przygotowali dla nas wiele pysznych dań: zupę berdyczowską, sandacza w ziołach z kiszoną kapustą i curry, quiche ze szpinakiem, suszonymi pomidorami i rokpolem, quiche z grzybami i camembertem oraz czekokubki z czekoladą i konfiturą wiśniową.