Magda Gessler zobaczyła nosorożca. Czym jeszcze zaskoczą "Kuchenne Rewolucje" w Białymstoku?

Źródło: Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
Kulinarna podróż z Polanem
Kulinarna podróż z Polanem
Szparagowy zawrót głowy
Szparagowy zawrót głowy
Popisowe domowe zupy Andrzeja Polana
Popisowe domowe zupy Andrzeja Polana
Wigilijne potrawy Polana
Wigilijne potrawy Polana
Pizza a la Polan
Pizza a la Polan
Kuchnia winogronowa
Kuchnia winogronowa
"Kuchenne rewolucje" tym razem zawitają do stolicy Podlasia. Białystok słynie ze wspaniałej architektury i studenckiego życia. I to właśnie w jednym z akademików Beata i Paweł postanowili otworzyć bufet z kuchnią wietnamską o nazwie "Zielony Nosorożec". Restauracja nie zdała jednak egzaminu, więc korepetycji z gastronomii postanowiła udzielić sama Magda Gessler.

"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku

Nie jest tajemnicą, że nosorożce są gatunkiem szczególnie zagrożonym. Niebezpieczeństwo nie ominęło również tego białostockiego. Beata i Paweł, właściciele lokalu, zatrudnili kucharza z Wietnamu. Na początku interes jakoś się kręcił, "Zielony Nosorożec" cieszył się popularnością wśród studentów, jednak wraz z początkiem pandemii i nauką zdalną restauratorzy wpadli w tarapaty.

Właściciele próbowali wszystkiego, aby przyciągnąć do siebie gości spoza akademika. Niestety ich działania kończyły się fiaskiem, gości jak nie było, tak nie ma, a rachunki trzeba płacić.

- Sytuacja nas przerosła, koszty nas przerosły - przyznała właścicielka.

Kiedy restauratorzy popadli w długi oraz byli zmuszeni wziąć kredyt na utrzymanie lokalu, managerka Marta postanawiała im pomóc. W tajemnicy napisała do Magdy Gessler emocjonalny list z prośbą o wsparcie. Magda Gessler natychmiast postanowiła ratować "Zielonego Nosorożca". Tylko, czy nie jest już za późno?

"Kuchenne rewolucje" odc. 9. - gdzie oglądać

Emisja 9. odcinka nowego sezonu w czwartek o godz. 21:35 w TVN! Wszystkie odcinki - również przedpremierowo - można zobaczyć w serwisie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości