Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Na konferencji dotyczącej jesiennej ramówki TVN Style była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która rozmawiała: ze specjalistką od ślubów Izabelą Janachowską, Małgorzatą Rozenek-Majdan - ciągle "W dobrym stylu" i Magdą Mołek "W roli głównej". Maciej Maniewski i Gabi Drzewiecka opowiedzieli jej o "Mistrzowskim cięciu" - kto jest czarnym charakterem w tym duecie? Zaś Ulę Chincz zobaczymy m.in. w programie "Gwiazdy prywatnie", a Karolinę Korwin-Piotrowską w programie #Sława, czyli historia show biznesu.

  To był pierwszy gol w wykonaniu Arkadiusza Milika od bardzo długiego czasu. Czy bramka, która padła podczas meczu z Kazachstanem odmieni złą passę piłkarza? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z jego dziewczyną Jessicą Ziółek. Dlaczego para nie widziała się po meczu?

  Katarzyna Zielińska długo ukrywała przed kamerami swój ciążowy brzuszek. Ostatnio dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się jednak wypatrzeć ją na salonach. Jak przebiega druga ciąża aktorki? Czy zna już płeć dziecka? I jak czuje się przyszła mama?

  Każdy artysta ma swoją muzę. Czyją inspiracją stały się: Edyta Zając-Rzeźniczak, Maja Sablewska, Monika Olejnik, Jessica Mercedes, Zofia Ślotała, Katarzyna Warnke, Natalia Szroeder, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie pełnym projektantów mody i ich artystycznych muz. Jak myślicie, trudno być muzą?

  Anna Lewandowska nie rozstaje się ze swoją najlepszą przyjaciółką - córką Klarą. Ostatnio nawet zabrała ją na prowadzony przez siebie obóz. Jak udaje się jej godzić macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi? Jednak to nie gwiazda na Balu Nocy Letniej, której w głowie pieluchy i śpioszki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała również z Filipem Chajzerem, który lada dzień zostanie tatą. Jak przygotowuje się na narodziny Jerzego? A co z plotkami na temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan, które wywołała suknia prowadzącej "Projekt Lady"? Radosław zostanie w końcu ojcem, czy to tylko myląca dodatkowa falbana?

  Już od 5 września widzowie będą mogli oglądać nowy serial TVN "Diagnoza". Jaki nastrój panował na premierze? Zobaczcie relację dziennikarki Dzień Dobry Wakacje Agnieszki Jastrzębskiej, która rozmawiała z gwiazdami serialu: Mają Ostaszewską, Maciejem Zakościelnym, Aleksandrą Konieczną, Antonim Królikowskim, Weroniką Rosati i Sonią Bohosiewicz.

  Natalia Siwiec za chwilę zostanie mamą ale ciągle nie zwalnia tempa. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska złapała ją na planie sesji zdjęciowej. Jak czuje się w ciąży? Zdążyła się już przygotować na zostanie mamą? I jak nowa rola w życiu wpływa na jej pracę?

  We środę odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jesteśmy razem już 20 lat! Jakie nowe programy znajdą się na naszej antenie, a które powrócą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Karoliną Korwin-Piotrowską, Hubertem Urbańskim, Magdą Gessler, Marcinem Tyszką, Agnieszką Woźniak-Starak, Mateuszem Gesslerem, Robertem Makłowiczem, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską. Na którą pozycję z jesiennej ramówki czekasz najbardziej?

  Jak każda mama Barbara Kurdej-Szatan jest zakochana w swojej córeczce. Czy Hania pójdzie w ślady mamy? Czy ma już za sobą debiut? Odpowiedź na to pytanie zna kronikarka życia Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Każdy z nas ma w życiu swoje wzloty i upadki. Dotyczy to również gwiazd. Lubimy się chwalić sukcesami, a co z porażkami? W jakich momentach gwiazdy nie chcą aby o nich mówiono? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Karolinę Malinowską, Omenę Mensah, Violę Kołakowską, Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Włodarczyk, Barbarę Kurdej-Szatan, Weronikę Książkiewicz i Tomasza Olejniczaka.

  Podczas Warsaw Fashion Street modelki legendarnej Mody Polskiej znów - po 25 latach - spotkały się na wybiegu. W ten sposób chciały uhonorować swojego mistrza Jerzego Antkowiaka. Jak modelki wspominają pracę dla Mody Polskiej? Co podczas pokazu przygotowano dla projektanta? Jak przyjął niespodziankę? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W najnowszym filmie Juliusza Machulskiego "Volta" zagrało wielu cenionych aktorów, m.in.: Jacek Braciak, Andrzej Zieliński, Michał Żurawski, Olga Bołądź, Cezary Pazura i Aleksandra Domańska. Jak wspominają pracę z reżyserem? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gdzie jest bardziej niespokojnie: w świecie polityki czy show biznesu? Najbardziej odpowiednią osobą, której można zadać to pytanie jest Piotr "Liroy" Marzec, raper i poseł. Z nim i jego żoną Joanna rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Którego uczestnika MasterChefa uczestniczka Top Model Karolina Pisarek wybrała sobie na chłopaka? Sprawę zbadała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Modelka trzyma ostrą dietę czy pozwala sobie gotować nowemu wybrankowi?

  Katarzyna Glinka wzięła udział w rozbieranej sesji. Podjęła decyzję sama? I dlaczego zdecydowała się na taki krok? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Klaudia Halejcio na jednej z ostatnich imprez wystąpiła w bardzo odważnej sukni z zaskakująco głębokim dekoltem. Jak to możliwe, że to, co powinno być zakryte pozostaje zakryte? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas Warsaw Fashion Street 2017 swoją kolekcję pokazała Natalia Jaroszewska. Co przygotowała? Jakie gwiazdy zaprezentowały jej projekty? W czasie imprezy na wybiegu pojawił się też mąż Justyny Steczkowskiej - Maciej Myszkowski. Kto go do tego namówił? Kto mu doradza w kwestiach modowych? Na Warsaw Fashion Street wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co roku polskie gwiazdy spotykają się, aby rozegrać charytatywny mecz siatkówki. Jak bawiły się tym razem? Kto wygrał mecz? Jaką fundację wspierały drużny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji dowiedziała się również, że Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula spodziewają się dziecka. Gratulujemy!

  Katy Perry przy okazji promocji kolejnego albumu załamała się i przyznała do myśli samobójczych. Dlaczego mimo sukcesów, pieniędzy i sławy gwiazdy cierpią na depresję? Kto - oprócz Katy Perry - przyznał się do choroby? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN dziennikarką Agnieszką Jastrzębską i psychoterapeutą Robertem Rutkowskim.

  Renata Kaczoruk należy do szczupłych i wysokich kobiet. Z tego powodu miała w dzieciństwie kompleksy. Dzięki czemu je wyleczyła? Czy miała jeszcze inne obsesje? Modelka rozmawiała z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Zbliża się lato. Gdzie urlop spędzą: Klaudia Halejcio, Dawid Woliński, Karolina Malinowska, Izabella Krzan, Jakob Kosel i Sabrina Pilewicz? Kto z nich chętnie wybrałaby się na wakacje z rodzicami? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Poczułam motyle w brzuchu" - zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Beata Kozidrak. Jak nowa miłość wpływa na jej życie artystyczne? A jak wyglądają jej stosunki z byłym mężem?

  Francuski czy polski - jaki akcent ma syn wychowanego we Francji Mateusza Gesslera? Zagadkę postanowiła rozwikłać Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobacz, jaką tajemnicę zdradził jej kucharz!

  Jessica Ziółek wyznała ostatnio na antenie TVN24, że z Arkadiuszem Milikiem poznali się w jednym z sieciowych sklepów odzieżowych. Połączyła ich miłość do ubrań? Kto komu radzi, co na siebie założyć? I jakie plany związane z moda ma partnerka piłkarza? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W ostatni weekend opuściliśmy nasze warszawskie studio i całą ekipą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się do Sopotu, aby tam nakręcić sobotnie i niedzielne wydania. Zobacz, jak wyglądały kulisy produkcji! Czy wiedziałeś o której zaczynamy przygotowania do wejścia na antenę i skąd dochodzą głosy, które słyszą prowadzący? Po planie odprowadza Agnieszka Jastrzębska.

  O trudnym sezonie w klubie, "wyładowywaniu energii w domu" i namawianiu żony do aktywności fizycznej, z kapitanem Legii Warszawa Jakubem Rzeźniczakiem, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.