Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  A może po prostu po to, by się polansować? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Cezarego Pazurę, Małgorzatę Sochę, Annę Dereszowską, Annę Cieślak, Kubę Wesołowskiego, Andrzeja Grabowskiego, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, Otylię Jędrzejczak, Martę Żmudę - Trzebiatowską, Jolantę Fraszyńską oraz Piotra Gąswskiego.

  Wielkimi krokami nadchodzi trzecia edycja "Top model". Od wiosny 2013 śledzić będziemy kolejne zamgania uczestniczek. Robert Kantereit nie czeka na nią z wypiekami na twarzy, ale - jak mówi - chętnie rzuci na nią okiem. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Marcina Tyszkę, fotografa i jurora programu „Top Model”, Annę Piszczałkę, finalistkę pierwszej edycji „Top Model” oraz Verę Suprunenko, finalistkę drugiej edycji. Czy "Top model" całkowie zmienił ich życie? Czy ich życie po programie to bajka?

  Kuba Molęda to absolwent instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Ukończył również szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie saksofonu. Zadebiutował mając 7 lat . Na scenie Dzień Dobry TVN Kuba wykonał utwór „Nie mów, że nie”. Podoba się Wam?

  Czy Doda to ulubiona gwiazda Agnieszki Jastrzębskiej? Za co ceni ją redaktor naczelna "Gali"? Dorota "Doda" Rabczewska wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu z prawdziwym lwem! Posłuchajcie, co powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o tym, dlaczego uchodzi za bardzo trudną osobę. Czy to prawda, że ludzie boją się pracować z Dodą? Czy pali za sobą mosty? Czy potrafi wybaczać i, czy odbuduje przyjaźń z Nergalem?

  Aleksandra Kwaśniewska, po raz pierwszy od swojego ślubu, publicznie wypowiedziała się na ten temat. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zapytała ją specjalnie dla Dzień Dobry TVN o to, jak się odnalazła w całej tej sytuacji i, czy cokolwiek widziła w blasku oślepiających fleszy, gdy wchodziła do kościoła. Kto i co przeszkadzało jej podczas ślubu? Dlaczego część gości nie mogła wejść do kościoła?

  Kinga Burzyńska odwiedziła plan serialu "Lekarze", a tam spotkała się m.in. z Marcinem Perchuciem. Ile z jogina jest w Marcinie Perchuciu? Dlaczego nie można ćwiczyć jogi, gdy ma się gorączkę?

  Czy znudzona domem żona Michała Żebrowskiego otworzyła luksusowe spa? W jakiej sukience Anna Czartoryska weźmie ślub? Po co Wojciechowi Mecwaldowskiemu broda? Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Ile czasu potrzebują gwiazdy przed wielkim wyjściem? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Dorotę Gardias, Annę Czartoryską, Karolinę Malinowską, Zosię Ślotałę oraz Lidię Kalitę.

  Za kilka dni w sprzedaży pojawi się książka Adama "Nergala" Darskiego "Spowiedź heretyka". Dlaczego Nergal zdecydował się na taką spowiedź? - Czemu nie zamknąć mojego światopoglądu w jakiejś dłuższej formie - powiedział Agnieszce Jastrzębskiej. Czy Adam Darski ma jakąś misję do spełniania? Co zdradza w książce? Czy pisze o swoich partnerkach? Co myśli o instytucji małżeństwa?

  "Danuta W." spektakl w reżyserii Janusza Zaorskiego, w którym w rolę tytułowej bohaterki wcieliła się Krystyna Janda zagościł na scenie Teatru Polonia. Kto przybył na premierę "Danuty W."? Która dziennikarka uwielbia Lecha Wałęsę? Co o spektaklu powiedział Kazimierz Kutz, a co sama Danuta Wałęsa?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się Joanną Krupą, by porozmawiać o tym, jak jej się żyje pod obstrzałem mediów. 22 października na antenie TVN Style zobaczymy reality show z Krupą w roli głównej. Czy ujrzymy w nim prawdziwą Joannę? - Mam normale życie. Może mam ładne auto czy ładny dom, ale też jestem człowiekiem, też czuję, też mam serce - mówiła modelka. Czy to prawda, że ten program uratował jej związek?

  Przy okazji premiery historycznej superprodukcji "Bitwa pod Wiedniem" Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić czy gwiazdy lubią filmy historyczne, a także co słychać u Zosi Ślotały i Borysa Szyca oraz czy prawdą jest, że związek Piotra Adamczyka przechodzi kryzys!

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się z kamerą Dzień Dobry TVN do Paryża. W czasie odbywającego się tam w polskiej ambasadzie pokazu mody Gosi Baczyńskiej spytała obecnych tam gości o polskie akcenty we Francji.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Annę Nowak-Ibisz, Andżelikę Piechowiak, Marię Góralczyk oraz Dawida Wolińskiego jak i gdzie zaopatrują się w ubrania. Czy lubią pomierzyć, czy raczej kupują bez zastanowienia?

  Tym razem Agnieszka Jastrzębska zabrała nas w strugi deszczu, czyli na premierę "Deszczowej piosenki" w teatrze Roma. Gwiazdy, które tem spotkała, zapytała o to czy lubią musicale. Który dziennikarz, zanim rozpoczął karierę w mediach, grał w musicalach? Ile razy Natalia Kukulska widziała "Deszczową piosenkę"? O czym marzy Rafał Maserak? Komu i czego zazdrości Anna Głogowska?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała projektantkę sukni ślubnej Oli Kwaśniewskiej, jaka była reakcja Kuby Badacha na najważniejszą pannę młodą 2012 roku oraz czy sukna prezydentówny była biała? Sabrina Pilewicz opowiedziała także o innych ponderabiliach ślubnych Oli.

  Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w Dzień Dobry TVN o kulisach kocertu zespołu Colplay w Warszawie. Rozmawiała też z Mają Sablewską, która została wykładowcą? Czego będzie uczyć? Jakiej muzyki słucha Tomasz Majewski? Czy ściąga muzykę z Internetu?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pierwszej autorskiej kolekcji Mai Sablewskiej. Jak Maja interpretuje modę i czy - jak głoszą ostatnie plotki - jest w ciąży?

  Czy to prawda, że nie układa jej się z Marcinem Hakielem? Czy Cichopek i Hakiel mają problemy finansowe? Czy będzie rozwód? Co powiedziała na ten temat Agnieszce Jastrzębskiej Kasia Cichopek, a co Anna Mucha, gdy dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała ją o zaręczyny z Marcelem Sorą? Jaki pierścionek nosi na palcu? Z kim ścigają się gwiazdy? Jakim kierowcą jest Tomasz Majewski, a ile punktów karnych ma na swoim koncie Natalia Lesz?

  Bordo i biały to hity tego sezonu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Joannę Przetakiewicz, Małgorzatę Sochę, Edytę Herbuś, Kingę Rusin, Weronikę Rosati, Natalię Lesz, Aleksandrę Kwaśniewską, jakie kreacje na nadchodzący sezon można znaleźć w ich szafie?

  Agnieszka Jastrzębska twierdzi, że "Marcin Prokop ma parcie na wiadomości ze świata show-biznesu", dlatego postanowiła go... No właśnie, co zrobi z Marcinem Prokopem Agnieszka Jastrzębska? Czy to prawda, że Natasza Urbańska będzie teraz projektantką mody? Zobaczcie jej kolejne "dziecko"! Czy jej mąż Janusz Józefowicz ma wpływ na to, co na siebie zakłada?

  Czy Robert Kozyra, Maryla Rodowicz, Rafał Królikowski, Anna Samusionek, Dawid Woliński kolekcjonują dzieła sztuki? A może ściany ich domów ozdabia Vincent van Gogh, Rubens, Edward Hopper, Andrzej Wróblewski, Frida Kahlo lub pop-artu David LaChapelle bądź autor figur niemożliwych Maurits Cornelis Escher? O to nasze gwiazdy zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z pływaczką Otylią Jędrzejczak o jej nowej pasji - o projektowaniu. Otylia zajęła się modą dla pływaków. Czy to zonacza, że zrezugnuje ze sportu? - Lubię czasami założyć okularki i czepek w tym samym kolorze - powiedziała pływaczka dziennikarce Dzień Dobry TVN. Jak myślicie, jaki jest ulubiony kolor Otylii Jędrzejczak?

  Zobaczcie relację Agnieszki Jastzrębskiej z przebiegu wielkiego meczu politycy kontra artyści. Co o meczu powiedzieli jej uczestnicy: Kamil Durczko, Rafał Maserak, Sergiusz Ryczel i Paweł Małaszyński i premier Donald Tusk? Co podczas meczu robiła Małgorzata Socha i Małgorzta Rozenek? Ile pieniędzy udało się zebrać dla podopiecznych fundacji TVN 'nie jesteś sam'?

  Czy hiszpańscy piłkarze się obrazili? Komu dziękowali Włosi po wygranym meczu z Niemcami i kto inspiruje młodych projektantów? Wszystko to, dla Dzień Dobry Wakacje, sprawdziła Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odkryła, jakie Nergal ma plany na wakacje, dlaczego Natalia Lesz mieszka z przyjacółką oraz czy Miss Polonia 2011 i Miss Polonia 2012 są bliźniaczkami?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sebastian Riedel, syn Ryszarda Riedla, legendy polskiej muzyki i zespół "Cree" z piosenką „Cały nasz świat”. Podoba się Wam ta piosenka? Podobny do ojca?

  Jak kibicuje babcia Kuby Błaszczykowskiego, na co narzekają żony angielskich piłkarzy i który z naszych piłkarzy jest najbardziej seksowny sprawdziła Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Alicję Bachledę Curuś, Janusza Józefowicza, Nataszę Urbańską, Natalię Lesz, Martę Grycan, Magdalenę Schejbal oraz Ewę Minge o wrażenia po walce Polaków z Rosjanami.