Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  lara Gessler od niedawna nosi pierścionek zaręczynowy. Czy zaczęła już planować ślub? Jak go sobie wyobraża? I czy to prawda, że jaj mama nie przepada za przyszłym zięciem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska już wie, dlaczego ślub nie odbędzie się zimą.

  Mateusz Damięcki: "Tak to już jest, że ludzie, którzy spotykają się w pracy i dobrze im się im razem pracuje, starają się nie rezygnować później z tej współpracy". Dlaczego pięć lat temu trafił na trening do swojej obecnej narzeczonej Pauliny Andrzejewskiej? Sprawdźcie, czego dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Profilaktyka badań, w szczególności u kobiet, jest bardzo ważna. Jak o swoje zdrowie dba Paulina Chruściel? Aktorka wyznała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że kiedyś zdrowie było dla niej najmniej istotną kwestią. Dlaczego? Czy w jej domu rodzinnym mówiło się o tym, jak ważna jest profilaktyka badań? A co o badaniach i więzi międzypokoleniowej powiedziała Aleksandra Hamkało?

  O miłości i kryzysach w swoich związkach gwiazdy powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Dowiedzieliśmy się, kto kogo poderwał i kto kogo ciągnął do ołtarza.

  W nocy czasu polskiego odbyła się 89. ceremonia wręczenia Oscarów, za rok 2016. Jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie? Czyja suknia została uznana za najgorszą? Dlaczego Meryl Streep popadła w konflikt z Karlem Lagerfeldem? O najpiękniejszych kreacjach oscarowej gali i kulisach ceremonii mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  "Płyń" to nowy projekt artystyczny Romy Gasiorowskiej-Żurawskiej. Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, czego możemy się spodziewać po spektaklu reżyserowanym i produkowanym przez Romę. Kogo zagra w nim Piotr Rogucki? Zobaczcie!

  O wypadku, ślubie, ciąży i inwestycji w siebie, z Natalią Siwiec, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. "Chcę postawić na rozwój osobisty, spełnić rzeczy, o których myślałam wcześniej. Teraz chcę to zrealizować"

  Edyta Górniak przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Czy decyzja dotycząca przeprowadzki była spontaniczna, czy gruntowanie przemyślana? Jak zamieszkanie w Los Angeles wpłynęło na jej syna Allana? Czy 2016 rok był dla wokalistki dobry? Jak oboje znoszą stres? Jak artystka zareagowała na wieść o tym, że jej były mąż wyszedł z aresztu? Czy Dariusz szuka z nimi kontaktu? Co zawdzięcza producentowi Davidowi Fosterowi? Edyta Górniak w szczerej rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Dziennikarska Dzień Dobry TVN dotarła do plotki o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poprowadzą wspólnie program, w którym będą "wkręcać" gwiazdy. Czy to prawda? Agnieszka rozmawiała z parą.

  Na portalach plotkarskich pojawiły się doniesienia, że Piotr Kraśko przeprowadził się z Mazur do Warszawy. Czy prezenter Dzień Dobry TVN faktycznie mieszkał na stałe w krainie tysiąca jezior? Sprawę postanowiła wyjaśnić Agnieszka Jastrzębska.

  Izabela Yamagata i Laila Dyer to nowe gwiazdy kolejnego sezonu "Żon Hollywood". Jak uczestnictwo w programie zmieniło relację między matką a córką? A jak przyjęła je polska publiczność? Dlaczego Laila szuka polskiego męża i czego oczekuje od potencjalnego wybranka? Z nowymi twarzami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jarosława Beniuka będzie można zobaczyć w kolejnej edycji "Małych gigantów". Do tej pory emerytowany piłkarz stronił od show-biznesu jak tylko mógł. Jak odnajduje się w tym świecie? Co skłoniło go do udziału w programie?

  2016 był dla Martyny Wojciechowskiej trudnym rokiem: zmagała się z ciężką chorobą i żałobą po śmierci partnera oraz ojca jej córki - Jerzego Błaszczyka. Mimo to ciągle odbiera kolejne nagrody takie jak Telekamery i kręci w Malezji kolejny sezon "Kobiety na krańcu świata". Skąd czerpie wewnętrzną siłę? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Miłość czy seks? Co jest ważniejsze? Czy jedno może istnieć bez drugiego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to Annę Jagodzińską, Michała Piróga, Monikę Olejnik, Annę Wendzikowską i Łukasza Jemioła.

  Wokalistka Monika Kuszyńska została mamą! Jej mąż, Kuba Raczyński zdradził, że urodził im się syn, któremu dali na imię Jeremi. Pokazał nawet w mediach zdjęcie dziecka. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom! :-) A Agnieszka Jastrzębska pochwaliła się w Dzień Dobry TVN, co ważnego wydarzy się w jej życiu...

  Druga edycja Agenta-Gwiazdy zapowiada się równie ekscytująco jak poprzednia. Już we wczorajszym, pierwszym odcinku widać było, że nie wszyscy uczestnicy przypadli sobie do gustu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała Alana Andersza, Odetę Moro i Darię Ładochę o atmosferę panującą w Argentynie. Co sądzą o Tomaszu Nieciku? A co na temat stereotypów powiedziała Edyta Rzeźniczak?

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  Są osoby, które nie obchodzą walentynek. Czy należy do nich Monika Olejnik? Rozmawiała z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po udziale w Azja Express stali się jedną z ulubionych par show-biznesu. Z okazji walentynek przygotowaliśmy dla nich niespodziankę. Jaką? Czy pamiętają swoje pierwsze spotkanie? Gdzie poszli na pierwszą randkę? Jak byli wtedy ubrani? Co się działo w dniu ich zaręczyn i ślubu? Co Małgosia powiedziała Radkowi po złożeniu przysięgi? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Mogliśmy również zobaczyć fragmenty ze ślubu i wesela Małgosi i Radka.

  Już niedługo startuje druga edycja programu Agent - Gwiazdy. Czego możemy się spodziewać po jej uczestnikach? Które z gwiazd chciały być Agentem? Z Agnieszką Rylik, Jarosławem Kretem, Odetą Moro, Tomaszem "Niecikiem" Niecikowskim, Alanem Anderszem, Olgą Frycz, Piotrem Kędzierskim, Darią Ładochą i Edytą Zając-Rzeźniczak rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kiedy Mateusz Damięcki miał zagrać w erotycznej sztuce "50 twarzy Greya", Agnieszka Jastrzębska postanowiła podpytać go o tę rolę. Aktor zirytował się wówczas pytaniami dziennikarki Dzień Dobry TVN. Dlaczego? Po dwóch latach od zdarzenia wyjaśnili to sobie :)

  Jeden ze znanych portali modowych uznał Maffashion za najbardziej wpływową blogerkę. Była tym zaskoczona? Jak ta informacja została przyjęta w Polsce? Jaka część z tych pieniędzy wpłynęła na jej konto? Z Maffashion rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektórzy zrzucają buty, tańczą na stołach i nie da się ich ściągnąć z parkietu, a inni wolą spotkać się z przyjaciółmi, w domowym zaciszu i toczyć długie rozmowy. Elżbieta Romanowska, Paweł Małaszyński, Magda Steczkowska, Andrzej Nejman, Odeta Moro i Jacek Cygan zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej jak lubią imprezować i czy w ogóle mają wciąż czas i ochotę na karnawałowe szaleństwa!

  Sama o sobie mówi, że jest niepoprawną optymistką. O tym, jakie ma metody na walkę z kiepskim nastrojem, zimową aurą i ogólnym przygnębieniem, Agnieszce Jastrzębskiej, opowiedziała Katarzyna Glinka.

  "Jak się śpieszyć to powoli! To jest nauczka i dla mnie, i dla wszystkich innych". Modelka Karolina Pisarek opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o wypadku jaki przytrafił się jej w Tokio. Jakie plany ma Karolina na najbliższe miesiące?

  O kulisach wyborów Miss Universe opowiedziała, Agnieszce Jastrzębskiej, Izabella Krzan, która właśnie wróciła z Filipin: "Ja się cieszę, że Europejka w końcu wygrała koronę! (...) Byłam super przygotowana, bardzo za to dziękuję i mam nadzieje, że to zaowocuje w kolejnych latach".

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na pokaz najnowszej kolekcji Paprocki&Brzozowski połączony z premierą najnowszej kolekcji firmy Kazar wiosna-lato 2017. Wiemy już w czym w nadchodzącym sezonie będziemy mogli zobaczyć gwiazdy!