Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Anna Lewandowska odnosi coraz większe sukcesy. Ostatnio także na arenie międzynarodowej. O co dokładnie chodzi? I co ma z tym wspólnego przebity sufit? ;) Reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła to Mariola Bojanowska.

  W Internecie pojawiły się plotki, jakoby Natalia Siwiec pozbyła się z domu swojego ukochanego psa. Podobno Gucio był bardzo zazdrosny o córeczkę gwiazdy - Mię. Jaka jest prawda? U źródła sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dawid Woliński, gdy był nastolatkiem, musiał w każde wakacje pracować u rodziców w firmie cukierniczej. Co należało do jego obowiązków? I dlaczego pracował za darmo? Z projektantem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ruszyły już castingi do kolejnej edycji Top Model. Czy Dawid Woliński jest tym faktem podekscytowany? Jakie są zmiany w regulaminie programu? Z jurorem Top Model rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Natomiast Michała Piróga reporterka Dzień Dobry TVN zapytała o jego nową pasję. Co to takiego?

  W ramach Iron Majdan Małgosia i Radek musieli wykonać wiele wymagających zadań. Trudności, które napotykali w czasie ich realizacji miały wpływ na relacje małżonków. W jakich okolicznościach doszło do pierwszego kryzysu między nimi? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jedna z żon Hollywood Kinga Korta i jej mąż Chat bardzo chcieli zostać rodzicami. Czy Kinga pamięta ten moment, kiedy powiedziała ukochanemu o ciąży? Jak zareagował? Jakie imię wybrali dla syna? Czy przyszli rodzice skompletowali już wyprawkę? Z Kingą rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Skończyły się zdjęcia do polskiego filmu „Zimna gra”, w którego obsadzie znalazły się hollywoodzkie gwiazdy. Producentem produkcji jest m.in. Piotr Woźniak-Starak. O kulisach powstawania filmu jego żona - Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jakiś czas temu Weronika Książkiewicz umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Czy jest to brzuszek jedynie na potrzeby filmu, czy aktorka rzeczywiście jest w ciąży? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy gwiazdy pozwalają sobie na przyjemności, po których mają wyrzuty sumienia? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dla niektórych grzeszną przyjemnością są odstępstwa od diety i słodkie wypieki, dla innych to czas, kiedy mogą robić to, na co mają ochotę.

  Julia Wieniawa kupiła mieszkanie. Czy to jest jej wymarzone mieszkanie i miejsce? Jak je urządzi? Czy ktoś jej w tym pomaga? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piotr Królikowski, syn aktora Rafała Królikowskiego został modelem. W show-biznesie stawia swoje pierwsze kroki. Czy jego kuzyn Antoni Królikowski daje mu jakieś rady? Co o nim mówi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Relacje z rodziną bywają trudne, ale jeżeli są szczere to mają ogromną wartość. Przyjaciele przychodzą i odchodzą, na rodzinie można polegać zawsze. Czy dobre relacje z rodziną są w dzisiejszych czasach luksusem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy.

  Na konferencji ramówkowej Food Network Magda Gessler zaprezentowała zupełnie nowy wizerunek. Nowa fryzura, zupełnie inny niż dotychczas makijaż. Co stoi za tą metamorfozą? Czyżby nowa miłość? Z restauratorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wojciech Błach w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznał, że toczy regularną wojnę ze swoim starszym synem o jedzenie. Aktor dużą wagę przykłada do zbilansowanej diety i chciałby zdrowe nawyki żywieniowe przekazać swojemu synowi. Jak mu to wychodzi? Czy Wojciech pozwala swojemu dziecku na słodycze?

  Ubrania od projektantów nie należą do tanich zachcianek. Luksusowa torebka potrafi kosztować krocie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o ich pierwsze zakupy w butikach projektantów. Czy długo musieli odkładać pieniądze na wymarzone zakupy?

  Dzieci stosują różne sposoby, by wymóc na rodzicach to, co chcą. Jedne robią maślane oczy, inne wpadają w histerię w miejscach publicznych. Czy gwiazdy potrafią odmówić swoim dzieciom? Czy w swoje metody wychowawcze wprowadzają dyscyplinę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ida Nowakowska to jedna ze wschodzących polskich gwiazd. Córka pisarza Marka Nowakowskiego, utalentowana tancerka, prezenterka telewizyjna, żona dyplomaty Jacka Herndona, który specjalizuje się w stosunkach amerykańsko-chińskich. Popularność zyskała po programie You Can Dance, w którym najpierw wystąpiła jako uczestniczka, a później jako jurorka. Świetnie sprawdziła się w tej roli, dlatego w 2018 roku zaproponowano jej współprowadzenie z Marceliną Zawadzką programu Bake Off Junior.

  W Bibliotece Narodowej w Warszawie odbyła się wystawa poświęcona Maryli Rodowicz. Które pamiątki maja dla artystki szczególne znaczenie? Czy jest wymagająca dla swoich muzyków? Za co cenią ją gwiazdy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po dłuższej przerwie Agnieszka Wesołowska pojawiła się na oficjalnej imprezie w towarzystwie swojego męża. Co u niej słychać? Co ukrywa przed Kubą? Z parą rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiosna dla Nataszy Urbańskiej będzie bardzo pracowita. Czy znajdzie czas dla rodziny? Planują z mężem drugie dziecko? Z aktorką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wieczorne wyjścia np. na pokazy mody są wliczone w zawody aktorów. Czy Weronika Książkiewicz, Kasia Warnke lubią bywać? Czy gwiazdy wolą imprezować same czy ze swoimi partnerami? Jak długo szykuje się do wyjścia Michał Żebrowski i jego żona Ola? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czasami trudno jest nam zapomnieć o byłym partnerze i przeboleć jego utratę, dlatego - jeśli jest taka możliwość - decydujemy się na powrót do niego. Czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? O czym warto pamiętać, kiedy już się na to zdecydujemy? Czy powrót do kogoś, kto nas zdradzał ma sens? Zapytaliśmy o to psycholog i terapeutkę par Marzenę Mawricz.

  Tomasz Ciachorowski to uczestnik trzeciej edycji "Agent-Gwiazdy". Aktor w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznał, że nie wstydzi się swoich łez, które wylał na planie programu. Co w czasie realizacji zdjęć było dla Tomka najtrudniejsze? Z kim się zaprzyjaźnił? I czy był dobrym graczem?