Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Podczas 6. Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy Odeta Moro po raz pierwszy pojawiła się publicznie ze swoim ukochanym. Czy gotują dla siebie i kto robi najlepszą kawę na świecie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Mistrzyni UFC - Joanna Jędrzejczyk ma wreszcie wakacje. Ile czasu zamierza wypoczywać i na co sobie pozwala w czasie "roztrenowania"? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno w teatrze Inka odbyła się premiera spektaklu, w którym Edyta Herbuś odgrywa rolę agentki gwiazd. Jak poradziła sobie w komedii? Jak dużo scenariusz sztuki ma wspólnego z życiem gwiazd? I czy kiedykolwiek narobiła "bałaganu", który musiałby sprzątać jej agent? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  George i Amal zostali Clooney rodzicami! Poza tym, że para oczekuje bliźniąt, o ciąży nie wiedzieliśmy do tej pory nic. Jakiej płci są dzieci? Jak będą mieć imiona? I jak czuje się świeżo upieczony tata? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji Dnia Dziecka dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, jakimi one były dziećmi. Co jej powiedzieli: Karlina Malinowska, Mateusz Gessler, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Socha, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska?

  20 kondygnacji i osiemdziesiąt cztery metry. Z tego najwyższego budynku w Sosnowcu postanowiła skoczyć Dominika Tajner-Wiśniewska. Z bliska przyglądała się temu dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która zapytała Dominikę o to, co strzeliło jej do głowy, żeby skakać z takiego budynku. Dlaczego skacze, skoro ma lęk wysokości? Co na to ojciec Dominiki - Apoloniusz Tajner?

  Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi urodziny w Dzień Dziecka. Jak celebruje z rodziną ten dzień? Czy lubi rozpieszczać swoich synów? Z Małgorzatą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji Dnia Dziecka dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Małgorzatę Kożuchowską o syna. Czy aktorka z wyprzedzeniem planuje dla swojego dziecka prezenty? Co dostała od synka z okazji Dnia Matki? Co aktorka zapamięta do końca życia?

  Hanna Lis ma dwie córki - Julkę i Anię. Ile mają lat? Czy dziennikarka spędzi z nimi Dzień Dziecka? Czy Hannę martwi wyjazd starszej córki na studia? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Narzeczona Arkadiusza Milika Jessica Ziółek po raz pierwszy pojawiła się na tzw. salonach. Spodobało jej takie wyjście? Czym się różnią imprezy show-biznesowe od imprez piłkarskich? Jak partnerki piłkarzy ubierają się na mecze? Z Jessicą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Przy okazji jubileuszego pokazu mody Dawida Wolińskiego dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała gwiazdy, jak i z kim świętują swoje sukcesy. Co odpowiedzieli: Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Katarzyna Warnke, Dawid Woliński i Małgorzata Kożuchowska?

  Wkrótce Izabela Janachowska będzie świętować trzecią rocznicę ślubu. Czy planuje odnowienie przysięgi małżeńskiej? Jaką niespodziankę przygotowuje z tej okazji dla męża? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zwycięzca 6. edycji "Top Model" Patryk Grudowicz na jednej z imprez pojawił się po raz pierwszy publicznie ze swoją dziewczyną Patrycją. Oto, ja mówi Marcin Prokop, Romeo i Julia polskiego przemysłu modowego. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Weronika Rosati zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej, że bardzo często stawiała sprawy prywatne ponad karierą. Czy to jest jeden z powodów, dla którego postanowiła zostać w Polsce? Czy teraz będzie występować tylko w polskich produkcjach? Zobaczcie, co powiedziała naszej dziennikarce.

  Na jedną z ostatnich imprez dla gwiazd i celebrytów Edyta Herbuś nie przyszła sama. Kto jej towarzyszył? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Natalia Siwiec i jej mąż spodziewają się dziecka. W którym jest miesiącu? W jaki sposób wyszło na jaw, że Natalia jest w ciąży? O tym mówiła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ewa Minge szykuje się do ślubu. O swoim przyszłym mężu opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy projektantka zdradziła, gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin?

  70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes dobiegł końca. Tegoroczny festiwal był wyjątkowy, ze względu na dwa jubileusze – 70-lecie festiwalu i 20-lecie współpracy marki L’Oréal Paris z Festiwalem w roli Oficjalnego Kreatora Makijażu. Co wydarzyło się w tym roku? Jakie polskie gwiazdy zawitały do Cannes? Jak marka L'Oréal Paris świętowała swój jubileusz na festiwalu? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską, która niedawno wróciła z Lazurowego Wybrzeża.

  Dziennikarka i ambasadorka L’Oréal Paris Grażyna Torbicka wyjechała na festiwal filmowy w Cannes już po raz dwudziesty. Jak wspomina wszystkie swoje dotychczasowe wizyty? Czym różnią się dwa ostatnie jej pobyty w Cannes od wcześniejszych? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Modelka i prezenterka Natalia Jakuła oraz dyrektor reprezentacji polski w piłce nożnej Tomasz Iwan zostali rodzicami. Jak narodziny dziecka zmieniły ich życie? Czy Tomek zabrał już syna na stadion? Ile Natalia przytyła w czasie ciąży? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Do tej pory Michał Piróg skutecznie oszukiwał swojego trenera, który kazał mu biegać. Po emisji nowego sezonu Azja Express nie będzie mógł już tego robić. Dlaczego? Jakie wymówki stosował? Sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Do tej pory Małgorzata Rozenek-Majdan organizowała Radosławowi Majdanowi urodziny, na których chciał być nawet Marcin Prokop. Czy tak było i w tym roku? Z Perfekcyjną Panią Domu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Boi się robaków, namiotów i tego typu rzeczy", "Nigdy nie była w zuchach, druhach i harcerzach itd." Dlaczego więc Joanna Przetakiewicz zdecydowała się wziąć udział w Azja Express i jak jej się podobało? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Piotr Stachurski to brat Anny Lewandowskiej, czyli najsłynniejszy wujek w Polsce! :) Spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Film Frost, w którym drugoplanową rolę zagrała Weronika Rosati zostanie pokazany podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Czy polska aktorka zamierza jechać do Francji? W jakim innym międzynarodowym projekcie wystąpiła ostatnio Weronika? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marek Koterski przygotowuje kolejną część przygód Adasia Miauczyńskiego. Kto zagra w filmie? Kiedy ekipa wchodzi na plan? Z Michałem Koterskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj pojawiła się informacja, że Zbigniew Wodecki dostał udaru. Niestety wiadomość okazała się prawdziwa. Czy znane są szczegóły dotyczące stanu artysty? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską. Panu Zbigniewowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

  Michał Koterski i Marcela Leszczak są parą. Jak się poznali? Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jak wyglądała ich pierwsza randka? Czy to prawda, że Marcela jest w ciąży? Czy rodzice kibicują ich związkowi? Planują ślub? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Film "Gwiazdy" oparty jest na prawdziwej historii piłkarza Jana Banasia. Główną rolę zagrał Mateusz Kościukiewicz. Czy aktor miał okazję spotkać się ze sportowcem? Kogo w filmie zagrała Grażyna Torbicka? Kto jeszcze wystąpił w produkcji? Na premierze filmu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie obchodzi 70-lecie istnienia. Z tej okazji powstał wyjątkowy dokument "Voyage, Voyage. 70 lat PWST w Krakowie". Jak go oceniają absolwenci szkoły: Maciej Stuhr, Anna Oberc i Dorota Segda? Jak wspominają lata nauki? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.