Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Kto, kiedy i za ile kupi naszego najlepszego snajpera Roberta Lewandowskiego, co Anna Mucha myśli o tym, że polskie matki jej nie znoszą, a także co działo się na Orange Warsaw Festival powiedziała nam, jak zwykle świetnie poinformowana, Agnieszka Jastrzębska.

  Coraz większe emocje przed Euro 2012 i ogromne po finale programu "You can dance", gdy ogłoszono, że zwycięzcą 7. edycji został Brian Poniatowski. Po finale twórcy programu i uczestnicy spotkali się na after party, by świętować zakończenie tanecznych zmagań. Była tam Agnieszka Jastrzębska.

  Ewa Minge odniosła kolejny spektakularny sukces. Sheryl Crow zaśpiewała na koncercie w sukni polskiej projektantki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła także, kogo gwiazdy zabierają na imprezy i czy Kuba naprawdę grał na perkusji podczas finału "X Factor"?

  Który finalista X Factor wpadł w oko dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej? O którym mówi, że jest przeuroczy? jaką potrawę przygotuje mama Dawida Podsiadło dla uczestników programu? Czy finaliści X Factor podzielą się wygraną? Ile pieniędzy zgarnie Jarosław Kuźniar?

  Natalia Kukulska lubi iść pod prąd, Katarzyna Zielińska odkryła, że w czarnym wcale nie wygląda się szczuplej, Małgorzata Socha zestawia granat i brązem, a Gosia Baczyńska kupuje tkaninę o fakturze podobnej do tej, z której jest wykonana ścierka do naczyń. Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o ich modowe rewelacje. Odkryła także, na czym gra Dawid Podsiadło i jakie nowe wyzwania stawia sobie Marta Żmuda-Trzebiatowska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała o modowych wpadkach m.in.: z Agnieszką Dygant, Małgorzatą Sochą, Mają Bohosiewicz, Grażyną Wolszczak, Karolinę Malinowską i Darią Widawską.

  Za kulisami półfinałowego odcinka "X Factor" była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Czesław integruje się z dziewczynami z "The Chance"? Który finalista śpiewa w nocy w pokoju hotelowym? Czego Agnieszka Jastrzębska zazdrości Jolancie Pieńkowskiej? Jakie piosenki lubi Biba?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się w Cannes z Friedą Pinto, która opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie po sukcesie filmu"Slumdog. Milioner z ulicy", o boskości i kulcie aktorów w Indiach oraz o swoim nowym filmie.

  Współpracowała z takimi zespołami jak zespołami KTO TO, Dreamland, Groovestreet, a także z Mezem. Na naszej scenie Kasia Wilk wykonała utwór "Po prostu".

  Znana z roli Gabi w serialu "Gotowe na wszystko". Niedawno skończyła pracę nad ósmym, finałowym sezonem serialu. Co czuła żegnając się z Gabi? Ile czasu trzeba spędzić przed lustrem, by wyglądać jak Eva Longoria? O to wszystko w Cannes aktorkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Słynne canneńskie schody i czerwony dywan, po którym kroczą największe gwiazdy światowego kina. A gdzie w Cannes można spotkać najwięcej gwiazd? Dlatego fotoreporterzy muszą mieć czarne buty? Za kulisami festiwalu w Cannes była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się na festiwalu filmowym w Cannes z dwukrotną zdobywczynią Oscara Jane Fondą, z którą przeprowadziła wywiad specjalnie dla Dzień Dobry TVN. W rozmowie aktorka zdradza, że się zakochała, mówi o relacjach z dziećmi, o tym dlaczego chciałby zamieszkać we Francji i wspomina spotkanie z Lechem Wałęsą w Polsce. Jane Fonda ma 74 lata, ale wcale na tyle nie wygląda.

  Przy okazji pokazu mody Teresy Rosati, gwiazdy opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o tym, czym błyszczały na swojej maturze. Ponadto Weronika Rosati komentuje plotki na swój temat o Marcin Spenner komentuje odejście Biby z "X Factor".

  Fryderyki 2012 rozdane! Wielkim zwycięzcą został zespól Zakopower, któremu utwór "Boso" przyniósł aż 3 statuetki. Ania Rusowicz odebrała swojego czwartego Fryderyka. Z laureatami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kto jest lepszym kierowcą: kobiety czy mężczyźni? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Tomasza Karolaka, Katarzynę Pakosińską oraz Weronikę Marczuk.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN rozmawiała z gwiazdami kultowej komedii "Miś". Kto 31 lat temu decydował o obsadzie i co wycięli niegdysiejsi cenzorzy? Czy aktorzy mieli wtedy świadomość, że grają w najbardziej kultowej polskiej komedii?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na konferencji prasowej X Factor zapytała uczestników i jurorów, jaka będzie druga edycja programu, kto zamierza wygrać, a kto przegrać?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, przy okazji premiery filmu o siatkarce Agacie Mróz, spotkała się z Olgą Bołądż, która w filmie gra Agatę oraz z Michałem Żebrowskim, który jest odtwórcą roli Jacka - męża Agaty. Jakie emocje towarzyszyły im na planie filmu?

  Agnieszka Jastrzębska zapytała prowadzącą program "Pakozetka", Katarzynę Pakosińską, o to kim jest tajemniczy i seksowny Paweł? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się też z aktorką Anną Dereszowska, która zdradziła jej, że śpiewanie bardzo ją stresuje. Dlaczego? Czy musi śpiewać? Co się dzieje, gdy podczas występu zapomni tekstu piosenki?

  Jakimi kryteriami kierują się gwiazdy wybierając samochód ? Czy najbardziej liczy się kolor, klimatyzacja, podgrzewane fotele czy może duże osiągi? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Aleksandrę Kwaśniewską, Halinę Mlynkovą oraz Małgorzatę Ostrowską.

  Jak się objawia i jak wokalistka sobie z nią radzi? O tym opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jak kibicują Zbigniew Boniek, Luis Figo i Marco van Basten? Dlaczego Boniek i Figo byli identycznie ubrani? Jak będzie wyglądał nowy teledysk Michała Szpaka i jak to się stało, że marzenie Michaliny, by zostać piosenkarką spełniło się? Odpowiedź zna nieoceniona Agnieszka Jastrzębska!

  Kim jest tajemniczy Pan Paweł na planie Pakozetki i czy Grycanki czują się celebrytkami? czy aktorzy "Przepisu na życie"mają wpływ na dalsze losy swoich bohaterów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Anną Przybylską o trójce dzieci oraz o Jarosławie Bieniuku jako mężu i nie mężu.

  O pokazie Ewy Minge podczas Russia Fashion Week, o tym jak wyglądał pierwszy pokaz mody w Moskwie i o nowej płycie Justyny Steczkowskiej opowiedziała nam Agnieszka Jastrzębska.

  Na Russia Fashion Week dziennikarka Agnieszka Jastrzębska spotkała się z projektantką tuż przed jej moskiewskim pokazem. Ewa jest pierwsza Polką, która pokazała swoją kolekcję w majestatycznej Rosji. Buty, biżuteria, odzież, nakrycia głowy - ile czasu zajęło jej przygotowanie tej wyjątkowej kolekcji?

  Ile gwiazdom zajmuje wybranie odpowiedniej kreacji na imprezę? O to Agnieszka Jastrzębska zapytała: Justynę Steczkowską, Patricię Kazadi, Aleksandrę Mikołajczyk, Maję Hirsch oraz Lidię Kalitę.

  na planie filmowym! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Agnieszkę Holland, Macieja Stuhra, Grażynę Szapołowską, Weronikę Rosati, Bogusława Lindę, Katarzynę Zielińską, Jacka Braciaka i Olgę Frycz o to, jak wspominają ich pierwszy dzień na planie filmowym.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, czego bali się w dzieciństwie: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Jarosław Boberek, Beata Tadla, Dominika Kluźniak oraz Anna Nowak-Ibisz?