Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na konferencję prasową serialu „Lekarze”. Z kim przyjaźni się Katarzyna Bujakiewicz i do kogo zwraca się z prośbą o radę? Rozmawiała także z Robertem Lewandowskim i jego narzeczoną, o tym jak znoszą związek na odległość.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na premierze filmu „Tajemnica Westerplatte". Jaką tajemnicę kryje film? Czy fabuła przystaje go historii? Czy warto iść na film do kina?

  Jak Michel Moran radzi sobie z popularnością? Czy, na każdym rogu, fanki proszą go o porady... kulinarne? Jak Kinga Rusin wspomina 20 lat pracy na wizji i czy Agnieszka Dygant zostanie lekarzem?! Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  Kto, z kim i w czym przyszedł na XV Charytatywny Bal Dziennikarzy? Agnieszka Jastrzębska, z kamerą Dzień Dobry TVN, dokładnie prześwietliła wszystkich gości tegorocznej imprezy!

  Agnieszka Jastrzębska, z kamerą Dzień Dobry TVN, odwiedziła warsztaty kulinarne z gwiazdami serialu "Przepis na życie". Dowiedziała się, czy na co dzień radzą sobie w kuchni tak dobrze, jak w serialu, kto naprawdę ma swoją restaurację oraz jak wygląda praca na planie "od kuchni"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co połączyło Marcina Tyszkę, Małgorzatę Kożuchowską, Dawida Wolińskiego, Joannę Krupę i program "Top Model".

  Dziś Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się o kim Joasia Krupa powiedziała, że: "jest bardzo talented i ma sukienki badzo kobiece i classic", czy Arciuch i Kasprzykowski zaczęli "bywać" oraz kto ma za sobą przygodę z modelingiem?

  Czy Joanna Krupa weźmie ślub w swoim reality-show? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska próbowła dociec, dlaczego ślub Joanny z Romanem jest ciągle odkładany?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Joannę Krupę o jej związek z Romanem. Czy są dalej razem i czy pierścionk z brylantem kupił jej Roman, czy może ktoś inny? Dlaczego Roman nie udźwignął konwencji programu typu reality-show?

  O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Annę Dereszowską, Radosława Majdana, Edytę Herbuś, Mariusza Czerkawskiego, Magdę Schejbal, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz Czarka Pazurę. Jakie jest ich popisowe danie? Wolą gotować osobno czy może w duecie

  Jak się gra z Anią Przybylską, jedną z najseksowniejszych polskich aktorek? Jak całuje Michał Żebrowski? Dlaczego podczas kręcenia scen erotycznych aktorom potrzebna była szklaneczka whisky? Dziennikarka Dzień Dobry TVN ruszyła na łowy!:)

  Czy Piróg przeprowadził się do Izraela? Ile waży Michał Żebrowski oraz czy Bieniuk i Przybylska są o siebie zazdrośni? Wszystkiego tego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Czy żona Michała Żebrowskiego jest o niego zazdrosna? Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk o swoim związku. Jak cenny jest dobry scenariusz? To sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W teatrze "Kamienica", dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Leszka Lichotę, Artura Bracisia, Marcina Perchucia, Joannę Trzepiecińską, Anetę Todorczuk - Perchuć, czy zdarza im się grać dla dzieci i czy sprawia im to większą przyjemność niż granie dla dorosłych?

  "Top Model" już niebawem na antenie TVN. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeprowdziła zakulisowe śledztwo. Poprosiła Marcina Tyszkę o skomentowanie sprawy Anja vs. Magda.

  Anna Przybylska i reżyser, który ją odkrył opowiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej o początkach aktorskiej kariery. Nie je, nie pije, "nie ćpa" - jak twierdzi reżyser, a żyje:)

  Razem z Agnieszką Jastrzębską podsumowujemy w Dzień Dobry TVN rok 2012 w polskim show-biznesie. Do kogo należał ten rok - do Marty Grycan i jej córek czy może do Małgorzaty Rozenek, Perfekcyjnej Pani Domu? Czy to prawda, że Natalia Siwiec zadebiutuje wkrótce w roli reporterki telewizyjnej? Poznajcie zakochane pary, których miłość rozkwitła w 2012 roku.

  Gdzie grasował wczoraj "Jastrząb"? Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była na pokazie Dawida Wolińskiego. Czy pokaz się jej podobał? Kogo tam spotkała? Czy Oliwia, córka Dawida Wolińskiego, odziedziczyła po ojcu pasję do mody i talent do projektowania? A może pójdzie w ślady "wujka" Marcina Tyszki? Co Mariusz Czerkawski robi w weekend na lodowisku?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na świąteczny koncert do Pałacu Prezydenckiego. Rozmawiała z Pierwszą Damą RP Anną Komorowską o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia i o tym do kogo, w tym roku będą wysyłane szlachetne paczki. W tym koncercie wzięła udział piosenkarka Ania Dąbrowska, która spodziewa się drugiego dziecka. Jak znosi ciążę i czy zna już płeć dziecka?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła przyszłą mamę Violę Kołakowską, podczas przyjęcia wyprawionego dla niej i synka Leona, który wkrótce przyjdzie na świat. Agnieszka rozmawiała też z ojcem dziecka Tomaszem Karolakiem o tym, czy stresuje go podwójne ojcostwo. Czy Lenka, ich pierwsze dziecko, jest zazdrosna o brata?

  W najbliższą niedzielę na naszej kanapie zasiądzie Thomas Anders z "Modern Talking". Jeśli macie do niego jakieś pytanie, wpiszcie je w komentarzach poniżej, a prowadzący wybiorą najciekawsze i zadadzą naszemu gościowi podczas wywiadu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała znanych aktorów o to, czy zauważają zmiany w wyglądzie swoich kobiet. Opowiedziała nam także o nowym pomyśle na życie Mai Sablewskiej i sprawdziła co słychać u Filipa Bobka!

  Na rozdaniu Złotych Kaczek, nasza reporterka, Agnieszka Jastrzębska zapytała znanych aktorów, czy w dzisiejszych czasach trzeba zrobić sensację wokół filmu, by się sprzedał? Jak ludzie reagują na tego typu promocję? Czy naprawdę dobry towar potrzebuje reklamy? Uwaga! Gwiazdy zdradzają, w jaki sposób i kiedy zaczynają lansować film.

  Czy gwiazdy zaproszone na pokaz mody projektanta powinny przychodzić w zaprojektowanych przez niego kreacjach? Czy to ukłon w stronę projektanta, czy wymóg dresscodu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Kasię Pakosińską, Darię Widawską, Dorotę Gardias, Marię Niklińską, Katarzynę Zielińską, Maję Sablewską, Magdę Schejbal i Katarzynę Sokołowską.

  Najdroższe i najoryginalniejsze potrawy - jaskółcze gniazdo, złoto i langusta. Tym raczyli się goście na uroczystej kolacji zorganizowanej przez fundację Orimari. Wykwintne potrawy poddano także licytacji. Relacje z tego wydarzenia przekazała nam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co się wydarzyło w weekend? Kto się z kim całował? Kogo spotkała Agnieszka Jastrzębska? Jaką pasję odkryła w sobie Marta Żmuda-Trzebiatowska?

  Co Wojewódzki myśli na temat zarzutów, że nie przygotowuje się do rozmów w swoim show? Czego nie lubi? Sprawdziła to dziennikarka tvn.pl. Jak wypowiedź Kuby Wojewódzkiego komentuje Agnieszka Jastrzębska. Co Hardcorowy Koksu robi w Polsce i co sądzi o związkach? Jak zwaraca się do niego żona?