Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Co wspólnego mają ze sobą Agnieszka Jastrzębska i Małgorzata Kożuchowska? Co wydarzy się w życiu Moniki Boreckiej? Zobaczcie koniecznie! Przypominamy, że Małgorzata jest nominowana do Telekamery "Teletygodnia" - nadal można głosować! :)

  "Cały czas siedzę, jem cukierki i krzyczę na wszystkich". O serialu "Druga Szansa" Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Jackiem Braciakiem. Czego możemy spodziewać się w najbliższych odcinkach? Przypominamy, że serial jest nominowany do Telekamery "Teletygodnia"!

  Izabella Krzan to nowa Miss Polonia, która już 11 stycznia wylatuje na wybory Miss Universe, na Filipiny. Agnieszka Jastrzębska towarzyszyła jej w ostatnich przygotowaniach przed wyjazdem. Czy w Święta Izabella pofolgowała sobie z jedzeniem i kto dba o jej dobrą formę?

  Minione 12 miesięcy podsumowała, specjalnie dla nas, Patricia Kazadi. Z czego jest jedynie zadowolona, a za co, i komu, jest "masakrycznie wdzięczna"? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Miniony rok był dla Cleo wyjątkowy. Wydała własny album, otrzymała diamentową płytę, a zakończyła go występem na sylwestrowej gali Hello 2017! Agnieszka Jastrzębska spytała ją, między innymi, o plany na nadchodzące 12 miesięcy. Artystka nie zamierza osiąść na laurach.

  Agnieszka Woźniak-Starak o kolejnej edycji "Azja Express": "Docierają do mnie takie głosy, że Indie, i że wiosną..." O to, czy zgłaszają się już do niej gwiazdy, które chciałyby wystąpić w kolejnej edycji programu i, czy otrzymuje "propozycje korupcyjne", zapytała ją Agnieszka Jastrzębska.

  Na antenę wraca jeden z najbardziej popularnych teleturniejów w historii telewizji - MILIONERZY! Poprowadzi go oczywiście Hubert Urbański. Specjalnie dla naszych widzów spotkała się z nim Agnieszka Jastrzębska. Jak wspomina pracę przy teleturnieju i czego możemy się spodziewać w nowej edycji? Zobaczcie!

  Janet Jackson w wielu 50 lat urodziła pierworodnego syna. Andrzej Piaseczny wydaje nową płytę, a Filip Chajzer będzie prowadził program o piersiach i miesiączkach. Czy 2017 będzie dobrym rokiem dla gwiazd? Kogo Janusz Panasewicz i Rafał Brzozowski zabierają za kulisy koncertów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiały się podczas sylwestrowej zabawy w Warszawie "Hello 2017!".

  Miło nam poinformować, że w tym roku Marcinowi Prokopowi powiększy się rodzina! O tym szczęśliwym wydarzeniu prowadzący Dzień Dobry TVN powiedział naszej dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Andrzej Piaseczny zaczął dbać o formę. Nie tylko zdrowo się odżywia, ale także trenuje. Co go skłoniło do zmiany stylu życia? Z piosenkarzem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  Co działo się w polskim i światowym show-biznesie w 2016 roku? Która z gwiazd ubierała się w tym roku najlepiej? O tym dziennikarze Dzień Dobry TVN: Agnieszka Jastrzębska, Anna Wendzikowska i Mateusz Hładki. A co dla Marcina Prokopa było największym tegorocznym wydarzeniem?

  To już trzecie Boże Narodzenie rodziny Anny Przybylskiej bez aktorki. Jak święta spędzą Jarosław Bieniuk i dzieci pary - Oliwia, Janek i Szymon? W szczerej rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską piłkarz powiedział, jak sobie radzą bez Ani, czy zdarza mu się popełniać błędy wychowawcze i czy powstanie film o Ani.

  Nie było łatwo namówić Jarosława Bieniuka na tę rozmowę, ale Anieszce Jastrzębskiej to się udało. Jak spędzi tegoroczne święta? Kto pomaga mu w wychowywaniu dzieci? Jakim jest ojcem? Kto zagra w filmie Annę Przybylską? I co Jarosław Bieniuk sądzi o pomyśle, by jego córka Oliwia zagrała mamę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Jarosławem Bieniukiem w jego rodzinnym domu. Cały zapis tego spotkania zobaczycie w wigilijny poranek w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami od 8:00!

  Święta za pasem, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, jak gwiazdy planują spędzić Święta Bożego Narodzenia. Co powiedzieli jej: Edyta Herbuś, Michał Piróg, Natalia Siwiec, Leszek Stanek, Maja Sablewska, Agnieszka Włodarczyk, Roma Gąsiorowska, Katarzyna Sowińska, Tomasz Oświeciński, Maciej Zakościelny i Grażyna Torbicka. Wyjeżdżają do rodzin czy sami organizują Wigilię? A może wybierają się do ciepłych krajów?

  Dziś ludzie zazwyczaj chcą się z nimi przyjaźnić, bo są sławni. Co ze znajomościami z dawnych lat? Czy polskie gwiazdy cenią sobie przyjaźń? Na te pytania, dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, odpowiedzieli: Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha, Piotr Stramowski, Grażyna Torbicka, Bartłomiej Topa i Marcin Perchuć.

  Agnieszka Woźniak-Starak o "Sztuce kochania": "Podczytuję sobie i tam są czasem różne takie zaskakujące fragmenty. (...) To jest bardzo fajna lektura. Czekam na ostateczną-ostateczną wersję filmu". Czy Agnieszka angażuje się w produkcję filmu i, czy ... załatwiła mężowi pracę w TVN?

  Trwają zdjęcia do kolejnej edycji "Projektu Lady". Agnieszka Jastrzębska zabrała nas za kulisy programu na spotkanie z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Czy na czas zdjęć, przeprowadziła się do pałacu w Radziejowicach z całą rodziną? Na jakim etapie są świąteczne przygotowania "Perfekcyjnej Pani Domu"?

  Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się w jakich wigilijnych potrawach specjalizują się jej rozmówcy. Mamy dla Was zabawę. Dopasujcie potrawy do nazwisk ;-) Potrawy: śledzie, pierogi, sandacz z borowikami, gęś pieczona, sernik, makowiec, pierniczki, tarty, karp na dziko, pierogi wileńskie. Rozmówcy Agnieszki to: Paulina Krupińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Maja Sablewska, Klaudia Halejcio, Mateusz Gessler.

  O zmianach, które przyniósł jej mijający rok i nadziejach na nadchodzące 12 miesięcy, z Klaudią Halejcio rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Czy to prawda, że aktorka jest obecnie szczęśliwą singielką? Zobaczcie!

  Karolina Korwin Piotrowska skończyła pisać książkę o polskim show-biznesie. Jakie znane nazwiska się w niej znalazły? Czy po jej opublikowaniu spodziewa się pozwów sądowych? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Maja Sablewska wzięła udział w filmie wyreżyserowanym przez Xawerego Żuławskiego. Przeżywała swój debiut? O projekcie powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co sprawiło, że Maja wyznała miłość Agnieszce? ;)

  Po programie Azja Express Agnieszka Włodarczyk jest lepiej odbierana przez ludzi. W jaki sposób okazują jej sympatię? Z aktorką rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również o relacje Agnieszki z ex partnerem Kubą.

  W nowym serialu TVN "Belle Epoque” w rolach głównych wystąpią Magdalena Cielecka i Paweł Małaszyński. O swojej nowej roli aktorka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co będzie łączyło jej postać z bohaterem granym przez Małaszyńskiego?

  Popularność ma swoje jasne i ciemne strony. Co o tych drugich mogą powiedzieć: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Edyta Olszówka, Daria Widawska, Edyta Herbuś, Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski i Tomasz Ossoliński? Kto z nich postraszył fotoreportera? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czujne oko dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej wypatrzyło błysk. Okazało się, że Filip Bobek założył aparat ortodontyczny! Jak długo będzie go nosił? Czy przeszkodzi mu w pracy?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała Dawida Wolińskiego, Agnieszkę Włodarczyk, Joannę Krupę, Agnieszkę Woźniak-Starak, Radosława Majdana, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Janusza Józefowicza i Nataszę Urbańską czy drzemie w nich włoski temperament.