Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Kariera muzyczna Michała Szpaka zaczęła się w TVN. W jakich programach naszej stacji do tej pory wystąpił, a w jakich jeszcze nie? Pamięta emocje, jakie mu towarzyszyły przed castingiem do X Factor? Z wokalistą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piotr Kraśko odebrał nagrodę dla najlepiej ubranego mężczyzny polskich mediów. Czy sam kupuje dla siebie ubrania? i Czy lubi chodzić po sklepach odzieżowych? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Karolina Gilon lubi tatuaże. Niedawno na jej dłoni pokazał się nowy. Co Karolina sobie wydziarała? Czy z powodu tatuaży była kiedykolwiek dyskryminowana? Co przedstawia tatuaż, który zrobiła dla swojej mamy? Z prezenterką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele gwiazd korzysta z porad stylistów. Należy do nich projektant mody Łukasz Jemioł. A kto ubiera Piotra Kraśkę, Sławka Uniatowskiego, Michała Żebrowskiego i Małgorzatę Sochę? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Weronika Książkiewicz była swego czasu porywcza. Jaka jest obecnie? Czy rzuca jeszcze talerzami? A czy włoski temperament mają: Agnieszka Włodarczyk, Patricia Kazadi, Dawid Woliński i Jakob Kosel? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakiś czas temu córka Kingi Rusin - Iga prezentowała na wybiegu jedną z kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski. Czy to początek jej kariery w modelingu? O decyzji córki Kinga Rusin powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Barbara Kurdej-Szatan, Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski, Joanna Jarmołowicz, Olga Bończyk, Wojciech Kępczyński, Jan Traczyk, Zofia Nowakowska, Robert Rozmus... to tylko kilka gwiazd, które pojawiły się na premierze musicalu "Piloci". Sztuka napisana została specjalnie dla teatru Roma. W dniu premiery na miejscu pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie emocje towarzyszyły pierwszemu spektaklowi i czy aktorzy otrzymali owacje na stojąco?

  Z okazji 30-lecie stacji TVN Małgorzata Kożuchowska postanowiła zrobić kolaż składający się ze zdjęć z różnych produkcji stacji, w których miała okazję uczestniczyć. Kiedy po raz pierwszy pojawiła się na antenie? W jakie postaci miała okazję się wcielić? I co szalonego zrobiła? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj Robert Lewandowski uzyskał tytuł licencjata. Jak długo trwały studia? O czym była jego praca? I kto, poza mediami, towarzyszył mu podczas tego ważnego wydarzenia? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Filip Chajzer: "Ja zawsze marzyłem, jeszcze nie pracując nigdzie, żeby pracować w Dzień Dobry TVN". Joanna Przetakiewicz: "Kocham TVN za atmosferę". Dawid Woliński "Stacja TVN powoduje to, że ludzie szukają w niej inspiracji". Małgorzata Rozenek-Majdan: "TVN wyznaczył moje życie zawodowe". Kinga Rusin: "Przez TVN wróciłam ze Stanów do Polski". Agnieszka Dygant: "najfajniejszy czas to jednak był z TVN-em". To tylko kilka wypowiedzi, które na balu z okazji 20-lecia TVN-u usłyszała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co powiedziały jej: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska?

  Z okazji 17-lecia duetu projektantów Paprocki&Brzozowski obyła się niezwykła sesja zdjęciowa, w której wzięło udział 17 gwiazd, które wystąpiły na niej w specjalnie zaprojektowanych sukniach. Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która pytała gwiazdy za co kochają projektantów. Zobacz co odpowiedziały jej: Julia Kuczyńska, Edyta Herbuś, Anna Dereszowska, Kinga Rusin, Reni Jusis, Joanna Koroniewska, Anna Mucha i Katarzyna Sokołowska

  Podczas Azja Express dieta Doroty Grardias przeszła prawdziwą rewolucję. Jakie dania z Azji przywiozła do domu? A co jadła podczas programu? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na Festiwalu w Opolu Anna Wyszkoni poprosiła swoich fanów, aby trzymali za nią kciuki, bo jest w trudnym momencie swojego życia. Wszyscy zaczęli się zastanawiać czy to nawrót nowotworu. Czy piosenkarka jest już zdrowa? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji Annie wymsknęło się również coś o ślubie...

  Już po raz czwarty Magda Gessler wręczyła "Poziomki", czyli nagrody dla najlepszych według siebie restauracji i hoteli w Polsce. Czym się kierowała wybierające je? Z jurorką Master Chefa rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Siostra Joanny Krupy - Marta wyszła za mąż za amerykańskiego kierowcę wyścigowego Marco Andrettiego. Jak długo trwało przyjęcie weselne? Gdzie para wybrała się w podróż poślubną? Czy coś się zmieniło między nimi po złożeniu przysięgi małżeńskiej? Z Martą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Mogliśmy również zobaczyć obrączkę Marty i zdjęcia ze ślubu.

  20 lat temu ruszył TVN. O swoich początkach w stacji powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej: Patricia Kazadi i Małgorzata Socha. Jaki był pierwszy autorski program Patrici? Kto jest jej idolką? Jaka rola była przełomowa dla Małgosi?

  Ewa Farna bardzo dba o swoich fanów. Spotyka się z nimi przy wielu ważnych dla niej okazjach - ostatnio z okazji 10-lecia występów na polskiej scenie muzycznej. Na spotkanie z wokalistką wybrała się też dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiały o karierze i życiu prywatnym Ewy. Jak artystce udało się zachować w tajemnicy informację o ślubie? Czy rodzice pozwalali jej w domu gwiazdorzyć? Co przygotowała dla swoich fanów?

  Agnieszka Włodarczyk ogląda Azja Express 2. Komu kibicuje? Czego zazdrości uczestnikom tej edycji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Sokołowska wydaje się być silną kobietą. Czy rzeczywiście tak jest? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła pokazała się Magda Frąckowiak. Podczas rozmowy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską modelka zdementowała plotki, według których rozstała się ze swoim parterem. Przy okazji powiedziała, że ma na sobie Łukasza Jemioła. Co miała na myśli? ;)

  Są kobiety, które w kwestii stylu radzą się swoich mam. Czy należą do nich: Julia Kamińska, Magdalena Frąckowiak, Małgorzata Socha, Beata Sadowska, Agnieszka Włodarczyk, Patrycia Kazadi i Hanna Lis. Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak zajmuje się konferansjerką i wychodzi mu to naprawdę bardzo dobrze. Jest jednak zajęcie, którego Bartek by się nie podjął. Co to takiego? Wyciągnęła to od niego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.