Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Na wielkich galach flesze aparatów błyskają ze wszystkich stron. To duże wyzwanie dla gwiazd, które muszą wyglądać podczas imprezy idealnie. Jak gwiazdy przygotowują się do wielkiego wyjścia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Piotra Kraśko, Joannę Moro, Filipa Bobka i Edytę Herbuś.

  Kasia Glinka przyciągnęła uwagę kolorowych pism, gdy okazało się, że w swojej najnowszej roli przez cały spektakl biega po scenie w pobudzającej wyobraźnię bieliźnie. Tabloidy rozwodziły się nad jej nieskazitelną figurą. Jak aktorka ją osiągnęła? To pytanie zadała jej dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W wiosennej ramówce TVN-u pojawi się nowość: pierwszy realizowany przez stację serial kostiumowy "Belle époque". W roli głównej zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej przyznał się, że otrzymuje niewiele ciekawych propozycji. Dlaczego angaż w produkcji "powalił go na łopatki"?

  O psikusach, które podczas spektakli płatają sobie aktorzy krążą legendy. Świat "z drugiej strony sceny" przedstawia spektakl "Czego nie widać" w reżyserii Andrzeja Nejmana. Przy okazji premiery sztuki w Teatrze Kwadrat dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in.: Aldonę Jankowską, Piotra Polka i Martę Żmudę Trzebiatowską i Grzegorza Wonsa o to, jakie historie przydarzyły im się podczas grania na scenie. A jakie żarty oni robili kolegom i koleżankom?

  Maja Bohosiewicz od niedawna jest mamą. Będąc w ciąży bardzo długo ćwiczyła. Nawet w 7 miesiącu ciąży wrzucała na swoje kanały społecznościowe zdjęcia z siłowni. Czy spotkała ją za to fala hejtu? W wywiadzie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską stwierdziła, że drogą do szczupłej sylwetki jest poczucie szczęścia i spełnienia.

  Na wygląd z czerwonego dywanu składa się nie tylko olśniewająca stylizacja i adekwatny do niej makijaż, ale również odpowiednia fryzura. Czy takie gwiazdy jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Czartoryska-Niemczycka, Rafał Maślak, Natalia Siwiec czy Julia Kuczyńska potrafią wykonać ją same? Dziennikarka Dzień Dobry TVN przepytała znanych i lubianych z wiedzy o fryzjerstwie. A co z naszym prowadzącym Marcinem Prokopem, którego włosy są uważane za najlepszą męską fryzurę "w całych mediach"?

  Zaraz po powrocie z Azji, gdzie razem z Marysią Konarowską wystąpiła w programie "Azja Express", Agnieszka Włodarczyk wybrała się do Stanów. Co robiła w Waszyngtonie? Na to pytanie odpowiedziała nam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Maja Bohosiewicz rzadko pojawia się na imprezach odkąd urodziła dziecko. Aktywizuje się jednak na swoich profilach społecznościowych, gdzie nie przebiera w słowach gdy pisze o blaskach i cieniach macierzyństwa. Jak gwiazdy wykorzystują social media w budowaniu swojego wizerunku? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła się tego dowiedzieć własnie od Mai.

  Gwiazdy muszą wyglądać idealnie niezależnie od pory roku. Czy w sezonie grubych swetrów i ciepłych koców również stosują restrykcyjne diety? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to miedzy innymi Natalię Siwiec i Larę Gessler.

  Michelle Obama pojawiła się na okładce amerykańskiego "Vogue'a". W środku magazynu otwarcie popierającego obóz demokratów - obszerny wywiad z Pierwszą Damą. Czy mieszkając w Białym Domu czuła, że jest na swoim miejscu? O niezwykłej prezydentowej porozmawialiśmy z ekspertką od sław, dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Jak dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, płyta Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej została już nagrana i znajduje się w postprodukcji. Gwiazda sama wielokrotnie powtarzała, że nie spieszy jej się z powrotem na czerwony dywan. Czy ciężko było jej porzucić jej ostatnią główną rolę matki i stanąć za mikrofonem?

  Najgorętszy temat ostatnich kilku miesięcy, wybory prezydenckie w USA, pojawia się w rozmowach wszystkich Polaków. A co o wyborze Trumpa na prezydenta myślą gwiazdy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła się tego dowiedzieć.

  Natalia Siwiec jest fanką podróżowania i mocnych emocji. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała ją więc czy zdecydowałaby się na wystąpienie w kolejnej edycji "Azja Express". Jeśli tak, to kogo zabrałaby ze sobą?

  Misterem Polski 2016 został 19-letni łodzianin Jan Dratwicki. Co o tegorocznym najprzystojniejszym myśli Mister 2014, Rafał Maślak? Spytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W dzisiejszych czasach wstyd się przyznać, że nie uprawia się żadnego sportu. A jak ćwiczą słynne pary? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z Ewą Gawryluk i Waldemarem Błaszczykiem.

  Irlandzka Miss Africa i zwyciężczyni 4. edycji Top Model Osi Ugonoh pokazała się na jednej z warszawskich imprez ze swoją siostrą. Ogi wróciła do Polski z Irlandii i dziewczyny planują zamieszkać razem. Jak wygląda siostrzana miłość w ich wydaniu? O to i inne sprawy wypytała je dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mateusz Maga znany z 4. edycji Top Model świetnie radzi sobie na rynku modelingu. Okazuje się jednak, że model ma więcej niż jeden talent i wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w roli wokalisty. Czy planuje całkowicie porzucić dotychczasową karierę? O nowym kierunku w życiu zawodowym porozmawiała z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co MaRina sądzi o swojej internetowej popularności? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała ją o to, na pierwszej od trzech lat imprezie, na której pojawiła się piosenkarka.

  Cleo słynie ze swoich nietuzinkowych kreacji, które pokochała cała Polska. Czy artystka planuje zmienić branżę i wykorzystać swoją popularność na facebooku jako blogerka modowa? spytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Coraz głośniej mówi się o kryzysie w branży muzycznej ze względu na coraz mniejsze zarobki wokalistów. Co sądzą o tym artyści? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła czy między innymi Cleo, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Ania Dąbrowska zastanawiają się nad zmianą branży.

  Joanna Jabłczyńska przyznaje się do pewnego nałogu - bardzo lubi jeździć na rowerze. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedziała, jaki jest jej rekord jazdy po górach. Dlaczego tak bardzo lubi sport? Czy są momenty, kiedy odpuszcza z treningami?

  Wiemy, dlaczego Odeta Moro ma taką ładną figurę. Okazuje się, że to dzięki spinningowi. Dlaczego akurat ten sport tak bardzo polubiła? Z Odetą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek-Majdan wydała książkę "Perfekcyjne maniery". Z prezenterką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, aby zapytać, do kogo skierowany jest najnowszy poradnik. Czy dzisiaj Małgosia jest najlepszą wersją samej siebie? Co ją uszczęśliwia?

  Najstarsza serialowa produkcja TVN-u obchodzi w styczniu 14. urodziny. Co jej bohaterowie przeżyli do tej pory? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Halloween to czas gdy nie tylko dzieci bawią się w przebieranki. Co polskie gwiazdy planują na ten szalony wieczór? O pomysłach na straszne przebrania dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębkska porozmawiała ze znanymi i lubianymi.

  Tomaszowi Iwanowi zarzuca się zbyt poufałe kontakty z piłkarzami reprezentacji. Parę dni temu w mediach pojawiły się informacje jakoby miał stracić pracę ze względu na częste imprezowanie ze sportowcami podczas zgrupowań. Czy straci stanowisko dyrektora kadry ds. organizacyjnych? O komentarz do sytuacji poprosiła go dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kinga Rusin wyjeżdża aby prowadzić kolejny sezon "Agenta". Kto w tym czasie stanie u boku Piotra Kraśki aby poprowadzić Dzień Dobry TVN? To pytanie zadała mu podczas Złotej Aukcji Agnieszka Jastrzębska.

  Pierwszy sezon "Azja Express" jeszcze nie dobiegł końca, a wszyscy zastanawiają się już kogo zobaczymy w drugim. Jak gwiazdy radzą sobie w azjatyckiej dziczy? O relacjach między uczestnikami programu opowiedziała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gwiazdy mają bardzo napięty grafik. Jak znajdują chwilę na spotkania z przyjaciółmi? Przemysław Saleta, Odeta Moro, Tomasz Iwan i Piotr Zelt opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o tym jak spędzają swój wolny czas.