Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Zakochany Radek pisze książkę, Agnieszka Grochowska mówi o macierzyństwie, a Magda Mołek występuje w roli głównej! Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska z gorącymi nowinami ze świata show-biznesu!

  Kefir, sok z kapusty, sen, rosół a może po prostu zwykła abstynencja? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na premierze filmu "Kac Wawa" zapytała Borysa Szyca, Marka Włodarczyka, Dodę, Marcina Kwaśnego, Weroniki Książkiewicz o to, jakie mają ich sposoby na kaca?

  Doda, Marina Łuczenko , Natalia Lesz, Ewa Farna, Honorata "Honey" Skarbek, Wojtek Łozowski , Sylwia Grzeszczak , Mrozu, Iwona Węgrowska wspominali swój pierwszy przebój, a Agnieszka Dygant ciężko pracuje na planie serialu. Ich wszytskich, w ogień pytań, wzięła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Agnieszkę Dygant o kryzysowe momenty w jej życiu, a Aleksandrę Kisio, Annę Bosak, Aleksandrę Mikołajczyk, Lidię Popiel oraz Omenę Mesah o najpiękniejsze sukienki z ich dzieciństwa.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, czy obchodzą Walentynki oraz czy mają receptę na udany związek? Na miłosne pytania odpowiadali: Małgorzata Socha, Maria Winiarska i Wiktor Zborowski, Edyta Herbuś, Beata i Robert Jansonowie, Agnieszka Cegielska, Magda i Rafał Rutkowscy, Omenaa Mensah, Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, Dorota Zawadzka i Robert Myśliński oraz Bożena i Mariusz Walterowie.

  Czy Tatiana Okupnik przyjaźni się z Dodą? Wiosną w TVN będzie atrakcyjnie, ciekawie, poważnie, muzycznie, modnie, smacznie,tajemniczo i TU i TU - co zobaczymy w nowej, jeszcze ciepłej ramówce?

  Co się działo na polskiej premierze filmu "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej? Agnieszka Jastrzębska spotkała się z gwiazdami, które przybyły na tę imprezę. Z Agnieszką rozmawialiśmy także o Reni Jusis, która urodziła córeczkę oraz o Dawidzie Wolińskim, Marcinie Tyszce i Dicie von Teese.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska omówiła najświeższe wydarzenia w świecie show-biznesu. Jaki są blaski i cienie kariery Aleksandry Mikołajczyk i jak to się stało, że 7- miesięczna córka Victorii i Davida Beckhamów ma już swojego bloga o modzie? Czy aktor Jacek Poniedziałek jest na bezrobociu?

  Agnieszka Jastrzębska zdementowała plotki o domniemanej chorobie psychicznej Roberta Gonery. Z Olgą Borys i Agnieszką Cegielską porozmawiała o zrzucaniu kilogramów nie ruszając się sprzed telewizora, z Agnieszką Holland o nominacji do Oscara, a z Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim o ich nowym projekcie!

  Czy film Agnieszki Holland zdobędzie Oscara? Piotr Adamczyk z żoną po raz pierwszy na okładce - najnowsze informacje ze świata show-biznesu komentuje - dobrze Wam znana i lubiana - Agnieszka Jastrzębska.

  Czy Dominika "Wodzianka" rzeczywiście liże ludzi, ilu gości całuje miesięcznie i co mówi jej Kuba Wojewódzki, a także jaką karę będzie musiała zapłacić Doda i jak nazywa się nowa płyta Edyty Górniak - o wszystkim tym opowiedziała nam Agnieszka Jastrzębska.

  Czy rozmiar zero zapewnia powodzenie w show-biznesie? W ogniu pytań dziennikarki Dzień Dobry TVN stanęli m.in.: Weronika Książkiewicz, Monika Brodka, Krzysztof Stróżyna i Natalia Lesz.

  Agnieszce Jastrzębskiej dostało się za to, że wczoraj w programie Dzień Dobry TVN mówiła o nawróceniu Mai (wcześniej Agnieszki) Frykowskiej. Manager Mai powiedział jej, że to, że Maja przystąpiła do Kościoła nie oznacza, że będzie teraz zakonnicą!

  Choć nie wygrała drugiej edycji programu "Top model", robi karierę modelki. Michalina Manios wystąpi w najbliższym czasie w kilku kampaniach reklamowych. Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, kim jest tajemniczy mężczyzna pojawiający się u boku Michaliny. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zdradziła także, że córka Wiktorii Beckham jest na liście najlepiej ubranych kobiet wg Vogue. Czy to prawda, że Kaja Śródka wyprowadziła się od Borysa Szyca?

  Ślub Anji Rubik czy księcia Williama? Rozstanie Dody i Nergala czy Mateusza Damięckiego z Patrycją Krogulską? Macierzyństwo Anna Muchy czyKatarzyny Skrzyneckiej? Ranking ślubów, rozstań i powrotów w 2011 roku przygotowały dla Was: dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska oraz Ewa Wojciechowska.

  Rasistowskie komentarze Johna Galliano, próba ucieczki sprzed ołtarza narzeczonej księcia Alberta z Monaco, uciszenie księdza Bonieckiego, Anja Rubik kontra Joanna Krupa, rozwód Mateusza Damięckiego, rozstanie Mai Sablewskiej z Edytą Górniak czy afera z Bajką tle? Skandale 2011 podsumowały dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska oraz dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  Na planie serialu TVN "Julia" nowe gwiazdy TVN, czyli Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski oraz Zosia Rosnowska zdradzili kilka nowych faktów o serialu. Jak Julia stała się "Julią"? Jakie przyjaźnie rozkwitły na planie serialu?

  Wiemy, że będzie to kobieta. Co jeszcze zdradzili reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, na temat następnej edycji programu, producentka i reżyser X-Factor: Katarzyna Szałańska i Wojciech Iwański?

  Jaką rolę odegrał Marek Niedźwiecki w życiu gwiazd, co zawdzięcza mu Kayah? W kim kocha się Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz czy Edyta Pazura jest w ciąży? Na wszystkie te pytania odpowiedziała w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska!

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na pokazie mody Dawida Wolińskiego zapytała gwiazdy o to, jakie mają korzyści z przyjaźni z Dawidem Wolińskim. Co powiedzieli jej: Agnieszka Wagner, Magda Gessler, Marcin Tyszka, Julia Kamińska, Natalia Lesz, Barbara i Dariusz Michalczewscy i Joanna Przetakiewicz?

  Czego mężczyźni nie powinni mówić kobietom? O to polskie gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli jej m.in.: John Porter, Marcin Tyszka, Katarzyna Zielińska, Natalia i Paulina Przybysz?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na imprezie promującej kalendarz „Dżentelmeni”. Co się działo i kogo tam spotkała? Zobacz także MacGyvera po latach! Jak śpiewa Piotr Adamczyk i kim jest nowy partner Weroniki Książkiewicz?

  Czy kiedy zakochamy się na zabój, to powinniśmy się od razu decydować się na ślub? Czy taki związek ma szansę przetrwać? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kobiety, które zdecydowały się na taki właśnie związek. Czy szybka decyzja o byciu razem, to recepta na udany związek? O to zapytaliśmy: Annę Dziewit-Meller, Agnieszkę Jastrzębską, Alżbetę Lenską oraz psycholog Annę Kędzierską.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Marcina Prokopa, Roberta Burneikę, Bilguuna Ariunbaatara, Augistina Egurrolę, Radosława Majdana oraz Tede o to, jaką najbardziej niemęską rzecz mnożna znaleźć w ich domu. Zobacz, kto posiada pilnik do paznokci i bogaty zestaw kosmetyków.

  Co zdradził jeszcze Borys Szyc naszej reporterce? Czy nowy amant polskiej telewizji Krystian Wieczorek jest gotowy, by zostać nowym idolem? Agnieszka Jastrzębska "prześwietliła" przystojnego chirurga z serialu "Julia".

  Jakie Weronika Rosati ma plany filmowe i kiedy nie ma makijażu? Jaki przepis na życie ma Magda Kumorek? I jakie bajki czytały: Joanna Trzepiecińska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Katarzyna Montgomery, Łukasz Zagrobelny , Ewa Gawryluk, Wojciech Kępczyński, Anna Maruszeczko i Katarzyna Zielińska?

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska zapytała Katarzynę Grocholę, Magdalenę Kumorek, Weronikę Marczuk, Natalię Lesz, Annę Dereszowską , Andżelikę Piechowiak , Małgorzatę Pieńkowską oraz Weronikę Rosati co robiłyby w życiu, gdyby nie zostały gwiazdami?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na imprezie "Poland why not" zapytała Patricię Kazadi, Mietka Szcześniaka, Żorę Korolyova oraz Aleksandrę Szwed o najtrudniejszy występ w ich życiu. Zdradziła także, gdzie naprawdę mieszka Żora!