Uczestniczka programu "The Traitors. Zdrajcy" ma znaną mamę. "Jestem z niej bardzo dumna"

Uczestniczka programu "The Traitors. Zdrajcy" ma znaną mamę. "Jestem z niej bardzo dumna"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ewa Tylecka i Julia Tychoniewicz o relacji matka - córka
Ewa Tylecka i Julia Tychoniewicz o relacji matka - córka
90-letnia modleka Helena Norowicz
90-letnia modleka Helena Norowicz
Modelka z wyjątkowym znamieniem
Modelka z wyjątkowym znamieniem
Lidia Popiel o swojej pracy, czyli jak to jest być modelką?
Lidia Popiel o swojej pracy, czyli jak to jest być modelką?
Była modelka pomaga kobietom w Afryce
Była modelka pomaga kobietom w Afryce
Zniknęła z show-biznesu, powraca w wielkim stylu
Zniknęła z show-biznesu, powraca w wielkim stylu
Renata Gabryjelska: Nie sądziłam, że po 50-te będę modelką
Renata Gabryjelska: Nie sądziłam, że po 50-te będę modelką
Julia Tychoniewicz obecnie spełnia się jako modelka i aktorka. Znana jest także z udziału w programie "The Traitors. Zdrajcy". Jej mamą jest jedna z najpiękniejszych Polek - Ewa Tylecka, która w 1995 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Reporterka Dzień Dobry TVN Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz zaprosiła obie panie na pierwszy wspólny wywiad. Jak układają się relacje między nimi?

Julia Tychoniewicz - kim jest jej mama?

Matka i córka przez wiele lat żyły na Bahamach, gdzie Ewa pracowała jako agentka nieruchomości. W pewnym momencie Julia zdecydowała się przeprowadzić do Kanady i tam próbuje swoich sił w modelingu i aktorstwie. Widzowie mogli ją lepiej poznać w programie "The Traitors. Zdrajcy".

Ewa w rozmowie z Aleksandrą Rogowską-Lichnerowicz przyznała, że utrzymuje z córką ciągły kontakt. - Widzimy się codziennie przez internet - powiedziała Miss Polonia. - Zawsze się śmiejemy, jak jesteśmy razem. Nie ma smutnego momentu i cokolwiek nie zrobię, nawet jak mamie się nie podoba, to powie, ale i tak wspiera mnie i stanie za mną. Daje mi taką dowolność w decyzjach - dodała Julia.

W pewnym momencie córka poszła zawodowo w ślady mamy i została modelką. Czy Ewa wspierała ją w tej decyzji? - Tak naprawdę Julcia zawsze kroczyła własną drogą. My dawaliśmy jej tę opcję i uważam, że ona musi wybrać swoją drogę. Ja się bardzo cieszę, jeśli ona to uwielbia i czyni to ją szczęśliwą, to jest to dla mnie najważniejsze - przyznała Ewa Tylecka.

Udane relacje matki z córką

Ewa Tylecka-Mellor uważa, że podczas wychowywania dziecka najważniejsze są rozmowy. Jej zdaniem, należy pozwalać popełniać błędy, ale także wspierać.

- Aż mi się płakać chce, bo jestem z niej bardzo dumna. Nie wiem, jak mi się udało. Dla mnie ona była najważniejsza. Ja poświęciłam każdy moment swojego życia pod nią - powiedziała kobieta.

- Mama zawsze mnie zabierała do wszystkich miejsc, pokazała mi, żeby się wszystkim cieszyć i być wdzięczną, bo nie wszyscy mają to, co my mamy - dodała Julia.

Julia Tychoniewicz w "The Traitors. Zdrajcy"

Modelka przyznała, że bardzo podobało jej się uczestnictwo w programie, więc otworzyła sobie furtkę na pracę w telewizji. - Zależy od propozycji - powiedziała Aleksandrze Rogowskiej-Lichnerowicz.

- Oglądałam każdy odcinek. Julia przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie - dodała jej mama.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości