Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska była za kulisami finałowego odcinka 3. edycji programu "Top model". Która z finalistek stresowała się najbardziej? Która z dziewczyn była faworytką Joanny Krupy?

  Katarzyna Olubińska odwiedziała pisarkę Marię Nurowską w jej domu w Bukowinie Tatarzańskiej. Tym razem pisarka zaskakuje swoich czytleników nową powieścią... historyczną, o której opowiedziała naszej dziennikarce. jedym z bohaterów tej powiesci jest noblista Czesław Miłosz. Czy to prawda, że miał nieślubne dziecko?

  W polskim show-biznesie prawdziwy baby boom! Które gwiazdy zostaną wkrótce mamami? Czy Maja Sablewska lubi dzieci? Czy planuje zajść w ciążę? Co o macierzyństwie myśli Edyta Herbuś? Jakie rady dla przyszłych mam ma Anna Mucha?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się w Cannes z Aimee Mullins. Jaki błyszczyk najbardziej lubi, jak czuje się na festiwalu w Cannes oraz jakie wrażenie wywarła na niej wizyta z laboratorium, w którym tworzy się kosmetyki?

  Kwiaty są bardzo ważnym elementem ślubu i wesela. O trendach florystycznych w tym sezonie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Elżbietą Kosińską-Wappa, mistrzem florystyki. Z jakich kwiatów nie powinno się robić bukietów ślubnych? Co zrobić, by wiązanka ślubna przetrwała nieco dłużej?

  Gwiazdy dekady o tym, co robiły dekadę temu? O to Monikę Brodkę, Małgorzatę Kożuchowską, Reni Jusis, Małgorzatę Sochę, Annę Muchę oraz Annę Jurgaś zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak bardzo się zmieniły - zarówno zewnętrznie i wewnętrznie?

  O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała - na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego - Maję Sablewską, Olę Kwaśniewską, Dorotę Gardias, Marcina Tyszkę, Kasię Zielińską, Natalię Kukulską oraz Patricię Kazadi. A Wy potraficie bawić się modą?

  Na festiwalu Cannes Frieda przeszła po mokrym czerwonym dywanie, w strugach deszczu. Z opresji uratował ją przystojniak z parasolem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Friedą Pinto.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała nasze gwiazdy o to, czy czasem nachodzi ich ochota, aby zniknąć z show-biznesu? O byciu gwiazdą, o odpoczynku od blichtru oraz o możliwościach wyciszenia się rozmawiała z tuzami polskiego show biznesu.

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Dodą o egzotycznej sesji zdjęciowej, w której Dorota Rabczewska wzięła udział na tajemniczej wyspie Dodogaskar oraz o trasie koncertowej, w którą rusza. Jaki los spotka niewiernego kochanka? Jak Doda czuje się jako singielka? Czy cierpi po rozstaniu z Błażejem? Zobaczcie podwodne "harce" Dody!

  Kogo przeraża show biznes? O to, na premierze spektaklu "Chopin musi umrzeć", zapytała gwiazdy dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie rozdano Wiktory, czyli nagrody Akademii Telewizyjnej dla osobistości medialnych. Jak się czują nagrodzeni: Marcin Prokop i Jarosław Kuźniar i z kim przyszedł na galę Michel Moran?

  Agnieszka Jastrzębska odsłoniła przed nami kulisy 5 odcinka programu „Top Model – zostań modelką”, a Katarzyna Sokołowska, jurorka programu, zdradziła jakie zadania czekają na finałową czternastkę i czy ma już swoją faworytkę.

  W ciepłych i egzotycznych krajach czy przy tradycyjnym polskim stole w otoczeniu najbliższych? O to, jak spędzą święta gwiazdy pytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Słowiańska uroda jest już legendarna. Okazuje się, że również bardzo pożądana w świecie mody. Wystarczy wspomnieć Anję Rubik czy Joannę Krupę. Teraz czas na Magdalenę Jasek. Kim jest piękna Polka, która podbija świat wielkiej mody?

  Czy dziecko Doroty Wellman i Pauliny Młynarskiej wzbudzi medialną sensację? Czym fascynuje się Justyna Steczkowska? Czy Różczka i Więdłocha kochają się jak siostry? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Jakie grzechy mają na sumieniu Edyta Herbuś, Rafał Maserak, Natalia Siwiec, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski i Magda Steczkowska? Kto tęskni za Tańcem z Gwiazdami, a kto chciałby wystąpić w kolejnej edycji programu? Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Jakie mają sposoby na przetrwanie zimy i jak się przygotowują na nadejście wiosny? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała Michała Niemczyckiego, Edytę Herbuś, Zofię Ślotałę, Annę Czartoryską, Natalię Klimas oraz Tomka Jacykowa.

  Wybitny twórca horrorów, autor bestsellerów takich jak "Manitou", "Wyklęty" czy "Demony Normandii". Niewielu jednak wie, że Graham Masterton rozpoczynał swoją karierę od pisania poradników seksualnych. W piątek, 22 marca będzie naszym gościem w Dzień Dobry TVN.

  Co jest talizmanem Marcina Tyszki? Dokąd wybiera się Mateusz Damięcki? Co łączy Olszówkę z Kuną i co słychać u dr. Szczyta? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  Edyta Herbuś i Rafał Maserak oraz tancerze z "Tańca z gwiazdami” przygotowują spektakl ”Saliga - siedem grzechów głównych". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła artystów w trakcie próby do spektaklu.

  Agnieszki Jastrzębskiej nie mogło zabraknąć na ceremonii rozdania najważniejszych polskich nagród filmowych - Orłów. Kto się wyróżnił, kto wierzy w klątwę statuetki oraz jaka jest jej definicja? Maciej Stuhr, Olga Frycz, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Grochowska, Roma Gąsiorowska, Weronika Rosati, Marieta Żukowska, Anna Dereszowska, Arkadiusz Jakubik - czy te gwiazdy są przesądne? Kto jest odkrywcą klątwy?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała polskich artystów o to, co myślą, o programach talent show? Czy Anna Czartoryska brała kiedyś udział w tego typu programie? Kto bardziej korzysta na programach tego typu - uczestnicy czy jurorzy? Zobaczcie, co na ten temat mają do powiedzenia: Natalia Kukulska, Katarzyna Groniec, Piotr Polk i Katarzyna Zielińska.

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się co zainspirowało Borysa Szyca do otwarcia własnej restauracji i czy aktor brał kursy gotowania? Piotr Adamczyk z kolei zdradził jej czy na kuchni z własnej restauracji się tyje, Kamil Durczok powiedział jaki jest jego sekret na idealną sylwetkę, a Michel Moran … czy wreszcie spróbował polskiego barszczu!

  Czy Polacy potrafią się cieszyć z cudzych sukcesów? Czy Maja Sablewska rzeczywiście zezłościła się na Agnieszkę Szulim? Oraz jak udał się pokaz Krzysztofa Stróżyny w Warszawie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska wybrała się na otwarcie restauracji Borysa Szyca. Zapytała się gości, z jaką potrawą kojarzy im się Borys. Komu Anna Czartoryska zawdzięcza swój wygląd, a także czy to prawda, że Zosia Ślotała jest zaręczona?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Sonia Miki, z piosenką pt. "Lemoniada". Jak oceniacie występ?