Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Co robi Marta Żmuda Trzebiatowska, gdy jej przyjaciółki grają premierowe spektakle w teatrze? Aktorkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W internecie gruchnęła wiadomość, że Arcadius nie żyje! Pojawiło się wiele nekrologów. O co chodzi? Czy rzeczywiście projektant umarł? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jaki mężczyzna podoba się Agnieszce Jastrzębskiej, a jaki Dorocie Wellman? Co obie Panie myślą o Rafale Maślaku? Z kim chciałaby się całować Agnieszka Jastrzębska? O to zapytał ją w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, który zdradził, z jakim mężczyzną chciałby się spotykać, gdyby był kobietą. Będziecie zaskoczeni jego wyznaniem!

  Mister Polski Rafał Maślak znowu wziął udział w rozbieranej sesji. Nic dziwnego, w końcu ma ładne, zadbane ciało. Czy wie, jak ustawić się do zdjęcia, aby lepiej wyeksponować swoje mięśnie? Ile czasu poświęca na ćwiczenia? Czy jego dziewczyna jest wyrozumiała? Czy z łatwością opiera się urokowi swoich fanek? Z Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kto rządzi w kuchni Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego? O czym fani nie wiedzą o aktorce? Dlaczego Bartek Kasprzykowski jest na diecie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ryszard Kalisz ostatnio funkcjonuje w mediach głównie jako ojciec. Jak polityk zajmuje się swoim synkiem Ignacym? Z niedoszłym kandydatem SLD na stanowisko prezydenta RP rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zabrała nas na Galę Fundacji Dziecięca Fantazja. Tam spotkała Katarzynę Cichopek, Ilonę Felicjańską, Joannę Jabłczyńską, Mikołaja Roznerskiego i Macieja Jachowskiego. Czym zajmuje się fundacja? O czym marzyły gwiazdy?

  Z powieściopisarzem Zygmuntem Miłoszewskim, współautorem scenariusza do filmu "Ziarno prawdy" i autorem powieści, na podstawie której powstał ten film spotkała się Agnieszka Jastrzębska. Czy Miłoszewski stresuje się się tym, jak widzowie przyjmą "Ziarno prawdy"?

  Wczoraj na premierze filmu "Ziarno Prawdy", na podstawie książki Zygmunta Miłoszewskiego, oczy i obiektywy wszystkich były skierowane na Aleksandrę Hamaklo. Jej sukienka z odkrytymi plecami, przysłoniętymi seksowną koronką, zrobiła furorę. Nieco mroczna i seksowna. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska także była na premierze filmu i rozmawiała z Olą o tym, kto jest mistrzem, a czyją ona muzą.

  "Zło bierze się z gadania" to zdanie ze scenariusza do filmu Ziarno Prawy. Czy zło zaczyna się na języku? Czy granice języka są granicami naszego świat? O to Aleksandrę Hamkało, Zygmunta Miłoszewskiego, Jerzego Trelę, Krzysztofa Pieczyńskiego oraz Borysa Lankosza.

  Joanna Jabłczyńska oprócz tego, że jest aktorką, jest także prawniczką. Czy porzuci aktorstwo dla prawa? Ostatnio w serialu musiała zagrać osobę pod wpływem alkoholu. Jednak Joasia nie pije. Jak zatem wcieliła się w postać osoby "pod wpływem"? O tym opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy aktorka na planie serialu udziela rad prawnych Marcie Wierzbickiej? Dlaczego tak naprawdę się nie rozwiodła?

  Czy to prawda, że Barbara Kurdej-Szatan rozwodzi się z mężem? Czy maż aktorki ma pretensję o to, że ta jest skupiona na swojej karierze i nie ma jej całymi dniami w domu? Kto zajmuje się córką pary - małą Hanią? O to zapytała aktorkę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ile zapłacono za trening z Ewa Chodakowską? Ile za wizytę na planie zdjęciowym z Maciejem Musiałem? Ile za spotkanie z Janem Komasą? A ile za metamorfozę pod okiem Eweliny Lisowskiej? Ile za lunch z supermodelką Anją Rubik? Stawki zna nasza dziennikarka Agnieszka jastrzębska.

  Potężna machina generująca olbrzymie pieniądze. Branża disco polo święci triumfy. Powstał nawet film o życiu gwiazd muzyki popularnej. Gra tam wybitny aktor Dawid Ogrodnik. Występuje tam też zespół Weekend. Film nie jest pastiszem i pokazuje realia tej branży. Jak wyglądają kulisy disco polo, już teraz, pokazała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy drażnią ją kolejne rewelacje na temat jej życia pojawiające się w kolorowej prasie? Jaki był dla niej rok 2014 i co planuje na 2015? O to aktorkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W zeszłym roku Aldona Jankowska rozważała przeprowadzkę do Warszawy. Kto ją namówił na zmianę miejsca zamieszkania? Kim dla Piotra Gąsowskiego jest Aldona i gdzie się spotkali? Aktorów na tę okoliczność przepytała Agnieszka Jastrzębska.

  Dawid Kwiatkowski to bożyszcze nastolatek. Jaki był dla niego miniony rok? Dawid ma 19 lat, a już mógłby osiąść na laurach. Jednak on idzie dalej! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Dawidem. To nie jest grzeczny chłopiec...

  Niedawno Sebastian Karpiel Bułecka powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że marzy o ustatkowaniu się. To wywołało lawinę spekulacji na temat ślubu artysty z Pauliną Krupińską. Czy Miss Polonia potwierdziła słowa swojego partnera?

  Czy dzieci Marty i Michała Wiśniewskich odziedziczyły jakieś talenty po rodzicach? Które z nich uczy się tańczyć? Czy lubią chodzić do szkoły? Do kogo podobna jest Fabienne, a do kogo Xavier? Martę Wiśniewską i jej dzieci spotkała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że wychowywał się w domu dziecka. Czy spotyka się z dziećmi, które są w takiej samej sytuacji, jak on kiedyś? Czy potrafi opanować emocje, kiedy wraca wspomnieniami do lat dzieciństwa? Czy - według siebie - może stanowić wzór dla dzieci z domów dziecka? Z muzykiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Wiśniewski, Paulina Krupińska, Paulla, Dawid Kwiatkowski, Mandaryna z dziećmi, Grażyna Wolszczak i Ryszard Kalisz gotują i serwują w szczytnym celu. A na kolację zaprosili Agnieszkę Jastrzębską. Zobaczcie, jakimi są kucharzami!

  Kto należy do drugiej rodziny Darii Widawskiej? Sprawa nie jest aż tak bardzo zagadkowa, jakby się wydawało. Zapraszamy na rozmowę aktorki z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Zaczęły się castingi do programu "You Can Dance". Jakie rady dla ich uczestników ma juror programu Michał Piróg? Czy był zawiedziony, kiedy usłyszał, że poprzednia edycja miała być ostatnią? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Głośno było o wypowiedzi Sary Boruc, z której wynikało, że 900 zł to mało na zakup ubrania. Jak z perspektywy czasu ocenia swoją wypowiedź? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.