Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Weronika Rosati w serialu "Diagnoza" gra siostrę Mai Ostaszewskiej. Z Weroniką na gali "Orły 2018" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Gala Orłów była dla Weroniki pierwszym oficjalnym wyjściem od czasu, kiedy została mamą. Czy Weronika zabiera swoją córkę na plan "Diagnozy"?

  Ula Radwańska zaprojektowała autorską linię torebek. Jak zdradziła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską, od zawsze interesowała ją moda. Tenisistka ma swojej szafie torebki kultowych, luksusowych marek. Skąd więc pomysł, by zaprojektować swoją linię toreb? Czym wyróżniają się jej torby? Czy kończy karierę sportową?

  15 marca minął rok od śmierci Wojciecha Młynarskiego. Z córką tekściarza rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czego Agacie Młynarskiej najbardziej brakuje po śmierci jej ojca?

  Najnowszym trendem wśród gwiazd jest wyprzedawanie swoich prywatnych szaf pełnych markowych ubrań. Po co to robią? Czy jest to sposób na szybki i łatwy zarobek? Czy tego typu wydarzenia cieszą się zainteresowaniem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Odeta Moro to Agentka drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Dziennikarka wie, jak funkcjonuje mechanizm całego formatu. Czy dzięki temu, łatwiej jej wytypować, kto może być Agentem trzeciej edycji Agenta? I co jest najtrudniejsze w czasie realizacji zdjęć? Z Odetą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Hitem w Internecie są obecnie memy z udziałem Małgosi i Radosława Majdanów i tajemniczym "Rodżerem". Kim jest Rodżer? Małżeństwo postanowiła zapytać o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dawid Woliński świętował ostatnio swoje 41 urodziny. Z tej okazji wyprawił huczne przyjęcie dla przyjaciół. Dlaczego spóźnił się na własną imprezę urodzinową? Z projektantem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, czy istnieje życie towarzyskie poza Warszawą. Katarzyna Bujakiewicz przyznała, że w Poznaniu nie ma paparazzi, więc można sobie na więcej pozwolić. Bartek Jędrzejak, który z racji swojej pracy dużo po Polsce podróżuje, przyznał, że życie towarzyskie w innych miastach kwitnie. Choć jak dodał, wiele miejsc się na Warszawie wzoruje.

  Katarzyna Bujakiewicz wzięła ze swoim długoletnim partnerem sekretny ślub. Jak udało im się zachować tę uroczystość w tajemnicy? Długo ją planowali? Czy córka pary sypała kwiatki podczas uroczystości? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektóre kobiety pożyczają koszule od swoich partnerów. Czy należą do nich: Omenaa Mensah, Agata Młynarska i Karolina Ferenstein-Kraśko? Czy według Tamary Gonzalez Perey koszula męska na kobiecie wygląda dobrze? Z paniami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również, jaki nowy projekt przygotowała fundacja Omeny Mensah.

  Kończy się zima. Czy z tej okazji celebryci robią wiosenne porządki w swoich szafach? Z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Nataszą Urbańską i Małgorzatą Sochą rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ilona Ostrowska jest jednym z uczestników 3. sezonu programu Agent-Gwiazdy. Czy podczas jego nagrywania wykorzystywała swoje zdolności aktorskiej? Dlaczego po programie dziwnie zachowywała się w domu? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na jedną z imprez show-biznesowych Iwona Węgrowska zabrała swoją prawie trzyletnią córeczkę. Dlaczego to zrobiła? Okazuje się, że wokalistka planuje ze swoim partnerem ślub. Zdradziła, kiedy powiedzą sobie TAK? Z wokalistką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Iwona Węgrowska.

  Ta wiadomość zelektryzowała wczoraj media. Najsłynniejsza, muzyczna para świata wystąpi w Polsce! Kiedy? Gdzie? O szczegółach koncertu Beyonce i Jay-z w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Peja jest jednym z uczestników programu "Agent-Gwiazdy". Podobno przez udział w programie, środowisko raperskie się od niego odwróciło. Jaka jest prawda? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski to para z długoletnim stażem. Jednak do tej pory nie byli małżeństwem. Podobno to dzięki dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej partner Kasi się jej oświadczył. Jak wyglądała ceremonia ślubna? Kto zaprojektował granatową suknię ślubną aktorki?

  Adrian Świderski jest wizażystą, który pracuje w BBC. Adrian jest pierwszym Polakiem, którego dopuszczono do działu wizażu w brytyjskiej telewizji. Jak zdradził w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębska, pracę zawdzięcza Instagramowi. W jaki sposób? Przy jakich produkcjach pracuje Adrian? Polak pracuje też przy sesjach zdjęciowych z udziałem największych gwiazd. Jak wygląda casting dla makijażystów?

  Anna Lewandowska otworzyła w Warszawie centrum dietetyczno-szkoleniowe. Na wielkim otwarciu nie mogło zabraknąć jej przyjaciół. Za co Zosia Ślotała, Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak cenią trenerkę? Ania Lewandowska w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej. Realizuje też wiele projektów jednocześnie. Skąd czerpie energię i siłę? Jak wypoczywa?

  Z okazji Dnia Kobiet o kobietach i kobiecości z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Magdalena Schejbal zdradziła, że z wiekiem coraz bardziej lubi być kobietą. W swoim ciele czuje się bardziej komfortowo. Agnieszka Więdłocha należy do filigranowych kobiet. Okazuje się, że z tego powodu mężczyźni traktują ją często z z przymrużeniem oka. Jak aktorka sobie z tym radzi? I co o święcie kobiet zdradziła Agnieszce Odeta Moro?

  Beatę Ścibakównę znamy z pierwszej transzy "Diagnozy". Do obsady drugiego sezonu serialu dołączył Jan Englert, prywatnie mąż aktorki. Okazuje się, że w serialu gra również córka aktorskiej pary. W jaką postać wciela się Helena Englert? Jak im się współpracuje? I czy rodzice nie bali się, że zostaną posądzeni o nepotyzm? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Kobieta sukcesu" to nowa komedia romantyczna. Główną rolę w filmie gra Agnieszka Więdłocha. Kim jest jej bohaterka? Czy jest bliska jej sercu? Agnieszce w filmie partneruje Bartosz Gelner. Aktorskiej parze na planie Kobiety sukcesu przyszło zagrać wiele romantycznych scen. Czy były to dla nich łatwe czy trudne sceny do zagrania? I dlaczego zanim Bartosz zagrał ukochanego Agnieszki skonsultował się z jej prywatnym narzeczonym Antonim Pawlickim? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Karolina Ferenstein-Kraśko napisała książkę o koniach. Karolina pisała ją z myślą o pasjonatach jeździectwa, ale i o ludziach, którzy chcieliby zacząć jeździć na koniach. Okazało się, że książka to jednak coś więcej. O czym jeszcze przeczytamy w książce Karoliny? Czy jej dzieci jeżdżą na koniach? I co o jej nowej książce mówią jej najbliżsi przyjaciele? Na premierze książki nie mogło zabraknąć reporterki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.

  Już w najbliższą sobotę na antenie TVN pierwszy odcinek programu "Hipnoza". Hipnozie poddał się prowadzący program Filip Chajzer. Po co to zrobił? I jak się czuł w stanie hipnozy? Dziennikarza zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Dygant należy do tych bardziej skrytych gwiazd. Aktorka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Ostatnio jednak Agnieszka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym zdradziła tajemnice ze swojego prywatnego życia oraz opowiedziała o presji, jaka ciąży na aktorach w Polsce. Czego najbardziej obawia się Agnieszka Dygant? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już 5 marca na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek "Iron Majdan". Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pierwszy odcinek obejrzeli razem z dziennikarzami podczas ramówki programu. Czy czuli w związku z tym presję? Dlaczego nie byli obecni podczas montażu programu? Dlaczego Instagram uratował im życie w Singapurze? I jakie mają plany na najbliższy czas? Z małżeństwem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy śledzą internetowe publikacje na swój temat? Czy mają wpływ na te publikacje? I czy się nimi przejmują? Zosia Ślotała przyznała, że czyta artykuły, jednak od pewnego czasu nie czyta już komentarzy internautów. Rafał Maślak wykupił sobie nawet specjalną platformę, która śledzi internetowe publikacje. Czy są gwiazdy, których w ogóle nie interesują internetowe plotki?