Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Dom Cugowskich, w czasach dzieciństwa Piotrka i Wojtka, zawsze był pełen gwiazd polskiego rocka. Który wujek przynosił im najlepsze prezenty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała ich również o dzieci. Czy pociechy muzyków wystąpią w przyszłości na scenie?

  Córka Kasi Kowalskiej , Aleksandra, ma już 19 lat i właśnie wyjechała do Londynu, by studiować fashion design. Dziennikarka Dzień Dory TVN Agnieszka Jastrzębska spytała piosenkarkę o jej stosunki z pociechą. Czy włożyłaby kreację zaprojektowaną przez Olę?

  Robert Lewandowski będzie ojcem! Zaraz po strzeleniu bramki podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt piłkarz obwieścił światu radosną nowinę. Jego żona Anna jest w 4 miesiącu ciąży. W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła nam więcej szczegółów dotyczących narodzin "polskiego Royal Baby".

  Niedawno odbył się koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego. Korzystając z tej okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała braci Cugowskich, Kasię Kowalską, Macieja Miecznikowskiego, Ewę Błaszczyk i Olę Gintrowską o ich muzycznych idoli. Czy trudno im było zaaranżować po swojemu utwory barda Solidarności? Część z nich znała go osobiście. Jak zapisał się w ich pamięci?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska miała okazję spędzić z Mają Sablewską cały dzień. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, dlaczego Maja zaczęła ćwiczyć, jak planuje urządzić swoje nowe mieszkanie i jak zmieniło się jej życie po rozstaniu z Wojtkiem Mazolewskim.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wybrała się na plan "Domowych rewolucji" - nowego programu Doroty Szelągowskiej. Jak prezenterka w ferworze pracy znajduje czas dla syna Antka? A jakie są jej plany na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia?

  Maciej Zakościelny i Paulina Wyka pięć miesięcy temu zostali rodzicami. Aktor nigdy nie pokazuje się publicznie ze swoją rodziną, jednak na charytatywne Mikołajki zorganizowane przez Kubę Wesołowskiego przyszedł z synem i swoją partnerką. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała go, jak czuje się w roli ojca.

  Jakubowi Wesołowskiemu niedawno urodziło się pierwsze dziecko - córka Róża. Jak sobie radzi jako świeżo upieczony tata? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W święta pragniemy dać swoim bliskim dary, które sprawią naszym bliskim radość. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła czy: Kuba Wesołowski, Cleo, Antoni Pawlicki, Katarzyna Kwiatkowska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Glinka, Paulina Krupińska i Rafał Królikowski mają już prezenty dla swoich bliskich. A może robią zakupy na ostatnią chwilę?

  Wielką imprezę sylwestrową 2016/2017 na pl. Defilad zorganizują wspólnie miasto stołeczne Warszawa i telewizja TVN. Na konferencję, na której przedstawiono szczegóły zabawy wysłaliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską. Kto wystąpi na scenie w noc sylwestrową? Kto poprowadzi imprezę? Czy gwiazdy mają już przygotowane kreacje? Co zagrają?

  Początki związku Marty Żmudy Trzebiatowskiej i jej męża Kamila Kuli udawało się długo ukryć przed mediami plotkarskimi. A czy w teatrze, w którym oboje pracują ktoś wiedział o ich romansie? Jak się zachowywali na początku swojej znajomości? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Magdalena Ogórek wzięła udział w akcji, której celem jest promowanie profilaktyki nowotworowej ratującej życie kobiet. Co sprawiło, że postanowiła się w nią zaangażować? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Andrzejki to czas wróżb. Czy gwiazdy chodzą do wróżek, aby zapytać o swoją przyszłość? Z Anną Dereszowską, Agnieszką Woźniak-Starak, Katarzyną Warnke, Romą Gąsiorowską, Elżbietą Romanowską, Agnieszką Sienkiewicz, Patricią Kazadi, Leszkiem Stankiem i Anną Starmach rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dostaliście kiedyś nietrafiony prezent? Na pewno tak. Co zrobić z tym fantem? Zatrzymać czy oddać komuś innemu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Norbiego o to, co robi z takimi podarunkami. A skąd wzięły się dziury w jego swetrze? Czy przy wyborze ubioru zainspirował się Kayne Westem? ;-)

  Aktorce Annie Powierzy w czasie ciąży przybyło parę kilogramów. Jak poradziła sobie z nadwagą? I co było dla niej najtrudniejsze w tej walce? Anna Powierza opowiedziała o tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Która z polskich gwiazd jest zakompleksiona? Czy każdą niedoskonałość natychmiast korygują u chirurga plastycznego? Jak gwiazdy radzą sobie z kompleksami? Zobaczcie, co powiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej: Magdalena Ogórek, Anna Powierza, Renata Dancewicz, Magdalena Modra, Norbi i Mateusz Banasiuk.

  Weronika Książkiewicz urodziła się w Moskwie i teraz wraca do Rosji, by zacząć nowy projekt. Co będzie tam robić? Zapytała ją o to Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Hanna Lis porzuciła karierę w mediach informacyjnych. Postanowiła zmienić swoje zawodowe życie o 180 stopni i... poprowadzić własny program podróżniczo-kulinarny "Bez planu". Czy jej nowe wcielenie spodobało się publiczności? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała ją, jak podróżuje się bez planu.

  Nicolas Cage kupił sobie czaszkę dinozaura, a Mike Tyson - tygrysa. Gwiazdy Hollywood słyną z wydawania pieniędzy na rzeczy, które wydają się być absurdalne. A jak to wygląda w Polsce? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Larę Gessler, Katarzynę Glinkę, Julię Kuczyńską, Annę Oberc, Sabrinę Pilewicz i Weronikę Książkiewicz o to, jak zarządzają swoimi finansami. Są rozważne czy pozwalają sobie na ekstrawagancję?

  Podczas sesji zdjęciowej na okładkę magazynu Cosmopolitan, Agnieszka Jastrzębska spotkała się z gwiazdami Azja Express: Hanną Lis, Małgorzatą Rozenek. Co łączy wszystkie Panie? Jak radzą sobie w trudnych chwilach i czyja ciąża magnetyzuje wszystkie polskie media? Zobaczcie!

  Ruszyła "giełda nazwisk gwiazd", które mogłyby wziąć udział w kolejnej edycji programu Azja Express. Czy Joanna Moro wybrałaby się w taką egzotyczną podróż? Kogo najchętniej widziałaby u swojego boku? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Leszek Stanek opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o swoim udziale w "Azja Express": "Brzydka ona, brzydki on, na zasadzie dwóch "ciapek". My sami siebie zaskoczyliśmy (...) Myśleliśmy, że po tygodniu to będziemy już na wakacjach w Tajlandii".

  Do świąt Bożego Narodzenia został już tylko miesiąc, dlatego Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać gwiazdy o to, jak się do nich przygotowują. Zobaczcie, kto ma już kupione wszystkie prezenty, kto podchodzi do świąt na luzie, a kto wyjeżdża w tropiki.

  W środę 23 listopada od 8.00 Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak, Agnieszka Jastrzębska i Ula Chincz czekają w kawiarence TVN -u na rogu Hożej i Marszałkowskiej na Wasze dary dla podopiecznych ośrodka "Etezja". Wszystkie dary przekażemy w Mikołajki, to będzie Dzień Dobrej Szansy.

  Małgorzata Kożuchowska otrzymała Różę Gali w kategorii "Teatr". W swoim przemówieniu nawiązała również do przyjęcia z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy Orderu Polonia Restituta, które wywołało falę "hejtu". W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska skomentowała wypowiedź aktorki.

  Piotr Kraśko dołączył do ekipy Dzień Dobry TVN zaledwie kilka miesięcy temu, a już otrzymał nagrodę "za nadanie nowej jakości dziennikarstwu w telewizji śniadaniowej". Został tegorocznym zwycięzcą "Róży Gali" w kategorii Media. Jak Piotr Kraśko zareagował na tę nagrodę? Komu za nią podziękował? I co sprawia mu największą "frajdę" w prowadzeniu programu Dzień Dobry TVN? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która zapytała też Piotra o to, czy wziąłby udział w programie reality show?