Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Jak będą wyglądały tegoroczne Walentynki Zosi Ślotały i jak czuje się przyszła mama? Agnieszka Jastrzębska już to wie. Zobaczcie!

  Już wkrótce premiera spektaklu Hollywood, w którym główną rolę zagra Magdalena Lamparska. Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała między innymi o odważnych scenach, które pojawiają się w tym przedstawieniu.

  Mateusz Gessler otwiera właśnie swoją nową restaurację. Agnieszka Jastrzębska skorzystała z jego zaproszenia i z kamerą Dzień Dobry TVN wybrała się tam na obiad, przygotowany przez Mateusza. Jak wygląda wnętrze "najmłodszego dziecka" jurora MasterChef Junior i na kiedy zaplanowano wielkie otwarcie?

  Mikołaj Roznerski łączony jest z wieloma kobietami. Czy po premierze kolejnego filmu, "Porady na zdrady", gdzie zagrał u boku Weroniki Rosati, błędzie łączony również z nią? Jak wyglądała ich współpraca na planie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała aktora o to, czy po zagraniu eksperta od związków czuje się ekspertem od spraw damsko-męskich w życiu?

  Aleksandra Kisio pojawiła się na jednym z pokazów mody w stylizacji z futrem z lisa. Nie bała się fali krytyki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN rozmawiała nie tylko z aktorką, ale również znaną z obrony praw zwierząt Joanną Krupą. Modelka mówi wprost: "To nie jest stone age". Czy Joanna Krupa poda jeszcze rękę Aleksandrze Kisio?

  Jak gwiazdy wspominają swoje studniówkowe kreacje? Czy założyłyby je dzisiaj? To pytanie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zadała: Weronice Książkiewicz, Zosi Ślotale, Monice Olejnik, Patricii Kazadi, Paulinie Krupińskiej, Joannie Jarmołowicz, Joannie Krupie, Dorocie Gardias, Blance Jordan i Zuzannie Wachowiak. A Wy? Pamiętacie swoje studniówkowe sukienki?

  Wczoraj już po raz dwudziesty wręczono Telekamery. Co robiły gwiazdy 20 lat temu i czy już wtedy kochały telewizję? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in.: Agnieszkę Cegielską, Dorotę Gardias, Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Agustina Egurrolę. Dowiedzieliśmy się również, jak swoje 50. urodziny świętowała Małgorzata Foremniak, kto według Tamary Arciuch powinien otrzymać statuetkę w kategorii "Aktor" i co Grażyna Torbicka pamięta z innych gal plebiscytu Telekamery. Zobaczcie, w jakich kreacjach wystąpiły gwiazdy przybyłe na galę.

  Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" to impreza ponad podziałami. W roli konferansjera z ramienia TVN-u wystąpił Filip Chajzer, który co prawda nie był nominowany w żadnej kategorii, ale w 2016 roku zrobił dużo dobrego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o pomaganiu rozmawiała z Dorotą Wellman, Bartkiem Jędrzejakiem, Anną Czartoryską-Niemczycką, Katarzyną Żak, Katarzyną Bujakiewicz i Mateuszem Damięckim, który w końcu pojawił się na salonach ze swoją zapracowaną narzeczoną - Pauliną Andrzejewską. Co zainspirowało ich do działalności charytatywnej? Na jakim rodzaju pomocy najbardziej się skupiają? Jak Katarzyna Bujakiewicz przemyciła kampanię dotyczącą dawców szpiku kostnego do ramówki TVN-u?

  W końcu odbyła się długo oczekiwana premiera filmu "Sztuka kochania". Film pojawi się na ekranach polskich kin 27 stycznia. Kiedy gwiazdy, które w nim zagrały po raz pierwszy, zetknęły się z książką Michaliny Wisłockiej? Co dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej obiecał na premierze Piotr Adamczyk? Jak do roli przygotowywała się Magdalena Boczarska? I jakie reakcje widowni wywołał film?

  Wielkie kontrowersje wywołało zdjęcie Joanny Krupy, na którym wygląda jakby była naga. Dlaczego je wrzuciła do sieci? Czy jakieś inne jej zdjęcie wywołało w internecie podobną burzę? Z Joanną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już wiadomo, co stacja TVN pokaże wiosną. Będą nowości oraz kontynuacje ulubionych seriali i programów. Co warto oglądać w tym sezonie? Zapytała o to podczas konferencji ramówkowej dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Sex and authority" to performance stworzony przez finalistów "You Can Dance" pod przewodnictwem Marcina Mrozińskiego, zwycięzcy 3. edycji. Co o projekcie swoich podopiecznych sądzą Agustin Egurrola i Michał Piróg?

  Omenaa Mensah wrzuciła na Instagram zdjęcia z pogrzebu. Jak wiadomo, w jej żyłach płynie błękitna krew. W październiku, w wieku 111 lat, umarła Królowa Matka Ghany. Jak wyglądały i ile trwały uroczystości pogrzebowe, w których uczestniczyła Omenaa? Jakie prezenty otrzymał król Ghany?

  Jakim tatą jest Rafał Mroczek? Na pewno bardzo zaangażowanym w swoją nową rolę i zapatrzonym w małą Zosię. Podczas spaceru z córką po warszawskich Łazienkach opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o urokach ojcostwa.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wybrała się 12. Noworoczny Charytatywny Obiad z Gwiazdami. Czy znani i lubiani potrafią gotować? Jakie są popisowe dania: Odety Moro, Mateusza Damięckiego, Edyty Herbuś, Karoliny Malinowskiej, Rafała Królikowskiego, Mateusza Gesslera, Marty Wiśniewskiej, Adama Zdrójkowskiego, Anny Nowak-Ibisz, Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając-Rzeźniczak?

  Joanna Krupa dostała swój własny program w nowej ramówce TVN. Dlaczego to spełnienie jej marzeń? Na planie zdjęciowym z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z Anną Lewandowską, która jest w szóstym miesiącu ciąży. Pretekstem do tego spotkania był projekt związany z kobietami w ciąży, w który zaangażowała się Anna Lewandowska. Jak Anna poinformowała o ciąży swojego męża Roberta Lewandowskiego? Czy zamierza rodzić w Polsce? Czy to prawda, że urodzi dziewczynkę? I jak się czuje przyszła mama? Zobaczcie, jaką niespodziankę przygotowuje dla kobiet trenerka Anna Lewandowska!

  Paulina Krupńska, która została trenerką "Małych gigantów", w lipcu 2016 roku urodziła córeczkę. Co Antosia odziedziczyła po mamie, a co po tacie, Sebastianie Karpielu-Bułecce?

  Czy fabuła "Drugiej szansy" pokrywa się z tym, co dzieje się w polskim świecie show-biznesu? Monikę Mariotti spytała o to dziennikarska Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak rola w serialu wpłynęła na to, jak jest postrzegana przez fanów?

  Producentem filmu "Sztuka kochania" jest Piotr Woźniak-Starak. O kulisach powstawania obrazu powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Kto go przekonał do wyprodukowania historii Michaliny Wisłockiej? Kim jest Judy, która rządzi w domu Agnieszki i Piotra? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  27 stycznia na ekranach kin pojawi się wyczekiwany przez wszystkich film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na przedpremierowym pokazie i rozmawiała z członkami obsady: Marią Sadowską, Borysem Szycem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Piotrem Adamczykiem, Katarzyną Kwiatkowską i Magdaleną Boczarską. Gdzie odbył się casting do filmu? Kto wybierał partnerów Magdaleny Boczarskiej? Czy w scenach łóżkowych pojawiają się dublerzy?

  Borys Szyc od dłuższego czasu nie pokazywał się "na salonach". Na co poświęcał czas? Kto jest dla niego najważniejszy? Nad czym teraz pracuje Szyc? Dziennikarka Dzień Dobry Agnieszka Jastrzębska spytała aktora o powody.

  Plany Michała Piróga na ten rok nie są związane z show-biznesem. Co zatem zamierza robić? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wśród osób, które wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy są członkowie Reprezentacji Artystów Polskich. Co - oprócz licytacji meczu - planują na 25. finał WOŚP? Z Radkiem Majdanem, Piotrem Zeltem, Jarkiem Jakimowiczem, Piotrem Świerczewskim i Rafałem Mroczkiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektóre gwiazdy mają swoich psychofanów. Czy takowych mają lub mieli Piotr Polk, Aldona Jankowska, Andrzej Nejman, Katarzyna Glinka i Ewa Wencel? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.