Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Już jutro (5 września) zobaczycie pierwszy odcinek programu "Ameryka Express", którego nie może się doczekać dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Podczas konferencji prasowej spotkała się z uczestnikami programu. Co o programie powiedział jej Tomasz Karolak? Gdzie i z kim spędził wakacje?

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Sarsa przyszła w sobotę do studia Dzień Dobry TVN z Guzikiem. Wokalistka dostała małego pieska w prezencie. Sarsa w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że suczka działa na nią terapeutycznie, dzięki niej więcej się uśmiecha :)

  Magda Lamparska i Olga Bołądź założyły Fundację "Gerlsy". Aktorki będą produkować filmy, w których główne role będą grać kobiety. Olga i Magda chcą edukować kobiety poprzez sztukę. Co to znaczy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Dla polskiej zawodniczki Joanny Jędrzejczyk wakacje były bardzo pracowite. - Bardzo się cieszę, że wróciłam właśnie na tę zwycięską ścieżkę i czekam na walkę o tytuł - zdradziła dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej w studiu Dzień Dobry TVN. Kiedy zawalczy o mistrzowski tytuł? Jak często odwiedza rodzinny dom? Czy udało się jej zrealizować wakacyjne plany? W jakim kraju Joanna Jędrzejczyk nigdy jeszcze nie była? I kto, zdaniem Agnieszki Jastrzębskiej, jest ojcem roku?

  W czwartek stacja TVN zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Jakie programy i seriale widzowie będą mogli obejrzeć? Jakie gwiazdy pojawiły się na konferencji ramówkowej? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Agnieszka Jastrzębska.

  Ewa Minge pokazała swoją najnowszą kolekcję podczas paryskiego tygodnia haute couture. Z kamerą Dzień Dobry Wakacje pokazowi przyglądała się Agnieszka Jastrzębska. Co było inspiracją tej kolekcji i kto pojawił się na pokazie? Zobaczcie!

  Agnieszka Jastrzębska spytała Karolinę Pisarek o to, jak wspomina ona swój udział w Top Model. Co najbardziej utkwiło jej w pamięci? Z którym z uczestników przyjaźni się do dziś?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się czy Klaudia Halejcio, Anna Oberc, Monika Mrozowska, Karolina Pisarek, Sabrina Pilewicz i Joanna Jabłczyńska sa już gotowe na zbliżające się wakacje.

  Czy Kuba i Agnieszka Wesołowscy planują powiększenie rodziny? Czy ich córka Róża będzie miała rodzeństwo? Czy ich rodzina naciska na to, by mieli kolejne dziecko? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jaką wpadkę na randce zaliczyli: Patricia Kazadi, Marta Wierzbicka, Elżbieta Romanowska i Rafał Cieszyński. Zobaczcie, co zdradzili dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Patricia Kazadi w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyznała, że nie wyrobiła się z formą do tegorocznego sezonu bikini. Dlatego w swoich mediach społecznościowych ogłosiła "Kazadi challenge". Jakie są jego zasady?

  Córka Jarosława Bieniuka kończy w tym roku gimnazjum i idzie do liceum. Oliwia wybrała to szkołę, które ukończyła jej mama - Anna Przybylska. Czy Jarosław Bieniuk jest zadowolony ze świadectwa córki? I czy pozwoli jej na karierę w modelingu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy gwiazdy żyją mundialem? Czy będą oglądać poczynania Polaków w Rosji? Paulina Krupińska w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską zdradziła, że będzie oglądać mundial, bo miłość do piłki zaszczepił w niej jej tata. Aleksandra Domańska otwarcie przyznała, że mundial nie leży w kręgu jej zainteresowań, zaś Magda Boczarska mówi o sobie "kibicka umiarkowana". Co to znaczy?

  Omenaa Mensah i Sara Boruc Mannei łączą siły. Sara będzie projektować koszule. Pieniądze z każdej sprzedanej koszuli wesprą Fundację Omeny, która buduje szkołę w Ghanie. Projekt jest walką o tolerancję. Czy problem z tolerancja jest bliski także Sarze? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Sopocie odbyły się prestiżowe zawody jeździeckie. Dyrektorem kreatywnym wydarzenia jest Karolina Ferenstein-Kraśko. Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd. Ilona Ostrowska, Katarzyna Sokołowska, Natalia Klimas, Martyna Wojciechowska, Jarosław Bieniuk. Dlaczego tu przyjeżdżają? sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jesienią na antenę TVN wraca program "Top Model". Czy gospodyni show Joanna Krupa ma swojego ulubieńca wśród zwycięzców poprzednich edycji "Top Model"? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy gwiazdy nie boją się upływającego czasu? Zobaczcie, co powiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej: Magdalena Boczarska, Kuba i Agnieszka Wesołowscy, Anna Czartoryska-Niemczycka, Aleksandra Domańska i Paulina Krupińska.

  Dawid Kownacki, Jan Bednarek, Piotr Zieliński to młodzi piłkarze naszej kadry narodowej. Jak wyglądają ich dziewczyny? Czy są równie atrakcyjne jak Anna Lewandowska, Celia Jaunat czy Marina Łuczenko? O nowych WAGS w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Już jesienią na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć kolejną edycję "Top Model". Formuła programu została poszerzona. Co to znaczy? Jak wyglądają pre-castingi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kuba Wesołowski jest pasjonatem wszelakich sportów, ale bieganie jest mu najbliższe. Jakiś czas temu przebiegł nawet 100 km. W ostatnim czasie Jakub biega razem ze swoją półtoraroczną córeczką. Czy wyobraża sobie dzień bez treningu? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kiedyś to Zygmunt Chajzer święcił triumfy popularności, dziś pałeczkę przejął jego syn Filip, dziennikarz Dzień Dobry TVN. Z dala od show-biznesu trzyma się mama i siostra Filipa. Czy to była ich rodzinna decyzja? O popularności z Zygmuntem, Dorotą i Weroniką Chajzer rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Karolina Gilon to była uczestniczka piątej edycji "Top Model". Jak udało jej się utrzymać w show-biznesie? Czy program otworzył jej drzwi do kariery? Jakie ma rady dla przyszłych uczestniczek i uczestniczek show? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piłkarze po zgrupowaniu kadry w Arłamowie mieli chwilę czasu na spotkania z rodzinami i przyjaciółmi. Z Grzegorzem Krychowiakiem spotkał się dziennikarka Dzień Dobry TVN. Grzegorz sprawia wrażenie osoby opanowanej. Czy daje się czasami ponieść emocjom? Czy kłóci się ze swoją partnerką Celią? Jak odpoczywa od piłki nożnej? I jakie ma plany po mundialu?

  Ostatnio portale plotkarskie zarzuciły Dominice Gwit, że w mediach społecznościowych promuje otyłość. Informację u źródła sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Okazuje się, że Dominika postawiła sobie konkretny cel. Jaki?