Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Katarzyna Nosowska, wokalistka i autorka tekstów spełniła jedno ze swoich największych marzeń i napisała książkę. Co w niej znajdziemy? Dlaczego Nosowska nie chce, by nazywano pisarką? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na jednej z imprez Magda Mielcarz pojawiła się ze swoją mamą. Czy to było pierwsze ich wspólne wyjście na imprezę biznesową? Czy córki wokalistki są mocno związane z dziadkami? W jakim języku się porozumiewają z babcią i dziadkiem? O relacjach ze swoją mamą i wychowywaniu dzieci Magda opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Media rozpisują się o kryzysie w związku Joanny Krupy. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawić informację u samego źródła. Joanna Krupa zdradziła jej, że szuka nowego domu. Czy zamieszka tam sama?

  Podobno zaistnieć w show-biznesie obecnie nie jest trudno. Wystarczy jedna gafa, by rozpisywały się o tym portale plotkarskie. Co sądzą na ten temat gwiazdy? Jak utrzymać się w show-biznesie? sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kinga Rusin nie ukrywa, że jej życie kręciło się wokół córek. Jak teraz będzie wyglądało po opuszczeniu przez nie domu? Zapytała o to Agnieszka Jastrzębska. Reporterka Dzień Dobry TVN chciała również wiedzieć, jaki jest sekret rewelacyjnego wyglądu Kingi.

  Pamiętacie początki kariery Michała Szpaka i jego występy w programie X-Factor? Agnieszka Jastrzębska spytała go, jak on sam wspomina ten okres. Co najbardziej utkwiło mu w pamięci? Zobaczcie.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z "Najlepszą w sieci" czyli Natalią Siwiec, jak modelka skomentowała wyróżnienie: "Ja bym stawiała na Kasię Nosowską, (...) ale jest mi niezmiernie miło, że otrzymałam tę nagrodę. To znaczy, że nie na darmo nagrywam te filmiki, nie na darmo pokazuję skrawek mojego życia, nie na darmo dzielę się moją miłością, moim podejściem do macierzyństwa".

  O ostatnie doniesienia prasowe na temat związku Ilony Felicjańskiej i Paula Montany, Agnieszka Jastrzębska spytała samych zainteresowanych. Ilona Felicjańska: "Jestem w kolejnym etapie życia. Idąc ścieżką rozwoju nie możesz oczekiwać, że to się skończy. Jestem level up, jestem na kolejnym poziomie".

  Kinga Rusin jest bardzo zaangażowana w ochronę przyrody. Dziennikarka do promowania ekologii używa głównie social mediów. Z jakim spotyka się odbiorem? Z Kingą Rusin rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Życie w show-biznesie nie jest łatwe. Gwiazdy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze potknięcia. Jak osoby znane reagują na krytykę? Co pozwala im przetrwać? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jaka jest ta zła strona bycia osobą rozpoznawalną? Agnieszka Jastrzębska spytała o to Odetę Moro: " Nie chcę o tym pamiętać, to był trudny moment. Na szczęście czas łagodzi, czas leczy, oby takich sytuacji nie było więcej".

  W sobotę obchodziliśmy Dzień Matki. Z tej okazji gwiazdy publikowały w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi mamami. Jaką mamą jest dla swoich dzieci Zosia Ślotała? Wymagającą czy pobłażliwą? Z Zosią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś Światowy Dzień Hamburgera, z tego okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pozwalają sobie na fast foody. Anna Mucha uwielbia hamburgera na ostro i z krewetkami, Paulina Krupińska stawia na klasycznego burgera z mięsem wołowym. Które z kolei gwiazdy wybierają wegańskie fast foody?

  Anna Mucha lubi prowokować swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Ostatnio fani aktorki zauważyli na jej palcu obrączkę. Czy gwiazda wyszła za mąż? Informację u źródła sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  1 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan kończy 40 lat. Czy jest to dla niej moment podsumowań? Czy szykuje wystawne przyjęcie z tej okazji? Kogo zaprosi? I czy czuje się spełnioną kobietą? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W tym roku mija dokładnie 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości. W 1918 roku kobiety uzyskały też prawa wyborcze. Czy kobiety w dzisiejszych czasach czują, że mają głos? Czy możemy już mówić o równouprawnieniu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Joanna Krupa od kilku miesięcy jest w związku z producentem filmowym Douglasem. Ostatnio w Internecie pojawiły się doniesienia, jakoby gwiazda zerwała zaręczyny. Jaka jest prawda? O całym zajściu w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Małgorzatą Rozenek-Majdan podczas jej sesji zdjęciowej do jednego z magazynów. Sesja jest utrzymana w plażowym klimacie, a więc Małgosia odsłania sporo ciała. Jak Małgosia dba o formę? Co jest sekretem jej doskonałej figury?

  Zuza Bijoch dostała się na jeden z najlepszych Uniwersytetów W Stanach Zjednoczonych - Columbia. Dla absolwentów szkoły z ligi bluszczowej rynek pracy jest otwarty. Co Zuza będzie studiować? Jak wygląda rekrutacja? I gdzie chciałaby pracować? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego walczy o Złotą Palmę w Cannes. Na nagrodę ma spore szanse, bo filmem zachwycają się światowi krytycy. To jak wygląda Cannes od kulis mamy szansę zobaczyć dzięki Instagramowi gwiazd. Joanna Kulig, żona Tomasza Kota - Agnieszka czy narzeczona Borysa Szyca - Justyna na bieżąco publikują prywatne zdjęcia zza kulis. Jak ekipa "Zimnej wojny" spędza czas poza czerwonym dywanem? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

  Byliśmy z kamerą na otarciu nowej restauracji Magdy Gessler. Restauratorka zapewnia, że będzie to prosta kuchnia targu rybnego. Po elementy dekoracyjne Magda jeździła do Berlina, Londynu i Afryki. Czy nową restaurację traktuje jako swoje nowe dziecko? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Program "Iron Majdan" będzie mieć - jak zapewnia Agnieszka Jastrzębska - swoją kontynuację. O tym, co znajdzie się w nowych odcinkach opowiedzieli jej bohaterowie programu: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

  Od września na antenę TVN wraca "Top Model". Jakie oczekiwania wobec nowej edycji show ma Michał Piróg? Czy tęsknił za programem? "Top model" jest często przepustką do popularności. Komu według Piróga udało się odnieść sukces? Z Michałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.