Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Czy Marta Żmuda-Trzebiatowska przechodzi kryzys w swoim związku, jak wyglądała pierwsza randka Katarzyny Bujakiewicz i czy Roma Gąsiorowska wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia? O tym wie Agnieszka Jastrzębska i tą wiedzą podzieliła się z widzami Dzień Dobry TVN.

  O czym jest nowy serial "Prawo Agaty"? O to zapytaliśmy Agnieszka Dygant, która gra w tym serialu, oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, Darii Widawskiej i Leszka Lichoty. Kto gra w serialu "Szpital Alicji"?

  Agnieszka Jastrzębska zapytała Katarzynę Glinkę, aktorkę w stanie błogosławionym, czy planuje urlop macierzyński, czy - jak głoszą plotki - wraca od razu do pracy? Czy Michał Żebrowski postanowił pogodzić dwie wielkie indywidualności świata show-biznesu Kubę Wojewódzkiego i Roberta Kozyrę?

  Agnieszka Jastrzębska była na trzecich urodzinach męskiego magazynu "Male Man". Zapytała przewrotnie gwiazdy, które tam przybyły, czego mężczyźni nie znoszą w damskiej garderobie? Jakie gwiazdy pojawiły się na imprezie Anji Rubik?

  Co Robert Kozyra sądzi o polskim show-biznesie, a co Katarzyna Zielińska o zazdrości swojego partnera o Rafała Maseraka? Tego dowiedziała się i nie omieszkała nam zdradzić reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kim jest ta piękna blondynka, która pojawiła się u boku Piotra Adamczyka? Czy, jak donoszą tabloidy, Angelina Jolie przyleciała do Polski, by zobaczyć obóz koncentracyjny w Oświęcimiu? To wszystko wie, jak zwykle wyśmienicie poinformowana, Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenę, po ciężkiej chorobie, oficjalnie powrócił Adam „Nergal” Darski. W ostatni piątek, w warszawskiej Stodole, po długiej przerwie, odbył się pierwszy koncert zespołu „Behemoth”. Co dzieje się podczas takiego koncertu? Jak reaguje na wielki medialny szum wokół własnej osoby? Czy Adam zmienił się po chorobie? Sprawdziła to dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, która wybrała się na ich koncert i spotkała się z Adamem Darskim.

  Magda Roman, uczestniczka II edycji "Top Model" już zachwyciła świat mody. Jak to się stało, że biją się o nią największe agencje modelek? Czy Małgorzata Socha jest w ciąży? O to Agnieszka Jastrzębska zapytała samą zainteresowaną?

  Maria Góralczyk, Maria Niklińska oraz Sabrina Pilewicz pokazały, co noszą w torebkach! Lustrowała ich reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Izabela Małysz wraz z córką weźmie udział w rajdzie w Maroku! Co na to Adam Małysz? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska.

  Anja Rubik będzie promować centrum handlowe, a Doda idzie w szranki z oskarżycielem w toczącym się przeciwko niej procesie o obrazę uczuć religijnych. Agnieszka Jastrzębska zapytała Dodę, czy prawdą jest, że zamierza ustąpić przed sądem?

  Ponoć Edyta Górniak postanowiła zrezygnować ze współpracy ze swoim choreografem, gdy dowiedziała się, że jest nowym partnerem Dody. Czy to prawda? O to Agnieszka Jastrzębska zapytała samego zainteresowanego Błażeja Szychowskiego.

  Anna Wendzikowska opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, o czym będzie jej książka. Czy ma już wydawcę i, kiedy powieść ujrzy światło dzienne?

  Leszek Możdżer odebrał podwójną platynę. Nasza reporterka Katarzyna Olubińska zapytała kompozytora, czy posiada jakieś słabości i jakie są jego ulubione gadżety? Pokazaliśmy także fragmenty nowego teledysku Kasi Nosowskiej. Czy wąż na planie klipu był jadowity? Katarzyna Olubińska zapytała Magdę Gessler o jej nowy dom w Kanadzie. Czy znana restauratorka już się urządziła?

  Czy Edyta Herbuś jest bezrobotna? Czy Doda umie tańczyć? Czy Wanda Rabczewska, mama Dody, dzwoniła do Mai Sablewskiej? To wie, jak zawsze świetnie poinformowana, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Dodą na temat jej nowej managerki. Ponoć mama Dody zadzwoniła do Mai Sablewskiej z prośbą, by ta ratowała karierę córki. Czy to prawda? Agnieszka zapytała o to także Maję Sablewską. Poznaj nowego narzeczonego Dody!

  Agnieszka Jastrzębska była obecna przy promocji nowych perfum Radosława Majdana. Przy tej okazji zapytała gwiazdy o ich pierwsza randkę. Czy Grażyna Wolszczak, Weronika Marczuk, Kasia Kowalska, Mariusz Czerkawski pamiętają swoje pierwsze miłości?

  Tydzień temu na Facebooku ogłosiliśmy quiz na najlepszy strój naszej reporterki Agnieszki Jastrzębskiej. W wybranej przez Was kreacji wystąpiła dziś w programie Dzień Dobry TVN. Zobaczcie Agnieszkę w pełnej krasie!

  Natasza Urbańska wyznała, że podczas pocałunków z Borysem Szycem myśli o... Januszu Józefowiczu. A o czym myśli Borys? Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska zapytała o horoskop dla Dody. Co przepowiedziała jej Joanna Godecka?

  Czy Agnieszka Jastrzębska pójdzie na wybory? Kim jest nowe, serialowe ciacho polskiego show-biznesu? Jaki serial zastąpi "Prosto w serce"? Czy Carla Bruni jest zmęczona ciążą? Co czeka Maję Sablewską? Czy zasiądzie w jury w 2. edycji X-Factor wyjawia... astrolog Joanna Godecka. Tylko w Dzień Dobry TVN, co gwiazdy mówią o gwiazdach!