Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  O co prosiłaby Marta Żmuda-Trzebiatowska w swoim liście do M.? Czy miniony rok był dla niej udany? Czy sama organizuje tegoroczne Święta? I kto będzie jej pomagał w kuchni? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na przedświątecznym spotkaniu organizowanym przez Kubę Wesołowskiego dla dzieci z domów dziecka spotkaliśmy również Jana Wieczorkowskiego. Aktor po raz pierwszy pojawił się publicznie z całą swoją rodziną. Dlaczego zdecydował się pokazać w mediach dzieci? Z Janem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Okres przedświąteczny to gorący czas przygotowań. Czy gwiazdom udziela się świąteczna atmosfera? Czy Agnieszka Szulim kupiła już prezenty dla najbliższych? Jakie ciasto przygotowuje co roku Weronika Rosati? I które gwiazdy w okresie Bożego Narodzenia wyjeżdżają na egzotyczne wakacje? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W mijającym roku Edyta Górniak świętowała jubileusz artystyczny. Z tej okazji udała się w trasę koncertową po całej Polsce. W czasie podróży towarzyszył jej syn. Podczas jednego z koncertów Allan po raz pierwszy oglądał mamę z widowni. Czy mu się podobało? Z Edytą Górniak rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas wielkiego świątecznego koncertu dla M. wystąpiło wiele gwiazd. Obok aktorów grających w drugiej części "Listów do M." na scenie pojawili się m.in.: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Hyży, Ania Rusowicz i chór Sound'n'Grace. Artyści wykonali najpiękniejsze świąteczne standardy. Za kulisami koncertu zjawiała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, by zapytać gwiazdy o wrażenia z występu.

  Joanna Przetakiewicz marzyła o stworzeniu perfum, które byłby przeciwieństwem zapachu unisex. Czy jej się udało? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektórzy doceniają styl Marcina Prokopa, ale są i tacy, którzy go krytykują od czasu do czasu. Do tych ostatnich należy żona Marcina. Czy kiedykolwiek wyrzuciła mu jego ulubione ubranie? Jakie ciuchy Marcin nosi w domu? Czy lubi komponować swoje ubrania? Co odziedziczył po swoim dziadku? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nowy Mister Polski Rafał Jonkisz podczas wyborów Mister International nie dostał się do pierwszej piętnastki. Tym samym nie powtórzył sukcesu swojego poprzednika Rafała Maślaka. I właśnie tego ostatniego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poprosiła o komentarz.

  Kilka lat temu gwiazdy niechętnie przyznawały się do tego, że korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Teraz wiele z nich nie ma z tym problemu. Należą do nich m.in.: Renata Dancewicz, Katarzyna Warnke i Weronika Książkiewicz. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Patrycja Markowska pozowała do Kalendarza Dżentelmeni razem ze swoim ojcem. Jaka łączy ich relacja? Dlaczego jest trudna? I o co zdarza im się kłócić? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakim ojcem jest Piotr Kupicha? Czy dzieci idą w ślady ojca i już muzykują? Czy córka Piotr lubi muzykę swojego taty? O rodzicielstwie rozmawiała z muzykiem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Karolina Malinowska razem ze swoim mężem Olivierem Janiakiem wystąpiła w kampanii jednej z biżuteryjnych marek. Małżeństwo pokazało w reklamie również swoje dzieci. Czy publiczne pokazywanie dzieci to ryzykowny temat? Czy modelka nie bała się oskarżeń, że para promuje się z dziećmi w mediach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jubileuszowa edycja kalendarza Dżentelmeni jest wyjątkowa, ponieważ gwiazdy pozowały do zdjęć ze swoimi najbliższymi. Kto kogo zaprosił do udziału w sesjach zdjęciowych? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która zjawiła się na imprezie promującej nowe wydanie kalendarza.

  Podczas wczorajszego finału "Top Model" w fotelu jurorskim zasiadła Kasia Struss. Modelka światowego formatu w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN zdradziła, że zgłosiła swoją sukienkę z Balu TVN na aukcję. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na rzecz Fundacji TVN. Nie jesteś sam.

  Za Sarsą ciągnie się opinia, że ta nie lubi rozmawiać z mediami. Czy to prawda? Piosenkarkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jaką radę ma dla Sarsy Jarosław Kuźniar.

  Kasia Sawczuk i Antek Królikowski poprowadzili razem aukcję na rzecz zwierząt. Na jaką minę Antek wpuścił Kasię przed wspólnym występem? Powiedział o tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Agata Buzek jest wegetarianką. Czy wybrała ten sposób żywienia ze względu na miłość do zwierząt, czy z zupełnie innego powodu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele gwiazd podkreśla, że kocha zwierzęta. Nie tylko o tym mówią, ale działają na rzecz braci mniejszych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Joanną Krupą, Olgą Frycz, Antonim Królikowskim, Agatą Buzek i Piotrem Machalicą, którzy wzięli udział w aukcji na rzecz zwierząt.

  Finaliści 5. edycji Top Model Karolina Pisarek i Jakob Kosel wzięli udział we wspólnej ślubnej sesji fotograficznej. Zdjęcia wykonywał Marcin Tyszka. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przypatrywała się temu wydarzeniu.

  Niedawno Borys Szyc zmienił swój wygląd, by zagrać Tadeusza Kantora w filmie Jana Hryniaka „Nigdy tu już nie powrócę”. O przygotowaniach do roli powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jak reagowali ludzie na jego widok? W końcu schudł do roli bardzo wiele kilogramów i zmienił kolor włosów.

  Agnieszka Chylińska podpisywała swoją najnowszą książkę "Zezia i wszystkie problemy świata". Za każdym razem artystka boi się, że nikt nie przyjdzie na spotkanie z nią i Zezią. Jak było tym razem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak długo powstawała ta część Zezi?

  Niektórzy lubią markowe rzeczy. Co takiego jest w metkach, że je pożądamy i chcemy je mieć? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Agnieszkę Szulim, Dawida Wolińskiego, Łukasza Jemioła, Joannę Przetakiewicz.

  "Druga szansa" to nowy serial TVN. W rolach głównych zobaczymy, między innymi, Małgorzatę Kożuchowską, Rafała Królikowskiego i Bartłomieja Świderskiego. Czy serial pokazuje realia polskiego środowiska artystycznego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Małgorzata Kożuchowska gra producentkę i agentkę gwiazd. Czy aktorka miała wpływ na scenariusz? Czy pracując nad rolą czerpała z własnych show-biznesowych doświadczeń, a może wzorowała się na konkretnej menadżerce? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy gwiazdy uważają się za idealne? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Sarsę, Borysa Szyca, Edytę Herbuś, Bartka Jędrzejaka i Marylę Rodowicz. Która z gwiazd "chodzi na wciągniętym brzuchu" i obawia się opinii szafiarek? ;)

  Kilka miesięcy temu Paulina Krupińska została po raz pierwszy mamą. Jak czuje się w nowej roli? I jak ojcostwo zmieniło jej partnera? Z Pauliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakiś czas temu Zbigniew Boniek skrytykował wygląd Grzegorza Krychowiaka. Agnieszka Jastrzębska zapytała, co o aferze płaszczowej uważają gwiazdy. Czy Małgosia Socha ubrałaby tak swojego męża? Kto zazdrości Krychowiakowi płaszcza z futrzanym kołnierzem? Czy mężczyźnie przystoi założyć wszystko na co ma ochotę?

  Fundacja "Black Butterflies" ma na celu pomoc ludziom chorym na raka. My byliśmy na inauguracji fundacji. Dlaczego organizacja jest tak ważna w życiu Ewy Minge? Dlaczego Patricia Kazadi i Karolina Malinowska postanowiły wesprzeć fundację projektantki? Zapytała o to Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakiś czas temu Michał Figurski trafił do szpital z powodu pęknięcia krwiaka w mózgu. Jaki jest obecnie stan jego zdrowia? Czy robi postępy w rehabilitacji? Z Odetą Moro rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio jeden z tygodników opublikował listę najbardziej wpływowych celebrytów. Jaki stosunek do tego typu rankingów mają polskie gwiazdy? W jaki sposób chcieliby wykorzystać swoją popularność? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.