Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  W przyszłym tygodniu rusza festiwal filmowy w Cannes. Do Francji wybiera się dziennikarka Grażyna Torbicka. Czy przygotowała już wszystkie kreacje? Z jakimi gwiazdami festiwalu będzie rozmawiać? Z Panią Grażyną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Holland, Jan A. P. Kaczmarek, Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, Sebastian Fabiański, Monika Olejnik, Magdalena Berus, Andrzej Seweryn, Jan P. Matuszyński, Wojciech Smarzowski, Arkadiusz Jakubik... to tylko kilka znanych nazwisk, które pojawiły się na krakowskim festiwalu Netia Off Camera. Za co cenią ten festiwal? W Krakowie była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co w tym roku działo się podczas festiwalu.

  Jak wyglądają kulisty powstania polskich seriali: "Druga Szansa" i "Diagnoza"? Dlaczego producenci postanowili, że powstanie kolejny sezon "Drugiej Szansy"? Czy Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska są faktycznie skonfliktowane? I czy Maciej Zakościelny po raz kolejny podbije serca widzów rolą przystojnego lekarza? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z aktorami obu seriali. Zobaczcie, czego się dowiedziała!

  Na Gali MET 2017 - jak co roku - pojawiło się wiele gwiazd. Kto? Czyje kreacje przykuły największą uwagę? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. W co ubrałby się Marcin Prokop, gdyby wybrał się na tę galę?

  Jubileuszową trasę koncertową Ich Troje kończył wielki finałowy występ zespołu. Na scenie - obok Michała Wiśniewskiego - pojawili się: byłe wokalistki grupy - Justyna Majkowska i Anna Świątczak oraz Jacek Łągwa. Tęsknili za sobą? Co się dzieje w ich życiu? Z muzykami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy udział w "Azja Express" to dobra metoda na ... zrzucenie wagi? Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Michała Piróga, Piotra Czaykowskiego i Martę Wierzbicką.

  Piotr Czaykowski to model i przyjaciel Michała Piróga z młodzieńczych lat. Jak udało mu się namówić tancerza na szalony wypad do Indii? O udział w Azja Express 2 Piróga i Czaykowksiego spytała ich dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czego słuchają polscy muzycy? Czy doceniają się nawzajem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Reni Jusis, Annę Dąbrowską, Pawła Królikowskiego, Bovską, Igora Herbuta, Tomasza Organka i Adama Staszewskiego. Czy słuchają polskiej muzyki?

  Każdy z nas ma swoje małe przyjemności. Czego nie odmawiają sobie gwiazdy i czy mają potem wyrzuty sumienia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Annę Muchę, Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Maję Sablewską, Michała Piróga, Katarzynę Warkne, Martę Wierzbicką, Magdalenę Frąckowiak, Dorotę Gardias i Joannę Przetawiekiwcz. A czego Ty nie potrafisz sobie odmówić?

  Dziś na stadionie Legii Warszawa odbywa się finał ogólnopolskiej akcji ekologicznej. Z naszą kamerą wybrała się tam Agnieszka Jastrzębska. Jak Honorata Skarbek i Kasia Cichopek promują ekologiczny styl życia? Zobaczcie.

  Jak wygląda praca na planie zdjęciowym drugiego klipu Leszka Stanka "In Blue"? Kiedy będziemy mogli go zobaczyć? I dlaczego Stanek pisze teksty po angielsku? Zobaczcie, co powiedział na ten temat dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Była pływaczka Otylia Jędrzejczak razem z nowo narodzoną córką są już w domu. Czy poród przebiegał bez komplikacji i jak czuje się świeżo upieczona mama? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji jubileuszu Drużyny Szpiku gwiazdy, które są jej członkami uczestniczyły w sesji zdjęciowej na stadionie w Poznaniu. Jak trafili do fundacji i dlaczego postanowili zostać dawcami? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Katarzynę Bujakiewicz, Magdalenę Steczkowską, Grzegorza Skawińskiego, Tomasza Zimnocha, Bartka Jędrzejaka, Katarzynę Wilk i Meza. Jak długo działają na rzecz fundacji?

  Joanna Krupa i Romain Zago biorą rozwód. Co na ten temat piszą portale plotkarskie i kolorowa prasa? Kiedy będziemy mieć pewne informacje o rozstaniu? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kolorowa prasa i portale plotkarskie pełne są domysłów na temat powiększenia się rodziny Katarzyny Warnke i Piotra Stramowksiego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN postanowiła więc zaczerpnąć wiedzy u źródła. Spytała aktorkę czy faktycznie planuje ciążę. A może już w niej jest?

  Z okazji urodzin Aneta Kręglicka postanowiła odpuścić sobie perfekcjonizm. Udało się jej? Jakie jeszcze urodzinowe postanowienia podjęła? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Moś będzie reprezentowała Polskę na tegorocznej Eurowizji. Co założy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka jastrzębska towarzyszyła piosenkarce podczas przymiarek. Kto jest autorem jej kreacji z polskich kwalifikacji? A kto ją wspiera? Trzymamy kciuki za Katarzynę Moś podczas Eurowizji!

  Temat konfliktu między Tomaszem Niecikiem a Alanem Anderszem w drugiej edycji Agenta - Gwiazdy jest ciągle aktualny. Czy piosenkarz disco polo faktycznie pobił aktora? Za co Andersz tak bardzo nie lubi Niecika? Z Alanem Anderszem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co planuje po wyjeździe do Argentyny?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, jakie plany mają na Wielkanoc: Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko, Radzimir Dębski i Paweł Małaszyński. Jak myślicie, jak Piotr Kraśko radzi sobie w kuchni? :)

  "Kuchenne rewolucje" to niewątpliwy hit. Z okazji 200 odcinka programu Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Magdą Gessler, by porozmawiać o świętach, rodzinie i ... plotkach. Czy Magda wpadła w histerię na wieść o śmierci Kuby Wojewódzkiego, czy "ustawia sobie" rodzinę dookoła siebie i, gdzie wybiera się na Święta? Magda Gessler: "Życzę Wam szczęśliwych Świąt, różowych myśli, żebyście siebie lubili".

  Jarosław Kret o swoim udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Ja wreszcie nie muszę grać (...), bo ja jestem "antysocjalny", nie jestem zwierzęciem grupowym". Co zmieniło się w jego życiu odkąd zdecydował się na udział w programie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  W tym roku Mateusz Gessler spędzi Święta w Polsce. Jak myślicie jakie dania pojawią się na jego wielkanocnym stole i jakie jest jego świąteczne postanowienie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Jak Joannie Jabłczyńskiej udaje się bronić swojej prywatności przed mediami i czy rzeczywiście "po cichu" wyszła za mąż? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  "Nie chcę z nikim walczyć, chcę się dzielić różnymi rzeczami i robię to najczęściej ze sceny, (...) a jeśli coś chcę zostawić dla siebie , to po prostu zostawiam". O swoim podejściu do medialnych plotek i relacjach z dziennikarzami opowiedziała nam Edyta Herbuś.

  Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy o ich popisowe świąteczne dania. Zobaczcie jakie potrawy przygotowują na święta: Edyta Herbuś, Klaudia Halejcio, Joanna Jabłczyńska, Aneta Zając i Agnieszka Kaczorowska.

  Najpierw nie odbierał telefonu. Potem - nie było wiadomo, czy przyjmie nagrodę. Komitet noblowski miał nie lada problem z ojcem amerykańskiej kontrkultury Bobem Dylanem. Piosenkarz nie pojawił się na grudniowej Akademii Noblowskiej. Kiedy w końcu dotarł do Szwecji, aby zagrać tam 2 koncerty, zgodził się na odebranie statuetki, ale bez udziału mediów i kamer. Kto mu towarzyszył?

  W teatrze Ateneum spędziła już 10 lat. Jak wyglądają próby do najnowszego spektaklu "Ojciec", w którym zagra główną rolę? A kogo zagra w nim Marian Opania? Jak przyznaje, nigdy nie była córeczką tatusia. A jak dziś wyglądają jej stosunki z ojcem? Z Magdaleną Schejbal o dzieciach, uczuleniu na kurz i rodzinie rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer, Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan pojawią się w wielkanocnych odcinkach Milionerów. Gwiazdy przeznaczą swoje wygrane na Fundację TVN Nie Jesteś Sam. Czy przed programem zjadł ich stres? Jak przygotowywali się do zadawanych przez Huberta Urbańskiego pytań? Na planie Milionerów była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.