Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Katarzyna Bujakiewicz była jedną z najbliższych przyjaciółek Ani Przybylskiej. Spędzały ze sobą sporo czasu. Jak Kasia wspomina te chwile? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również, jak Jarek Bieniuk reagował na przyjaźń dziewczyn.

  Miesiąc temu Natalia Siwiec została mamą. Jak czuje się w nowej roli? Czy w czasie ciąży stosowała jakąś dietę, dzięki której za dużo nie przytyła? Jakim dzieckiem jest Mia? Do kogo jest podobna - do mamy czy taty? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marzeniem dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej jest zobaczenie Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego w kolejnej edycji Azja Express. Czy jest szansa, abyśmy zobaczyli ten duet w programie?

  Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska i Weronika Rosati twierdzą, że polskie aktorki zarabiają mniej niż ich koledzy po fachu. Czy te informacje potwierdziła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębska Magdalena Boczarska?

  Jeden z czołowych zawodników reprezentacji Polski w piłce nożnej Arkadiusz Milik nabawił się poważnej kontuzji. Kto - oprócz Jessici Ziółek - wspiera go w tej trudnej chwili? Kiedy sportowiec będzie mógł wrócić do treningów?

  Podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni odbyła się impreza TVN. Pojawiło się na niej wiele gwiazd. Wśród nich byli: Agnieszka Dygant, Magdalena Boczarska, Monika Olejnik, Borys Szyc, Juliusz Machulski i Maria Sadowska. O współpracę ze stacją TVN i nowe wyzwania zapytała ich dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co zdradził jej Borys Szyc?

  Na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbyła się uroczysta premiera biografii Anny Przybylskiej zatytułowana "Ania". W Teatrze Muzycznym zjawili się przyjaciele i fani aktorki. Przyszła również mama i siostra zmarłej Anny Przybylskiej. Co powiedzieli o Ani ci, którzy ją znali osobiście? Na spotkaniu pełnym wzruszeń była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektóre gwiazdy mają modowe wpadki. Co na temat swoich powiedzieli: Dominika Gwit, Leszek Stanek, Iwona Węgrowska, Karolina Pisarek, Agata Młynarska, Marcin Tyszka, Anna Lucińska i Elżbieta Romanowska? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dominika Gwit szykuje się do ślubu. Czy dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć od aktorki kilka szczegółów dotyczących tej uroczystości? Mogliśmy zobaczyć pierścionek zaręczynowi Dominiki.

  W obecnym związku Iwony Węgrowskiej było sporo zawirowań. A jak jest teraz? Planuje ze swoim partnerem ślub? Czy marzy o drugim dziecku? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Na jakim etapie życia Iwony zatrzymał się Marcin Prokop.

  Leszek Stanek wziął udział w pierwszej edycji "Azja Express". Komu z uczestników drugiej edycji kibicuje? Kto oprócz Joanny Przetakiewicz mu imponuje? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Żona Andrzeja Sołtysika - Patrycja została skrytykowana przez internautów, kiedy okazało się, że karmi piersią swojego 2-letniego synka. Co na temat tej krytyki sądzą Grażyna Wolszczak i Odeta Moro? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ania Starmach niedawno wyszła za mąż. Jak się czuje jako młoda żona? Z jurorką Master Chefa rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Młodej parze życzymy wiele szczęścia.

  W tym roku TVN obchodzi 20-lecie istnienia na polskim rynku medialnym. Osoby związane ze stacją świętowały tę rocznicę podczas zorganizowanej z tej okazji imprezy. Jak swoje początki w TVN wspominają: Monika Olejnik, Anita Werner, Olivier Janiak, Hubert Urbański i Martyna Wojciechowska? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Restauratorka Magda Gessler wydała swoją córkę za mąż. Czy była zaangażowana w przygotowanie wesela? Jaka atmosfera panowała podczas przyjęcia? Okazało się że Magda poznała teściów córki na jej ślubie. Dlaczego dopiero wtedy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O związanych z TVN momentach, które zapamiętają na zawsze, Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Omena Mensah, Grzegorz Kajdanowicz, Martyna Wojciechowska, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Meller, Dorota Wellman, Marcin Tyszka, Magda Gessler, Katarzyna Sokołowska oraz Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.

  Piłkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej Arek Milik woli jadać w domu. Jakie dania przygotowuje dla niego Jessica Ziółek? Z partnerką piłkarza rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nowym partnerem Odety Moro jest Konrad Komornicki. Czy Odeta bardzo się broniła przed tym związkiem? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Prezenterka pogody Omenaa Mensah postanowiła wszystkich ubrać w koszule. Dlaczego? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również kto jest "czarnym" rodzeństwem Omeny ;)

  Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko mają trójkę dzieci - dwóch chłopców i dziewczynkę. Czy planują kolejne dziecko? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pierwszą rocznicę ślubu obchodzili w tym roku Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Jak ją obchodziła pierwsza z par, a jak planuje uczcić rocznicę druga? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ślub Lary Gessler odbył się tego samego dnia, co Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Dzięki temu uwaga mediów nie była skupiona na najpiękniejszym dniu jej życia. Jak wyglądała ceremonia? Kto przygotowywał menu? Czy wszystko poszło tak jak pójść powinno? I czy mama miała coś do powiedzenia przy planowaniu uroczystości? Ze świeżo upieczoną żoną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W wakacje lubimy sobie pofolgować i zapominamy o trzymaniu formy. Czy to dotyczy również gwiazd? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Małgorzatę Sochę, Paulinę Kupińską, Karolinę Malinowską, Larę Gessler, Zosię Ślotałę, Monikę Olejnik, Annę Czartoryską-Niemczycką, Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan.

  W mediach co i raz pojawiają się informacje o ciążach gwiazd i celebrytów. Ostatnio głośno jest o stanie błogosławionym księżnej Kate. Skąd bierze się zapotrzebowanie na tego typu informacje? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką show-biznesową Agnieszką Jastrzębską, modelką Kamilą Szczawińską i aktorką Anną Kerth. Bulwersuje je to, że dziennikarze publikują informacje na temat ciąż znanych mam? Czy same obnosiły się ze swoimi ciążami? C

  Jak każda wzorowa mama, na początku września, Małgorzata Rozenek-Majdan co roku kompletuje wyprawkę szkolną. Czy synowie doceniają jej wysiłki? A może czas na córeczkę, która zakupami z okazji rozpoczęcia roku szkolnego będzie podekscytowana w równym stopniu co mama? Z prowadzącą "Projekt Lady" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na czerwonym dywanie trzeba wyglądać idealnie w każdym calu - nic nie uniknie czujmy oczom fotoreporterów i obiektywom ich aparatów. Co i czy w ogóle gwiazdy jedzą przed wielkim wyjściem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała o to Katarzynę Warnke i Hannę Lis.

  Patricia Kazadi przyszła na Bal Fundacji TVN z tajemniczym mężczyzną. Kim jest przystojniak u jej boku? Jak długo są razem? Czym zajmuje się jej partner? Odpowiedzi na te pytania zna dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.