Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na premierze "Szalonych Nożyczek". Dlatego postanowiła spytać obecne tam gwiazdy o ich najgorsze doświadczenia z fryzjerami. Co powiedzieli jej: Rafał Maślak, Dominika Gwit, Wojciech Łozowski, Michał Milowicz, Michał Piróg, Leszek Stanek, Zuzanna Bijoch i Piotr Czaykowski? Zobaczcie, z kim jeszcze rozmawiała nasza dziennikarka podczas premiery spektaklu.

  Para jeszcze nie potwierdziła informacji, ale krążą plotki, że Magdalena Boczarska urodziła syna, który prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Po kim dostanie nazwisko? Dobrą nowinę o narodzinach dziecka Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka przyniosła do studia Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak wyglądają przygotowania do świąt i same święta Karoliny i Piotra Kraśko? Gdzie planują je spędzić? I kto zajmuje się przedświątecznym gotowaniem? Spytała ich po to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W związku z tym Dorota i Marcin odśpiewali "100 lat" . My dołączamy się do życzeń! Jak aktorka spędzi swoje urodziny? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Czy silnej, niezależnej kobiecie trudno jest znaleźć partnera? Idealną osobą do odpowiedzi na to pytanie jest Martyna Wojciechowska. Jak znajduje mężczyzn swojego życia? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Definicji męskości istnieje tyle, ilu ludzi na świecie. Dlatego dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska poprosiła o nią: Martynę Wojciechowską, Filipa Chajzera, Macieja Stuhra, Magdalenę Schejbal i Edytę Olszówkę.

  Impreza z okazji 50-tych urodzin Joanny Przetakiewicz odbyła się pod hasłem "Przyjaźń". Dlatego obecna tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała uczestników imprezy: Michała Piróga, Natalię Siwiec, Maję Sablewską, Leszka Stanka i Joannę Przetakiewicz, jak wygląda zawieranie przyjaźni gdy ma się rozpoznawalną twarz. Czy istnieje szansa na szczera i głęboką relację?

  Przed Świętami Kuba Wesołowski angażuje się w akcje charytatywne. Czy w związku z tym jego żona zwalnia go z przedświątecznych obowiązków domowych? Gdzie małżeństwo spędzi tegoroczne Święta? Czy kupili już prezenty? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wielu sportowców, dbających o dietę, w trakcie Bożego Narodzenia pozwala sobie jednak na trochę luzu "kulinarnego". Czy tak samo będzie w przypadku piłkarza reprezentanta Polski Arkadiusza Milika? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to partnerkę Arka Jessicę Ziółek.

  Czasami dostajemy nietrafione prezenty. Co z takimi podarunkami można zrobić? Radzili: Jakob Kosel, Dawid Woliński i Sabrina Pilewicz. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Magdalena Lamparska zadebiutowała jako pisarka. O czym jest książka? Ile czasu nad nią pracowała? Co Magdę zainspirowało do napisania książki? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Więdłocha i Antek Pawlicki prywatnie są parą. Obecnie grają w sztuce Polowanie na łosia. Jak im się razem pracuje? Potrafią oddzielić życie prywatne od zawodowego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już niedługo koniec roku. Jak będzie go wspominać Joanna Krupa? Jakie wnioski wyciągnęła z trudnych momentów? Kto ją wspierał w trakcie rozwodu? Z kim i gdzie spędzi Święta? O zmianach w życiu prywatnym i zawodowym modelka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Prezenter pogody Bartek Jędrzejak napisał książkę. Nosi ona tytuł "Męska sprawa". Na premierze książki była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sylwester TVN to będzie wyjątkowe wydarzenie. Na scenie na Placu Bankowym zabrzmią największe przeboje polskich i zagranicznych gwiazd. Czy wyobrażają sobie one sylwestra poza sceną? Z Eweliną Lisowską, Dominiką Gawędą i Cleo rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny. Czy usłyszała od ortodonty, że zęby najszybciej się prostują w ciąży? :) Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektóre dzieci nie lubią lekcji WF-u i znajdują sposoby, żeby z nich uciec. Czy tak samo robili: Agnieszka Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Marta Wierzbicka i Rafał Maślak. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na imprezie pojawiła się również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która postanowiła zapytać gwiazdy o to, czy ulegają świątecznej gorączce? Zobaczcie, co odpowiedzieli jej: Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Natalia Siwiec, Piotr Czaykowski, Michał Piróg oraz Agnieszka i Kuba Wesołowscy. A jak gwiazdy planują spędzić święta?

  Czy może są swoimi największymi krytykami? Zobaczcie, co powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej gwiazdy, które przybyły na ceremonię wręczenia Róż Gali: Magdalena Boczarska, Michał Szpak, Joanna Krupa, Michalina Łabacz, Weronika Książkiewicz oraz Magdalena Lamparska.

  Lara Gessler zmieniła fryzurę - to koniec z długimi włosami! Dlaczego zdecydowała się na tak diametralną zmianę? I co na to jej mąż? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Podoba Wam się nowa fryzura Lary?

  Za chwilę na świat przyjdzie dziecko Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka. Czy aktorka planuje zrobić sobie przerwę w pracy? Jak czuje się przed porodem? Z przyszłą mama rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.