Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Wiele dzieciaków ma swoje ulubione zabawki. A czym w dzieciństwie lubili się bawić: Karolina Malinowska, Kuba Wesołowski, Wojciech Błach i Dorota Gardias? Z czym Maciejowi Zakościelnemu kojarzy się zabawa? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jest żoną Kamila Grosickiego od 2011 roku, jednak dopiero teraz zaczęła pojawiać się na czerwonym dywanie. Dlaczego Dominika Grosicka kazała nam tak długo na siebie czekać? Czym, poza wychowaniem dzieci, Marcela i Mai, zajmuje się na co dzień? Z piękną WAG spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Sablewska od stylu" - to nowy projekt Mai Sablewskiej. Z Mają spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czego dowiedziała się o nowym projekcie?

  Magdalena Różczka napisała książkę dla dzieci. Kim są jej bohaterowie? Jak narodził się pomysł na książkę? Czy to jej pierwsza przygoda związana z pisarstwem? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Włodarek to piękna pani doktor, która będzie reprezentować Polskę w wyborach Miss Universe w Las Vegas. Spotkaliśmy się z nią na sesji zdjęciowej i tylko nam zaprezentowała dwie najważniejsze suknie, w których powalczy o tytuł Miss Universe. Kto zaprojektował kreacje? Czy Kasia dobrze się w nich czuje? Czy stosuje jakąś dietę? Trzymamy za Kasię kciuki! :)

  Wiele dzieciaków chciałoby zrobić karierę w przemyśle muzycznym. Na pewno marzyła o tym Iwona Węgrowska, która już jako 5-latka organizowała swoje koncerty. A jak było w przypadku Dawida Kwiatkowskiego, Antka Królikowskiego, Natalii Nykiel, Julii Wieniawy i Wojtka Łozowskiego? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Listach do M. Piotr Adamczyk wciela się w rolę Szczepana. Co się dzieje z graną przez aktora postacią w trzeciej części filmu? Z Piotrem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. W czasie ich spotkania doszło do pewnego zgrzytu. O co poszło? ;)

  Wielu rodziców rozpieszcza swoje dzieci zabawkami. Nie należy do nich Paulina Krupińska. A jak jest w przypadku Natalii Siwiec, Karoliny Malinowskiej, Oliviera Janiaka, Agnieszki Rylik, Beaty Sadowskiej i Kuby Wesołowskiego? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Natalia Siwiec świetnie się czuje w roli mamy. Czy zastanawia się już nad drugim dzieckiem? O urokach macierzyństwa z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio Anna Jagodzińska pojawiła się na okładce jednego z polskich magazynów. Swój sukces celebrowała w gronie przyjaciół. Kto świętował razem z modelką? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na uroczystą premierę komedii romantycznej "Listy do M. 3". Czym zaskoczy nas kolejna część kinowego hitu? O swojej przygodzie z "naszą odpowiedzią na brytyjskie hity świąteczne" opowiedzieli: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Tomasz Karolak i Magdalena Różczka. "Marka Apart musiała być obecna w tej produkcji" - powiedziała Helena Palej, PR manager marki.

  Podobno Izabela Trojanowska wystąpiła na okładce Vogue. Czy rzeczywiście tak było? Postanowiła to sprawdzić dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Dwaj hollywoodzcy aktorzy Kevin Spacey i Dustin Hoffman zostali oskarżeni o molestowanie seksualne. Jakie są tego konsekwencje? Co o molestowaniu w show-biznesie i akcji #MeToo sądzi Grażyna Wolszczak? Czy kiedykolwiek dostała propozycję roli za seks? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W drugiej połowie listopada w warszawskim Teatrze Palladium odbędzie się premiera spektaklu tanecznego „Boxality”. Choreografem i reżyserem projektu jest Agustin Egurrola. O czym jest przedstawienie? Kto w nim występuje? Z Agustinem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wspólnie ze Zbigniewem Zamachowskim i Joanną Kurowską Marcin Prokop, Dorota Wellman i Agnieszka Jastrzębska wspominali tych, którzy odeszli w tym roku.

  Jak to się stało, że najseksowniejszy mężczyzna roku - Chris Hemsworth pojawił się na okładce pisma Esquire z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Dowiedziała się tego Agnieszka Jastrzębska.

  Dla kogo luksusem jest "cisza i wolny czas", "gdy można poczytać książkę i posłuchać płyt", a dla kogo posiadanie pięknych rzeczy tworzonych z luksusowych tkanin przez polskich projektantów? Z Joanną Kurowską, Zbigniewem Zamachowskim, Bożeną Dykiel, Dominiką Ostałowską, Joanną Dark, Dorotą Goldpoint i Beatą Ścibakówną rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  Za nami pierwszy półfinał 10. edycji Mam talent. Co się działo za kulisami? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedziała się również, czy jurorzy programu po tylu edycjach nadal lubią ze sobą współpracować, kto jest schabowym skwierczącym na medialnym tłuszczyku, a kto - kiciusiem ;)

  Z aktorem Cezarym Pazurą, który napisał swoją autobiografię, spotkała się dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Jak jego przyjaciele z branży zareagowali na tę książkę i informacje o nich, które zamieścił w książce? Co zmieniłby w swoim życiu, gdyby mógł? Jakich ról nie przyjąłby Pazura?

  Fotograf Marcin Tyszka opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o swoim wielkim sukcesie - sesji zdjęciowej, którą zrobił dla amerykańskiej wersji magazynu Harper's Bazaar w związku z jubileuszem 150-lecia magazynu. - Miałem okazję poznać Glendę Bailey, legendarną redaktor naczelną. Po prostu do mnie zadzwoniła, to było niesamowite - zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN.

  Topmodelka Zuzanna Bijoch napisała książkę. Czy to jej autobiografia? I jak wielki świat mody zareagował na informację, że Zuza Bijoch napisała książkę o branży modowej? Na premierze książki była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  #MeToo - takim hasztagiem opatrzone są krążące po sieci historie kobiet, które były molestowane. Co o akcji sądzą: Monika Olejnik, Kamila Szczawińska i Sylwia Gliwa? Czy im też kiedyś złożono niemoralną propozycję? Zobaczcie, czego dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji 17-lecia istnienia duetu Paprocki & Brzozowski dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy, jakie były w wieku 17 lat. "Musiałam sama wziąć sprawy w swoje ręce" - jak myślisz, która z gwiazd to powiedziała: Maja Sablewska, Małgorzata Socha, Grażyna Wolszczak, Beata Sadowska, Edyta Herbuś, Monika Olejnik czy Paulina Krupińska?

  Patricia Kazadi to kobieta wielu talentów. Tym razem postanowiła sprawdzić się w roli modelki. Kto ją namówił na udział w projekcie i ile trwało to namawianie? Czy jako mała dziewczynka marzyła o karierze w modelingu? I jak przygotowywała się do sesji? Na planie sesji zdjęciowej z ubraniami w normalnych rozmiarach dla normalnych kobiet była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jamie Oliver to brytyjska sława świata kulinariów. Nasz zwycięzca MasterChefa Damian Kordas marzył o spotkaniu z kucharzem. I udało się! "Właściwie to całe życie czekałam na to spotkanie" - powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej Damian Kordas. Jak doszło do spotkania? Ile trwały przygotowania do niego? I co razem ugotowali?

  Każdemu zdarza się stracić panowanie nad sobą. Co wyprowadza z równowagi Weronikę Książkiewicz? Sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co najbardziej irytuje Agnieszkę?

  Patricia Kazadi jest jak kameleon, bo co chwilę zmienia się nie do poznania. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać ją o jej metamorfozy i ubraniowe szaleństwa. W której wersji Patricia lubiła się najbardziej? Kiedy Filip Bobek musiał pokochać garnitury? I kim ostatnio inspiruje się Viola Kołakowska?