Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Wydawałoby się, że były reprezentant Anglii w piłce nożnej David Beckham wiedzie wystawne życie. Tymczasem w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że razem z żoną Victorią oszczędzają każdy grosz. Czy te słowa potwierdzają się, kiedy patrzy się na profile pary w mediach społecznościowych?

  Jessica Mercedes wraca do zdrowia po operacji szczęki. Dlaczego zabieg musiał być przeprowadzony? Czy był skomplikowany? Okazało się, że po operacji doszło do pewnych komplikacji. Jakich? O tym mówiła reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Życzymy Jessice szybkiego powrotu do zdrowia.

  Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy swojego poloneza. Samochód został sprzedany za ponad 67 tys. zł. Co ofiarowały na WOŚP inne znane osoby? O tym mówiła reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno na rynku wydawniczym ukazała się książka Doroty Wellman, w której ludziom o bardzo odległych poglądach autorka zadaje pytanie: czym jest przyzwoitość? Czy jakieś odpowiedzi ją zaskoczyły? Co za przyzwoite uważa sama Dorota? Z prowadzącą Dzień Dobry TVN rozmawiała nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska.

  Omenaa Mensah po raz drugi została mamą. Jak udało jej się utrzymać w tajemnicy ciążę i poród? Jakiej płci jest dziecko? Co jeszcze wydarzyło się w życiu prezenterki? Rozmawiała z nią reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mateusz Gessler zamierza wystartować w rajdzie Dakar. W którym roku? Jaki pojazd wybrał? Ma zamiar wygrać? Z Mateuszem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakiś czas temu Sarsa zapowiedziała nową płytę. Dlaczego praca nad nią trwa tak długo? Wokalistkę zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie utwory, które Sarsa skomponowała dla innych należą do jej ulubionych? Dlaczego rogi wokalistki są coraz mniejsze? ;)

  Już niedługo w TVN ruszy program "Iron Majdan", którego bohaterami są Małgorzata i Radosław Majdanowie. Czy para miała wpływ na tytuł reality show? Co się będzie w nim działo? Czy przez program doszło do jakiegoś kryzysu w ich związku? Z małżeństwem Majdanów rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Rok 2017 Julia Wieniawa może zaliczyć do udanych. Co dokładnie się wtedy wydarzyło? O swoich ubiegłorocznych sukcesach i doświadczeniach z mediami aktorka i wokalistka powiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jak Julia reaguje na negatywne komentarze pod swoim adresem? Kto ją wspiera? Czego sobie życzy w tym roku?

  Weronika Książkiewicz w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że Sylwestra spędziła na balkonie wizualizując sobie nadchodzący rok. Co to znaczy? Jakie aktorka plany na 2018 rok?

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Jarosławem Bieniukiem o rodzicielstwie. Jakim ojcem jest trener z "Małych Gigantów"? Czy pozwoli swojej dorastającej córce na karierę w show-biznesie? I czy jego synowie pójdą w jego ślady i zostaną zawodowymi piłkarzami?

  W minionym roku Agustin Egurrola spełnił swoje największe zawodowe marzenie. Choreograf po raz pierwszy wyreżyserował taneczny spektakl. Czy prywatnie Egurrola jest również spełniony? Czego życzy mu reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska?

  Jak co roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy chętnie wspierały gwiazdy. Co na licytację przeznaczyła Monika Olejnik? Dlaczego Piotr Kraśko i jego żona Karolina zdecydowali się na dwie oddzielne aukcje? I od kiedy rodzina Rozenek-Majdan bierze udział w kwestach? Centrum dowodzenia odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy nową edycję programu "Agent - Gwiazdy". Jednym z uczestników jest aktor Tomasz Ciachorowski. Jak wspomina udział w programie? Jak układały mu się relacje z innymi uczestnikami? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nowy rok to czas postanowień. Czy gwiazdy z początkiem nowego roku przechodzą na dietę? Jak o kondycję dba Beata Sadowska, Roma Gąsiorowska, która schudła kilkanaście kilogramów, weganka Paulina Holtz i Tomasz Ciachorowski? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele gwiazd angażuje się w akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tegoroczną aukcję WOŚP Monika Olejnik przekazała obraz Edwarda Dwurnika, Anna Starmach - swoją suknię ślubną projektu Very Wang, a Filip Chajzer - "poldka". A co na WOŚP dały inne gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mateusz Banasiuk płaci podatki, ale nie zna się na księgowości. Twierdzi nawet, że sprawy finansowe go przerażają. Czy tak samo jest w przypadku Julii Kamińskiej, Klaudii Halejcio i Weroniki Książkiewicz? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji spotkania z aktorami zapytała Mateusza, jak się czuje w roli taty, dlaczego Klaudia postanowiła zmienić fryzurę

  Nowa miłość, nowy rok, nowe projekty, nowe programy. Agnieszka Jastrzębska "dopadła Joannę Krupę (na lotnisku) i postanowiła ją przesłuchać od razu, na miejscu". Czego się dowiedziała? Zobaczcie!

  Czy Ewelina Lisowska robi noworoczne postanowienia? Jakie ma plany na 2018 rok? A jak podsumowują miniony rok: Cleo i Olivier Janiak? I czego życzy wszystkim w 2018 roku? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O swoich planach na nowy rok Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak: "Co roku proszę tylko, żeby się nie zmieniało. Staram się, żeby trwało i pielęgnuję to co mam"! Dokąd w tym roku wyruszy "Nie Azja Express tylko Inaczej Express"? Zobaczcie!

  Na Pl. Bankowym w Warszawie odbył się sylwester TVN. Na scenie wystąpiło wiele gwiazd. Za kulisami było też bardzo ciekawie. Kto kogo poharatał brzytwą? Kto był Pawłem i Gawłem imprezy? I kto włożył do krawata szwedzko-ortopedyczny kołnierz? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedziała się również, jak miniony rok będzie wspominała Kasia Kowalska i jakie plany zawodowe ma Grzegorz Markowski.

  Jedną z gwiazd sylwestra z TVN będzie Beata Kozidrak i Bajm. W ilu kreacjach artystka wystąpi na scenie? Kto je przygotowuje? Z jakiego kraju zostały ściągnięte materiały, z których będą uszyte kreacje? Z kim na scenie wystąpi wokalistka? Dlaczego przyszły rok będzie dla niej i Bajmu szczególny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po blisko 20 latach od rozpoczęcia kariery Iza Miko dopiero teraz zadebiutowała na scenie jako aktorka. Czuła tremę? Dlaczego do tej pory nie miała okazji grać w teatrach? Z Izą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się przy okazji, czy aktorka robi postanowienia noworoczne.

  Od kilka lat Agnieszka Woźniak-Starak spędza Sylwestra w górach. Tym razem będzie musiała jednak wrócić na kilka godzin do Warszawy, aby poprowadzić Sylwestra z TVN. Jak to logistycznie rozwiąże? Z prezenterką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A gdzie ostatnie dni w roku spędzi Michał Piróg?

  Grudzień jest dla Filipa Chajzera bardzo pracowity, bo prawie każdego dnia udziela się charytatywnie. Komu pomaga? Na co przeznaczy pieniądze pochodzące ze sprzedaży sławnego "poldka"? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A w jaką akcję charytatywną zaangażowana była Ilona Ostrowska?

  Dla Wojtka Łozowskiego rok 2017 był ciekawy, ale trudny. W czasie 12 miesięcy doszło do wielu zmian w jego życiu. Zdradził, jakich? Czy na kolejny rok patrzy z optymizmem? Gdzie spędzi Sylwestra? Z muzykiem rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. To ostatnie pytanie dziennikarka Dzień Dobry TVN zadała także Zuzannie Bijoch i Piotrowi Czaykowskiemu.

  W marcu przyszłego roku ukaże się pierwsza płyta Sary Boruc. Długo nad nią pracowała? Kiedy będziemy mogli usłyszeć singiel promujący album? Sara Boruc marzyła kiedyś o przeprowadzce do Los Angeles. Czy Borucowie zamieszkają tam po zakończeniu kariery sportowej przez Artura? Z Sarą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.