Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Ukochanym Karoliny Pisarek jest aktor Daniel Matsunaga. Para spotyka się od kilku miesięcy. Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała zakochanych w Warszawie. Czy Danielowi podoba się nasz kraj? Stresował się przed spotkaniem z rodzicami Karoliny? Jak nazwał go ojciec modelki?

  Kamila Saganowska dwa lata temu przeszła spektakularną metamorfozę. W ciągu roku zrzuciła 20 kilogramów. O swoim nowym życiu opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy mąż powiedział jej kiedykolwiek, że jest zbyt pulchna? Czy w czasie metamorfozy przechodziła załamania?

  Maciej Zakościelny sporo czasu spędza na planach filmowych. Jak to wpływa na jego życie rodzinne? Partnerka aktora spodziewa się drugiego ich dziecka. Czy jest on już na nie gotowy? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Podobno życie w show-biznesie wiąże się z permanentną presją. Czy gwiazdy ją odczuwają? Jest to związane z wyglądem zewnętrznym czy raczej z ich działalnością artystyczną? Jak gwiazdy odreagowują stres? Czy presja może być dobra? Z gwiazdami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Córka Tomasza Oświecińskiego w serialu "Na Wspólnej" gra córkę Kuby Wesołowskiego. Co o karierze Mai mówi sam aktor? Czy jest zadowolony, że dziewczynka weszła do show-biznesu? Czy córka Tomka wiąże swoją przyszłość z aktorstwem? I czy Oświeciński chciałby zagrać w filmie razem z Mają? z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po Dniu Zakochanych przypada Dzień Singla. Który dzień celebrują gwiazdy? Martyna Wojciechowska świętuje oba dni. Dlaczego? Według Joanny Przetakiewicz, bycie singlem od czasu do czasu nie jest złe. Choć tegoroczne Walentynki Anna Dereszowska spędziła sama, to nazywa siebie "zwierzęciem stadnym". Jaką radę dla osób samotnych ma singiel Łukasz Jakóbiak? Z gwiazdami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś w kioskach pojawił się pierwszy numer polskiej edycji kultowego magazynu "Vogue". Okładka pisma z top modelkami - Anją Rubik i Małgosią Belą - wzbudziła w sieci wiele skrajnych emocji. Dlaczego? O nowym wydaniu "Vogue", w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  W nowym filmie Marka Koterskiego główną rolę zagra syn reżysera - Michał Koterski. Aktor wcieli się w Adama Miauczyńskiego. Kultową postać stworzył wcześniej Marek Kondrat. Czy w związku z tym, Misiek czuł jakąkolwiek presję? Kto przekonał Michała do przyjęcia tej roli? I czy na planie filmowym ojciec traktował Miśka ulgowo? Z Michałem i jego partnerką Marcelą rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Telekamerę w kategorii "Najlepszy serial" otrzymał serial TVN "Diagnoza". Na gali Telekamer nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, w tym Macieja Zakościelnego. Aktor na gali rozdania nagród pojawił się z Pauliną Wyką. Partnerka Macieja jest w zaawansowanej ciąży. Para ma już półtorarocznego synka. Kiedy urodzi się drugie dziecko Macieja i Pauliny? Aktor bardzo chroni swoje życie prywatne. Tym bardziej wspólne wyjście pary wzbudziło tyle emocji. Dlaczego na galę postanowili przyjść razem? Z Maciejem Zakościelnym rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W specjalnym, walentynkowym odcinku "Milionerów" wystąpiła Aleksandra Domańska. Aktorce partnerował kolega z planu Michał Czarnecki. Czy gwiazda "Podatku od miłości" odpowiadając na pytania Huberta Urbańskiego była zdenerwowana? Z Aleksandrą i Hubertem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Na Wspólnej" świętuje swoje 15-lecie. Na konferencji prasowej serialu reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała odtwórców głównych ról, jak wspominają 15 lat pracy? Które momenty szczególnie zapadły im w pamięć? Czy serialowe perypetie miały wpływ na ich prywatne życie?

  Wczorajszy wieczór należał do telewizji TVN. Gwiazdy i produkcje stacji zdobyły Telekamery w głównych kategoriach. Najlepszą aktorką została Maja Ostaszewska, odtwórczyni głównej roli w także nagrodzonym serialu "Diagnoza". Martyna Wojciechowska już po raz trzeci zdobyła Telekamerę w kategorii "Osobowość telewizyjna". Weteranką Telekamer jest również Anita Werner - laureatka Telekamery w kategorii "Prezenter informacji". Statuetkę w kategorii "Nadzieja telewizji" otrzymał nasz redakcyjny kolega Filip Chajzer. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Adama Woronowicza. Czym jest dla nich ta nagroda?

  Już jutro specjalne wydanie "Milionerów". Na pytania Huberta Urbańskiego będą odpowiadać aktorzy serialu "Diagnoza", między innymi Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny. Jakie towarzyszyły im emocje? Czy znali odpowiedzi na wszystkie pytania? Z aktorami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jednym z uczestników 3. edycji programu "Agent- Gwiazdy" jest Maciej Myszkowski. Architekt przez wiele lat stronił od mediów. Dlaczego zdecydował się na udział w programie? Czy nie boi się utraty prywatności? I czy wróci do modelingu? Z Maciejem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kilka dni temu Natalia Siwiec pokazała na Instagramie twarz swojej kilkumiesięcznej córeczki. Choć wcześniej również publikowała zdjęcia i filmiki z mała Mią, zasłaniała jej twarz. Dlaczego zmieniła decyzję? Paulina Krupińska po kilku latach związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką dopiero od niedawna publikuje ich wspólne zdjęcia. O granice prywatności w sieci, gwiazdy zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już niedługo na antenie TVN zobaczymy 3. edycję programu "Agent - Gwiazdy". Reporterka Dzień Dobry TVN przepytała uczestników Agenta o emocje, jakie towarzyszyły im podczas programu. Co było dla nich najtrudniejsze? Czy przyjaźń na planie była możliwa?

  Bestsellery Empiku to największy plebiscyt kulturalny w Polsce. Wczoraj, już po raz 19. nagrody trafiły do rąk twórców. Na gali wystąpiły gwiazdy światowego formatu. Uroczystość uświetnił muzyczny występ Stinga i Shaggiego. Jak zaznaczył aktor Mateusz Banasiuk, gala Empiku to miejsce, gdzie łączy się muzyka, literatura i film. Za co gwiazdy cenią nagrody Empiku? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Edyta i Cezary Pazura już po raz trzeci zostaną rodzicami. Czy to prawda, że oczekują bliźniąt? Jak na wieść o ciąży Edyty zareagowały starsze dzieci małżeństwa? Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Edytę i Cezarego także o ich wspólne, pełne dystansu filmiki, które wrzucają do Internetu. Dlaczego zdecydowali się na takie nagrania?

  Charytatywny Bal Dziennikarzy odbył się już osiemnasty raz. Co jest w nim wyjątkowego? Kto się na nim pojawił? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jedną z gwiazd nowego filmu "Podatek od miłości" jest Weronika Rosati. Aktorka niespełna dwa miesiące temu urodziła córeczkę. Przez obowiązki związane z macierzyństwem Weronika nie dotarła na premierę filmu. Czy aktorka musiała kiedyś zapłacić podatek od miłości? Czy gwiazda odczuwa presję związaną z powrotem do sylwetki po ciąży? I jak Weronika Rosati godzi macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi? Z aktorką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nie milkną echa po tragedii do jakiej doszło na Nanga Parbat. Wiele osób krytykuje Tomasza Mackiewicza za to, że - mając rodzinę - nie zrezygnował ze wspinaczki. Jak na to patrzy Martyna Wojciechowska? Sama też była potępiana za to, że po urodzeniu córki nie odpuściła zdobycia Korony Ziemi. Czy teraz postąpiłaby tak samo? Z podróżniczką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Joanna Koroniewska upubliczniła w mediach społecznościowych nienawistne wpisy pod swoim adresem. Ktoś życzył, aby poroniła. Podobny hejt spotkał Tamarę Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego. Jak polskie gwiazdy radzą sobie z tego typu komentarzami? Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj stacja TVN zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę. Jakie programy i seriale widzowie będą mogli obejrzeć? Jakie gwiazdy pojawiły się na konferencji ramówkowej? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Podczas imprezy zaśpiewała Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak wyszło? Jest gotowa na rozpoczęcie kariery muzycznej?

  Aleksandra Domańska to pierwszoplanowa gwiazda najnowszego filmu "Podatek od miłości". Jak aktorka spędzi tegoroczne Walentynki? Kogo zaprosi tego dnia do kina? O plany na 14 lutego Aleksandrę Domańską zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sezon studniówkowy w pełni. Z tej okazji reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przepytała gwiazdy, jak wspominają swoje studniówki. Okazuje się, że Edyta Herbuś tańczyła poloneza w pierwszej parze z dyrektorem szkoły, Aneta Kręglicka zadała szyku w małej czarnej uszytej przez mamę. Na jaką kreację postawiła Katarzyna Warnke?

  Na premierze nowego filmu "Podatek od miłości" reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała Michała Koterskiego. Czy aktor musiał kiedyś zapłacić podatek od miłości? Michał na premierze pojawił się ze swojąnarzeczoną Marcelą Leszczak. Czy młodzi rodzice często mają wychodne? Kto wówczas zostaje z ich małym synkiem? Czy mały Fryderyk jest grzecznym dzieckiem?

  Veronika Bielik konto na Instagramie założyła zaledwie dwa lata temu. Obecnie jej profil obserwuje milion osób. Influencerka zdobyła popularność publikując zdjęcia w bieliźnie oraz w bikini. Jej perfekcyjna figura wzbudza wiele zachwytów, kontrowersji oraz domysłów. Czy Veronika poprawiała swoją urodę? I czy utrzymuje się z prowadzenia konta na Instagramie? Z Veroniką spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.