Nie żyje Robert Redford, jeden z najwspanialszych aktorów wszech czasów i ikona Hollywood, reżyser, aktywista i producent filmowy. Dziś wspominamy go razem z Anną Tatarską, dziennikarką filmową oraz Jackiem Borcuchem, reżyserem, scenarzystą i aktorem.
Wprowadzenie nowego, nieobowiązkowego przedmiotu w szkołach wywołało lawinę kontrowersji. Gdy głos ws. edukacji zdrowotnej zabrał Kościół, Martyna Wojciechowska nie pozostała obojętna. Znana podróżniczka ostro skrytykowała słowa hierarchów.
Zatrzymanie Shimona Yehudy Hayuta, znanego z dokumentu "The Tinder Swindler", wywołało poruszenie w mediach na całym świecie. Mężczyzna, który oszukał kobiety na miliony dolarów, wpadł w ręce służb w Gruzji.
Lily Collins zachwyciła stylizacją podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku, ale jej powrót po latach nie przeszedł bez kontrowersji. Pod zdjęciami z pokazu pojawiła się lawina komentarzy – od zachwytu po zaniepokojenie wyglądem aktorki.
Bovska powraca z szóstym albumem "Jestem wierszem", łączącym emocje, odwagę i poetyckie refleksje. W cyklu Off the Record artystka opowiedziała o kulisach powstawania płyty, życiowych przemianach, poezji, 40. urodzinach i planowanej trasie koncertowej.
Borys Szyc zaskoczył fanów swoją spektakularną metamorfozą. W cztery miesiące zrzucił 15 kilogramów, a jego wyrzeźbiona sylwetka to efekt rygorystycznej diety i intensywnych treningów. Aktor opowiedział, co dokładnie zrobił, by osiągnąć tak imponującą formę.
Mitra to zespół, który łączy energetyczne rytmy z brzmieniem sekcji dętej, akordeonu i instrumentów klawiszowych. Na naszej scenie artyści wykonali utwór "Ty wiesz".
Jacek Sienkiewicz, wokalista zespołu Kwiat Jabłoni, poza sceną spełnia się również jako wykładowca filozofii na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Łączy świat muzyki i nauki, pokazując, że artystyczna pasja może iść w parze z intelektualną ciekawością.
Dorota Chotecka i Radosław Pazura po 23 latach małżeństwa po raz pierwszy występują razem w spektaklu. Choć od lat tworzą zgrany związek i grali wspólnie w filmach, dotąd unikali dzielenia pracy na deskach teatru. Dlaczego?
Roksana Węgiel i Kevin Mglej kontynuują swoją wakacyjną podróż. Choć małżonkowie rozpoczęli ją z przytupem, wybierając się na Bali, indonezyjska pogoda ich nie rozpieszczała. Kolejny punkt ich wycieczki wynagrodził jednak wcześniejsze rozczarowanie.
Afera miłosna z udziałem Kristin Cabot i Andy’ego Byrona podczas koncertu Coldplay przyciągnęła uwagę mediów na całym świecie. Teraz głos zabrał Andrew Cabot, mąż byłej dyrektor HR, ujawniając nieznane dotąd kulisy ich relacji.
"Franz Kafka" w reżyserii Agnieszki Holland został polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy. Decyzję Komisji Oscarowej obradującej pod przewodnictwem producentki Ewy Puszczyńskiej ogłoszono w poniedziałek, 15 września, w Warszawie. Co wiadomo na temat filmu?
Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz wzięli udział w programie "Afryka Express". Wspólna przygoda okazała się dla nich prawdziwym wyzwaniem. W rozmowie z Karoliną Kalatzi opowiedzieli, co było dla nich najtrudniejsze podczas wyjazdu i jak radzili sobie w wymagających, często nieprzewidywalnych warunkach.