Styl życia

Piotr Adamczyk o Bradzie Pitcie: "Ile razy można tego słuchać, że ten facet jest ideałem?"

Styl życia

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
youtube.com

Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - w takim składzie odbyła się ostatnia "Domówka u Dowborów". Hollywood, Brad Pitt, Stany Zjednoczone i małżeńska zazdrość - tyle historii w jednej rozmowie.

Domówka u Dowborów: Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak

Domówka u Dowborów to odkrycie ostatnich miesięcy dla wielu osób. Format wymyślił Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, którzy co tydzień, na imprezę online zapraszają nowych gości. Tym razem do spotkania dołączył Piotr Adamczyk z żoną Karoliną Szymczak. Para opowiedziała o pracy w Stanach Zjednoczonych, Hollywoodzkich przyjaźniach i świętach, tysiące kilometrów od domu. 

Karolina Szymczak podobnie jak mąż, może pochwalić się międzynarodowym, aktorskim sukcesem. Niedawno, zakończyły się zdjęcia do filmu "Babylon", w którym stanęła u boku Brada Pitta. Jak się okazało, ta znajomość nie przypadła całkowicie do gustu Piotrowi Adamczykowi, który pół żartem, pół serio mówił o zazdrości. 

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Jak jest spotkanie ze znajomymi i padnie pytanie "Karolina, powiedz, jaki jest ten Brat Pitt?" to ja mówię: "Dobra to ja sobie wyjdę na pół godziny", bo ja już znam te historie, bo ona przez pół godzinny się zachwyca, że on taki jest miły, taki skromny i taki zawstydzony. Jestem zazdrosny, bo ile razy można tego słuchać, że ten facet jest ideałem - powiedział w rozmowie Piotr Adamczyk. 

Amerykański sukces aktorski Piotra Adamczyka

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zapytali oczywiście o sukces Piotra Adamczyka w serialu o popularnym superbohaterze. Aktor wielokrotnie zapewniał, że jest niesamowicie wdzięczny za całe wsparcie i gratulacje, które napływają zarówno z Polski jak i ze świata. Karolina Szymczak dodała, jak mąż przedstawił jej swoją rolę i jak wielkie zdziwienie czekało ją podczas premiery. Główny bohater serialu nie pozostawił złudzeń - praca z Piotrem Adamczykiem musiała być profesjonalna i miła.

Powiedział mi, że to tylko epizod. Przyjechała po nas limuzyna jak po aktora, a nie po epizodystę. Piotrek wchodzi na czerwony dywan, jest mnóstwo dziennikarzy. Wszyscy chcą z nim przeprowadzić wywiady. Już wtedy zrozumiałam, że to nie jest tylko epizod (...) Wchodzimy do kina a tam macha do nas Jeremy Renner i krzyczy: "Hi my Brother!" i to było piękne! Ja byłam bardzo zaskoczona, że oni tak się zgrali na planie. Później, jak już zaczął się film, wchodzą napisy w czołówce a w nich, wymieniony "Piotr Adamczyk". Myślałam, że spadnę z krzesła w tym kinie i wiedziałam, że nie to będzie 3-sekundowa rola. To był dla mnie ogromny szok

- powiedziała Karolina Szymczak podczas rozmowy w "Domówce u Dowborów"

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak w Stanach Zjednoczonych 

Aktorska para podczas wywiadu zdradziła, że drugi raz w życiu spędzili Boże Narodzenie w Stanach Zjednoczonych i niestety, w tym roku pogoda im nie dopisała. Jak opowiadała Karolina Szymczak, deszcz, wiatr i grudniowe zimno chętnie zamieniliby na mróz, śnieg i słońce, którym cieszyliśmy się w Polsce.

Sylwester

Horoskop na święta i sylwestra
Horoskop na święta i sylwestra
wideo 2/5

"Domówka u Dowborów" z Karoliną Szymczak i Piotrem Adamczykiem cieszyła się ogromną popularnością. Przez niespełna dwie godziny rozmowy, internauci non stop byli obecni i chętnie komentowali historie związane z pracą i życiem gwiazd. Pojawiły się także setki pozytywnych komentarzy, wyrazów szacunku i deklaracji wsparcia związanych z międzynarodową karierą.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: youtube.com

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości