Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta. "Trzeba wierzyć w marzenia"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta

Karolina Szymczak to jedna z nielicznych polskich aktorek, która może poszczycić się sukcesem na międzynarodową skalę. Żona Piotra Adamczyka dostała angaż w hollywoodzkiej produkcji, reżyserowanej przez laureata Oscara za musical "La La Land". W filmie "Babylon" zobaczymy ją u boku Brada Pitta.

Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta

Rola w amerykańskiej produkcji "Babylon" to kolejny sukces, będący potwierdzeniem ponadprzeciętnego talentu Karoliny Szymczak. Aktorka ukończyła pracę na planie filmu, którego reżyserem jest Damien Chazelle, uhonorowany Oscarem za realizację musicalu "La La Land".

Jestem z tego bardzo dumna, to było dla mnie niesamowite wyróżnienie. Trzeba wierzyć w swoje marzenia, ale także im pomagać i do nich dążyć. Bardzo długo pracowałam na to, żeby coś takiego osiągnąć

- wyznała aktorka, którą polscy widzowie już niebawem będą mogli podziwiać na wielkim ekranie u boku Brada Pitta. Żona Piotra Adamczyka podkreśliła, że otrzymana na drodze castingów rola nie jest pierwszoplanowa, jednak podczas kręcenia wszystkich scen miała okazję pracować z uznanym aktorem. W filmie pojawią się także inne sławy, między innymi Margot Robbie czy Olivia Wilde.

Karolina Szymczak o spełnianiu marzeń

"Babylon" to nie jest jedyna zagraniczna produkcja z gwiazdorską obsadą, w której zagrała Karolina Szymczak. Utalentowana Polka swój aktorski kunszt zaprezentowała także na planie filmu "Herkules", gdzie miała okazję pracować z Dwayne'm Johnsonem.

Była sobie dziewczyna, która wychowała się w małym miasteczku bez perspektyw, a mimo to miała wielkie marzenia. Ta sama dziewczyna pisze teraz prosto z La La Landu, stawiając stopę na scenach, na których stawiały swoje stopy najbardziej uznane aktorki na świecie. Jeśli myślisz, że marzenia się nie spełniają, to znaczy, że nigdy naprawdę nie marzyłaś

- napisała na swoim instagramowym profilu Karolina Szymczak. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, zwłaszcza w obliczu międzynarodowego sukcesu, który udało się osiągnąć polskiej modelce i aktorce.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości