kariera w hollywood

    kariera w hollywood

    19 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, w związku z tym Anna Wendzikowska, w swoim filmowym cyklu, skupiła się na wschodzących gwiazdach Hollywood. Kto będzie kolejnym Bradem Pittem i czy ktoś zastąpi Leonardo DiCaprio? 

    W przeciągu ostatnich 100 lat całkowicie zmienił się wzorzec kobiecości, role pełnione przez przedstawicielki płci pięknej, a także ich miejsce w społeczeństwie. Duży wpływ miały na to aktorki znane z pierwszych stron gazet, o których rozpisywały się media na całym świecie. O tym, które z nich dyktowały trendy w danym dziesięcioleciu w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

    Lena Góra to młoda aktorka i scenarzystka, która chce podbić Hollywood. Jak wygląda jej życie w Stanach Zjednoczonych? Jej chłopakiem jest były perkusista zespołu Portugal. The Man - Kane Ritchotte. Jak para się poznała? Czy Lena uczy swojego partnera języka polskiego? Czym zajął się Kane po odejściu z zespołu? Spotkała się z nimi prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

    Gościem Dzień Dobry TVN była Weronika Rosati. Aktorka wystąpiła u boku Nicolasa Cage'a w filmie "USS Indianapolis: Men of Courage". Jak im się współpracowało? W jakich projektach zobaczymy Rosati w najbliższym czasie? Czy będą to polski produkcje?