Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała swój poranny stretching. Fani: "Kto karmił dłużej niż 2 lata, ten rozumie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska od dłuższego czasu odczarowuje w mediach społecznościowych obraz cukierkowego macierzyństwa. Tym razem doświadczona matka trójki dzieci podzieliła się z internautami zdjęciem z porannego stretchingu. Trzeba przyznać, że takiej odmiany ćwiczeń do tej pory nie znaliśmy.  

Aleksandra Żebrowska i jej poranne ćwiczenia

Aleksandra Żebrowska słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie. Żona popularnego aktora niejednokrotnie publikowała w mediach społecznościach zdjęcia, na których jej ciało nie wyglądało perfekcyjnie. Co więcej, doświadczona mama trójki dzieci dzieli się w sieci także nowinkami z życia rodziny. Na swoim instagramowym profilu pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo i bez owijania w bawełnę przedstawia życie takim, jakie jest. Bałagan czy dres nie ją jej obce.

W ferworze obowiązków zawodowych i domowych ważny jest jednak czas dla siebie. Niedawno Ola pochwaliła się nowym zdjęciem. Zapozowała w samej bieliźnie, a kadr opisała "poranny stretchinig". Jak się jednak okazało, nie miała na myśli ćwiczeń rozciągających, lecz zachowanie syna, który rozciąga jej skórę, prawdopodobnie domagając się karmienia.

Aleksandra Żebrowska pokazuje streching

Fanki bardzo szybko zareagowały na fotkę Oli. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to panie jednogłośnie przyznały, że każda z mam doskonale powinna zrozumieć ten kadr. W końcu które dziecko choć raz nie złapało w ten sposób swojej rodzicielki.

- "Ałaaaaaaaaa" – napisała aktorka Zosia Zborowska. "Jak przez mgłę, ale jeszcze to pamiętam", "Znam ten stan, ale nie zamieniłabym na nic innego. Kto karmił dłużej niż 2 lata, ten rozumie" - piszą internautki.

Zobacz wideo:

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim Jak pogodzić pracę z wychowywaniem dzieci? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości