Gwiazdy

Olga Frycz została mamą i pokazała cudowne zdjęcie z maleństwem. "Tata pęka z dumy"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Kamil Piklikiewicz/East NewsOlga Frycz, studio Dzień Dobry TVN

To bardzo szczęśliwy czas w życiu Olgi Frycz. Aktorka po raz drugi została mamą. Pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem i napisała, jak zareagowali najbliżsi na narodziny kolejnego dziecka. Jej starsza córka, 3-letnia Helenka, bardzo się cieszy, że ma rodzeństwo.

Olga Frycz urodziła

Dopiero co Olga Frycz bawiła się z przyjaciółkami na tzw. baby shower, czyli przyjęciu poprzedzającym narodziny dziecka, a teraz ogłosiła dobrą nowinę, że pociecha jest już na świecie. Gwiazda urodziła drugą córeczkę, której nadała imię Zosia. Na swoim profilu na Instagramie pokazała piękną fotografię z noworodkiem. Przy okazji zdradziła, jak się czuje po porodzie.

- Nasza Zosieńka. Helenka nie może opanować radości. Tata @live_wild_by_nowak pęka z dumy. Babcie i Dziadkowie zakochani po uszy. Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki. 18.10.2021. Ps. Czujemy się wspaniale - napisała Olga.

Olga Frycz o samodzielnym macierzyństwie

Kiedy kilka miesięcy temu Olga Frycz ogłosiła, że jest w drugiej ciąży, zapowiedziała, że zdecydowała się na samodzielne macierzyństwo. Po rozstaniu z partnerem aktorka postanowiła wychowywać pociechy w pojedynkę, ponieważ wierzy w siebie i wie, że sobie poradzi, bo ma wokół wielu wspierających ją ludzi.

- Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie, jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na ciebie, Zosiu - napisała wówczas aktorka na Instagramie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Olga Frycz pomaga bezdomnym psom. "Zwierzęta są mi bardzo bliskie"

Olga Frycz pomaga zwierzętom
Olga Frycz pomaga zwierzętom
Dzień Dobry TVN

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości