Styl życia

"Pani Gadżet erotycznie" bez tematów tabu i bez wstydu. "Jestem zwolenniczką planowania zabaw w łóżku"

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
TVN Style
"Pani Gadżet erotycznie", sezon 2., odcinek, 1.
"Pani Gadżet erotycznie", sezon 2., odcinek, 1.TVN/Pani Gadżet erotycznie, prod. 1984 Media, 2020
wideo 2/6

"Pani Gadżet erotycznie" to program, który bez skrępowania, tematów tabu i fałszywego wstydu porusza tematy związane z osiąganiem satysfakcji seksualnej oraz dotyczące edukacji seksualnej. Anna Nowak-Ibisz rozmawia z ciekawymi gośćmi, a także wprowadza widza w świat gadżetów erotycznych.

Pani Gadżet bez tabu

Anna Nowak-Ibisz w programie "Pani Gadżet erotycznie" pokazuje różne sprzęty i zabawki, ale to nie wszystko. Razem z gośćmi odkrywa tajemnice naszej seksualności. W pierwszym odcinku drugiego sezonu zaprezentowała m.in. kulki waginalne do ćwiczenia mięśni dna miednicy.

- To są naprawdę ważne mięśnie. Jeśli je dobrze wyćwiczymy, jeśli będą sprawne, elastyczne, to będziemy czerpać niesamowitą przyjemność ze zbliżenia, z seksu. Będziemy miały też gwarancję, że później, po paru porodach bardzo szybko wrócimy do formy i nie będziemy miały problemów z nietrzymaniem moczu - powiedziała Pani Gadżet.

Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała też pompkę do łechtaczki, która ją uwrażliwia poprzez pobudzanie naczyń krwionośnych, całą gamę lubrykantów, czy pierścień z kamerką i możliwością przesyłania obrazu na żywo.

"Pani Gadżet erotycznie" o seksie bez skrępowania

Pani Gadżet porusza także tematy związane z naszą seksualnością, które na co dzień owiane są tabu. W pierwszym odcinku drugiego sezonu wspólnie z gościnią, Joanną Keszką, edukatorką seksualną zastanawiała się, czy seks można zaplanować.

- Ja jestem wielką zwolenniczką planowania zabaw w łóżku. Nie mam oczywiście nic przeciwko szybkim, spontanicznym numerkom. Ważne jest, żeby nasze życie seksualne nie składało się wyłącznie z szybkich, spontanicznych numerków. Wtedy ono będzie po prostu monotonne - powiedziała edukatorka.

I dodała:

- Ja zachęcam do tego, żeby myśleć o tym, co możemy razem robić w łóżku, przygotowywać nasze zabawy seksualne i traktować to jako wstęp, bo już włącza się mózg, ten nasz wiecznie niedoceniany organ seksualny.

Program "Pani Gadżet erotycznie" można oglądać na antenie TVN Style w każdą środę o 23:55 oraz w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: TVN Style

Pozostałe wiadomości