Polak robi karierę w Japonii. "Wyjechałem z jedną walizką i deskorolką"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Polak robi karierę w Japonii
Polak robi karierę w Japonii
Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Michał Sińczak od zawsze fascynował się kulturą i sztuką Japonii. Nic dziwnego, że pewnego dnia zdecydował się wyjechać i spróbować życia w Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie przypuszczał jednak, że uda mu się zrobić tam karierę. Jak to się stało? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Polak gra w japońskich filmach

Michał Sińczak od zawsze interesował się kulturą i sztuką japońską. Jednym z jego największych marzeń był m.in. wyjazd do Kraju Kwitnącej Wiśni. W pewnym momencie życia chłopak zdecydował się spełnić swoje pragnienie. Decyzja o wyjeździe okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ dziś Michał robi tam naprawdę imponującą karierę. Jak to się stało? Opowiedział o tym w studiu Dzień Dobry TVN.

- Gram w serialach głównie, produkcjach telewizyjnych, programach - wszystko po kolei - wyjaśnił. - Przyjechałem, poznałem osoby z branży, zarejestrowałem się w agencji i poszedłem na casting. Poszło mi w miarę dobrze, no i kariera zaczęła się rozwijać - dodał

"Japanese dream" Michała Sińczaka

Youtuber najczęściej gra tam obcokrajowców pochodzących z Ameryki lub Europy. - Czasami mówimy po japońsku, wtedy trzeba się pouczyć, ale bardzo często jest tak, że podkładają głos, tak więc np. gdy mam jakąś scenę do odegrania, to mogę powiedzieć to po polsku - tłumaczył.

Michał przyznał, że kultura pracy w Japonii różni się od tej, do której jesteśmy przyzwyczajeni chociażby w Europie. - Ludzie pracują dłużej, więc często było tak, że na planie spędzaliśmy nawet 24 godziny - podkreślił w rozmowie z prowadzącymi. Duże różnice kulturowe można zobaczyć również w przypadku budowania relacji z drugą połówką.

- Czasami ciężko się dogadać (...) największe problemy to fakt, że w Japonii jest ciężko z asertywnością i bezpośredniością - dodał. Jakie są dalsze plany Michała? Youtuber chciałby dołączyć do grona najpopularniejszych aktorów w Japonii oraz stale rozwijać swoją internetową działalność - kanał "Bezdomny Pelikan".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości