Styl życia

Mama czwórki dzieci pokazała w sieci, jak wygląda jej mieszkanie. "To jest prawdziwe życie"

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
ABC News/TikTok
Bałagan w domu

Brianna James stała się sławna na TikToku, gdy udostępniła film ukazujący bałagan w jej kuchni. Kobieta przyznała, że będąc chora, nie miała siły posprzątać. Nagranie matki czwórki dzieci szybko stało się hitem platformy, a ona postanowiła częściej pokazywać realne chwile z życia jej rodziny.

TikTokerka pokazuje bałagan w domu

TikTok to aplikacja, na której znajdziemy wiele filmów poradnikowych. Wśród nich ogromną popularnością cieszą się m.in. te dzielące się z użytkownikami cennymi wskazówkami dotyczącymi utrzymania porządku w domu. Są one bardzo praktyczne, dlatego nic dziwnego, że twórcy tego typu treści mogą pochwalić się nawet kilkumilionową widownią.

Porządki domowe

Wiosenne mycie okien
Wiosenne mycie okienDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Okazuje się jednak, że popularność można zrobić nie tylko, imponując widzom nienagannym porządkiem, ale również pokazując rzeczywistość. Tak jest w przypadku TikTokerki @themessymama4, która nie chce ukrywać, że jako mama czwórki dzieci nie zawsze potrafi zapanować nad bałaganem.

Mama czwórki dzieci pokazuje swoją codzienność na TikToku

W grudniu 2021 kobieta udostępniła film, na którym przyznała, że z powodu choroby nie była w stanie posprzątać kuchni. Wideo szybko zyskało ogromną popularność.

- Szczerze mówiąc, to jest prawdziwe życie. Dom dla osób nie może być czysty 24/7, Nie przejmuj się tym - komentowali internauci pod postem. Film zdobył do tej pory aż 150 tysięcy polubień.

@themessymama4

my accountability check to see if I can clean my dining room and kitchen it's bad I know

♬ Oh No - Kreepa

Brianna James zaczęła udostępniać kolejne filmy o podobnej tematyce. Jak podkreśla, chce pokazać ludziom, że nie ma sensu ukrywać realnego życia przed innymi i chętnie dzieli się tym, jak naprawdę wygląda niekiedy życie jej rodziny. Oczywiście kobieta sprząta swój dom, jednak nie we wszystkich jego częściach udaje jej się jednocześnie utrzymać porządek.

@themessymama4

wall this was already like 50% picked up before I started filming it was so much worse lol but now it's nice and clean and even the windows are washed! BONUS!

♬ original sound - Bri James

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: ABC News/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Carlos Ciudad Photography/Getty Images

Pozostałe wiadomości