Damian i Magdalena z "Ugotowanych w parach" zdradzają sekret magicznych spotkań przy stole

Strefa Relaksu w Arłamowie - Coca-Cola

Nic nie łączy tak, jak wspólne posiłki. Wiedzą o tym doskonale Damian i Magdalena, laureaci plebiscytu na najpopularniejszy duet w programie "Ugotowani w parach". Uczestnicy show gościli w naszej Strefie Relaksu, gdzie zdradzili przepis na magiczne spotkanie przy stole.

"Ugotowani w parach": Damian i Magdalena

Goście Dzień Dobry TVN zostali wybrani głosami widzów najsympatyczniejszym duetem programu "Ugotowani w parach". Współorganizatorem plebiscytu była Coca-Cola.

- Magda, jak to zrobiliśmy? - zapytał Damian zwracając się do ukochanej. - Śmiechem i dystansem! Bo w naszym odcinku było bardzo dużo śmiechu - powiedziała o wygranej Magdalena.

Parę łączy nie tylko miłość do kulinariów, ale i wykształcenie - Damian i Magda są psychologami.

- Myślę, że ta nasza otwartość i taka też ciekawość na człowieka dużo daje. Staramy się nie oceniać, tylko poznać - mówił Damian.

Magiczne spotkania przy stole

Co para wyniosła z programu?

- Wspólne spędzanie czasu, nawet z obcymi osobami, bo my ich nie znaliśmy na początku, dało nam taką możliwość, że się otworzyliśmy. I ten wspólny czas dużo daje - mówił Damian.

- Ten posiłek, nieważne czy to były jakieś cebularze, u nas trochę przesolone wtedy, czy jakieś inne wykwintne dania, to był tylko pretekst do tego, żeby jakoś tę rozmowę zacząć - dodała Magdalena.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości