Krystian Rzymkiewicz boi się sławy po wygranej w "YCD"? "Żeby mi nigdy nie odwaliło, obiecałem to"

Krystian Rzymkiewicz wygrał 10. edycję "You Can Dance - Po prostu tańcz"
Krystian Rzymkiewicz wygrał 10. edycję "You Can Dance - Po prostu tańcz"

Krystian Rzymkiewicz wygrał 10. edycję "You Can Dance - Po prostu tańcz!". W rozmowie z redaktorką Dzień Dobry TVN Online Bereniką Olesińską ujawnił, dlaczego mimo szczerej radości ze zwycięstwa, nie mógł już doczekać się końca programu. - Taki niestety jestem - wyznał. Zobacz nasz materiał wideo.

"You Can Dance - Po prostu tańcz!". Krystian Rzymkiewicz o tęsknocie za bliskimi

Zyskał sympatię jurorów i widzów nie tylko dzięki wybitnym umiejętnościom tanecznym oraz artystycznej wszechstronności, lecz także za sprawą bardzo pogodnego usposobienia. Pochodzący z Jędrzejowa Krystian Rzymkiewicz głosami widzów zajął pierwsze miejsce w wyścigu o tytuł najlepszego tancerza w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz!". 22-latek nie odczuwa jednak smutku i żalu, że show dobiegło końca.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem skończyć ten program. Ale to nie zmienia faktu, że jestem niezmiernie szczęśliwy z tego, co tutaj mogłem przeżyć, z jakimi ludźmi mam niesamowite wspomnienia, z jakimi choreografami współpracowałem. Cudowne wspomnienie, tylko tęskniłem za moimi bliskimi i moimi przyjaciółmi. Dlatego mam nadzieję, że w krótkim czasie wyściskam ich, wycałuję i pójdziemy na imprezę. Taki niestety jestem, lubię chodzić na imprezy - zażartował.

Krystian Rzymkiewicz przed wygraną w "YCD" złożył rodzinie obietnicę

Zwycięzca 10. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz" nie doświadczył nigdy wcześniej sławy. Dla uzdolnionego 22-latka sytuacja medialna, w której się teraz znalazł, jest zupełną nowością, do której próbuje się przyzwyczaić. Krystian postawił sobie związany z tym konkretny cel.

- Lubię być w centrum uwagi. Każdy z nas ma w sobie małego atencjusza. To jest mój pierwszy taki taste. Smakuje dobrze, ale chcę, żeby mi nigdy nie odwaliło od tego, bo to jest dla mnie najważniejsze i obiecałem to moim przyjaciołom, mojej rodzinie - wyznał w rozmowie z Bereniką Olesińską.

Zobacz także:

Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN? Kliknij w obraz
Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN? Kliknij w obraz
podziel się:

Pozostałe wiadomości