wygrana

  wygrana

  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się w 1 kwietnia i potrwa do 30 września. Nadal wiele osób nie wzięło w nim udziału, choć jest obowiązkowy dla wszystkich mieszkańców Polski. Odmowa grozi karą grzywny, natomiast za udział jest szansa na nagrody w loterii. Można się było do niej rejestrować do środy 7 lipca. Co można wygrać?

  Symbolika snów jest zgłębiana w wielu kulturach od wieków. Ludzie chcą wiedzieć, czy sprawdzi się to, co ukazują sny, a może są ostrzeżeniem? W snach pojawiają się różne motywy, a jednym z częstszych są loterie. Co nam powie sennik o wygranej w lotto?

  Nazwisko Świątek wypowiadane jest na całym świecie. Nic dziwnego, Iga odniosła wielki sukces. 19-latka jest pierwszą polską zwyciężczynią French Open! I tym samym wygrała zakład ze swoim trenerem, a stawka była naprawdę wysoka. Co będzie musiał zrobić Piotr Sierzputowski?

  Wiki Science Competition to międzynarodowy konkurs, którego celem jest zgromadzenie zdjęć dokumentujących świat nauki. W wyniku tego na całym świecie co roku tysiące zdjęć zasilają Wikimedia Commons, poszerzając zasoby wolnej wiedzy. Tegoroczną edycję wygrała fotografia rodzącej dafni, czyli drobnego wodnego zwierzęcia z grupy wioślarek. Zwycięską pracę wykonał Marek Miś.

  Polacy pokonali w niedzielnym meczu Czarnogórę 4-2. Dzięki wygranej zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie i awans na Mistrzostwa Świata w 2018 roku w Rosji. Gratulujemy i dziękujemy naszej reprezentacji!!! :-)

  Po długiej przerwie wystartowali Milionerzy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Klaudię Bartosiewicz, która zagrała w pierwszym odcinku nowej edycji programu. Powiedziała, dlaczego zdecydowała się na udział w Milionerach, na co przeznaczy wygrane pieniądze i co czuła, kiedy pojawiło się pierwsze pytanie.

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Ewy z Puław, która wygrała 1.800 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 19.700 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Anna z Połajewa, która wygrała 1.200 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 17.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Joanny z Białej Podlaskiej, która wygrała 1.300 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 7.500 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Adama ze Słubic, który wygrał 11.900 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 5.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Halina G-K z Zakopanego, która wygrała 1.700 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 11.900 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marioli K. z Malborka, która wygrała 1.400 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 11.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Ewy z Wołomina, która wygrała 22.140 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 10.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Danuty z Pisarzowic, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 22.140 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Mirosławy ze Starej Kiszewy, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - aż 19.340 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Barbary z Sokołowa Podlaskiego, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 17.840 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Elżbiety z Zagórza, która zgarnia 1.500 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - aż 10.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Stanisława z Warszawy, który zgarnia 1.200 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - 9.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Przemysława K. z Poznania, który zgarnia 1.500 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - 7.800 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Jolanty F. z Żyrardowa, która zgarnia 1.900 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - 6.800 złotych!!!