Newsy

Stacja TVN24 ma już 20 lat. Jak kanał informacyjny będzie świętował swoje urodziny?

Newsy

Aktualizacja:
TVN/Krzysztof Dubiel

Kanał informacyjny TVN24 zadebiutował dokładnie 9 sierpnia 2001 roku. Dokładnie w południe widzów przywitała wówczas Anita Werner i poprowadziła pierwszy serwis. Z okazji zbliżających się urodzin stacja planuje teraz specjalne programy, niezwykłych gości i niespodzianki dla widzów. Czym zaskoczy?

Urodziny TVN24

Swoje 20-lecie TVN24 świętuje już od kilku miesięcy, ale 9 sierpnia, czyli w dniu urodzin, a także w weekend poprzedzający rocznicę stacja planuje wiele wydarzeń. Obchody jubileuszowe rozpoczną się już w sobotę, 7 sierpnia, programem "#Nasze 20-lecie", w którym Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki razem ze swoimi gośćmi podsumują rok 2020.

Świętowanie będzie trwało w niedzielę 8 sierpnia. Wówczas dziennikarze będą rozmawiać w wielu miejscach w Polsce z widzami. Razem z nimi, a także z gośćmi w studio będą wspominać to, co było, komentować teraźniejszość i debatować o planach na przyszłość. W ten sam dzień odbędzie się specjalne wydanie " Loży Prasowej " z redaktorami naczelnymi największych polskich tytułów, które poprowadzi Małgorzata Łaszcz - gospodyni show od 20 lat. W niedzielę o godzinie 20:00 wyemitowana zostanie urodzinowa debata " Zawód: dziennikarz ", którą poprowadzi Anna Jędrzejowska. Wśród gości pojawią się zdobywcy najważniejszych dziennikarskich nagród w Polsce, którzy udowodnili, że ich zawód ma duży i realny wpływ na życie wielu ludzi.

Świętowanie jubileuszu TVN24

Kontynuacja nadejdzie w poniedziałek, 9 sierpnia, czyli dokładnie w dzień urodzin. TVN24 od rana będzie miało oprawę urodzinową. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki pokażą kulisy pracy stacji , oprowadzą po studiach, a także zwykle niedostępnych dla widzów miejscach w redakcji. Będą rozmawiać z osobami występującymi przed kamerą, a także z tymi pracującymi po drugiej stronie obiektywu. O godzinie 12:00 natomiast – dokładnie tak, jak 20 lat temu – specjalne wydanie serwisu poprowadzi Anita Werner.

W sobotę, niedzielę i poniedziałek w urodzinowej odsłonie "Szkła Kontaktowego" prowadzący razem z widzami będą wspominać wspólne 20 lat. Świętowanie będzie miało miejsce także we wszystkich redakcjach regionalnych kanału. Internauci z kolei będą mogli śledzić urodziny stacji na dedykowanej podstronie portalu: tvn24.pl/nasze-20-lecie

Zobacz także:

Zobacz wideo: 20-lecie TVN24

Autor: Sabina Zięba

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości