Newsy

Kryzys w "Ślubie od pierwszego wejrzenia 5" dopadł Izę i Kamila? Iga postanawia opuścić Karola. "Muszę od niego odpocząć"

Newsy

TVN7/Player

Pary w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" mają coraz mniej czasu na podjęcie decyzji. Tymczasem, zamiast pewności, pojawia się coraz więcej wątpliwości. Co dalej wydarzy się u bohaterów telewizyjnego eksperymentu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 11. Co się wydarzy?

To już końcówka "docierania się" par nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po kilku wspólnie spędzonych tygodniach będą musieli podjąć decyzję, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy może nie widzą przyszłości dla ich związku.

W 11. odcinku Iga postanowi opuścić Karola. – Muszę od niego odpocząć. Po prostu muszę – stwierdzi dziewczyna. Z kolei Karol nie będzie ukrywał, że nie wie, "w jakim kierunku to dalej pójdzie".

Laura i Maciej wciąż próbują przeskoczyć różnice, jakie ich dzielą. Maciej stara się przekonać do siebie żonę, ale zdaje sobie sprawę z tego, że brakuje mu w tym wszystkim luzu.

Wygląda na to, że kryzys nie ominie też Izy i Kamila. Jak dotąd ta para dogadywała się najlepiej spośród wszystkich. W zapowiedzi nowego odcinka słyszymy jednak, że "między nimi zrobił się kwas". Jak dalej potoczą się ich relacje?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 11. Kiedy emisja?

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary ludzi, którzy pasują do siebie nie tylko charakterologicznie, ale także fizycznie. Przed kandydatami postawili bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już stali się rodziną.

Odcinek 11. "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" w piątek, 7.05.2021 o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 11 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości