Newsy

Milionerzy i pytanie o pionowe pasy na fladze europejskiego państwa. Czy stewardessa zna odpowiedź?

Newsy

Hubert Urbański i pytanie o pionowe paski na flagach.

W Milionerach padło pytanie o pionowe pasy na fladze jednego z europejskich państw. Czy Joanna będzie wiedziała, o który kraj chodzi? Do wyboru ma Rosję, Włochy, Holandię i Austrię. Czy ty znasz prawidłową odpowiedź?

Joanna Grzybowska z Gdańska rozpoczęła grę jako druga uczestniczka odcinka. Z wykształcenia jest farmaceutką, a z zawodu stewardessą. Czy ta różnorodność przyniesie jej szczęście? Wydaje się, że z pytaniem o kolory flag państwowych nie powinna mieć trudności.

Milionerzy: pionowe pasy na fladze

Początkowe pytania nie sprawiły Joannie większego problemu, ale przy jednym z nich zdecydowała się wykorzystać koło ratunkowe - zamiana pytania. Kolejna prawidłowa odpowiedź w rozgrywce jest warta 10 000 zł. Czy Joanna będzie wiedziała, które europejskie państwo ma na fladze pionowe pasy? Czy wybierze odpowiedni kraj?

Na fladze którego z europejskich państw są trzy pionowe pasy?

A: Rosji

B: Holandii

C: Austrii

D: Włoch

- Latasz do tych krajów? - zapytał Hubert Urbański. Joanna przyznała, że jako stewardesa lata do Holandii i Włoch. Jednak nie mogła się zdecydować, która odpowiedź jest prawidłowa - Teraz w stresie ciężko jest mi sobie przypomnieć - wyznała. Czy znasz odpowiedź? Sprawdź się.

Pionowe pasy na fladze europejskiego państwa. Czy to Włochy?

Mimo że często odwiedza dwa z wymienionych krajów, to nie podjęła ryzyka odpowiedzi. Postanowiła skorzystać z podpowiedzi. - Holandia na pewno ma poziome pasy, podobnie, jak Austria (...). Włochy i Rosja zostają mi w głowie i one jeszcze mają podobne kolory - rozważała Joanna. Ostatecznie poprosiła Huberta o kolejne koło ratunkowe. Tym razem wybrała opcję pół na pół. Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi została Holandia i Włochy. Taki obrót spraw ucieszył uczestniczkę. Postanowiła zaznaczyć D: Włoch.

Okazało się, że to była słuszna decyzja. Jakie kolory są na włoskiej fladze? - Zielony, biały i czerwony, a pozostałe z tych krajów mają poziome pasy. To poprawna odpowiedź. Brawo! - ogłosił z radością Hubert Urbański.

Zobacz też:

Rozrywka i informacje w jednym miejscu. Teraz pakiet Player i TVN24 GO w wyjątkowej cenie dla każdego

Big Boy zwierzył się z najgorszych rzeczy, jakie o sobie usłyszał. "Pisali, że jestem grubą świnią i szowinistą"

Wojciech Brewka porzucił zawód prawnika i został malarzem. "Tak to sobie wymarzyłem"

Zobacz wideo: Hubert Urbański: Od ponad 20 lat spotykam się z masą ludzi, którzy mają patent na milion. Niektórym rzeczywiście się udaje

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości