Newsy

Rozrywka i informacje w jednym miejscu. Teraz pakiet Player i TVN24 GO w wyjątkowej cenie dla każdego

player, tvn24 go

Player

Newsy

Rozrywka i informacje w jednym miejscu. Teraz pakiet Player i TVN24 GO w wyjątkowej cenie dla każdego

player, tvn24 go

Player

Oglądaj ulubione seriale, bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami i płać mniej. Tylko teraz Player i TVN24 GO można kupić w jednym pakiecie w dużo niższej cenie. Oto szczegóły.

Player i TVN24 GO w jednym pakiecie

To wyjątkowa okazja dla każdego, kto uwielbia zarówno filmy, seriale, programy rozrywkowe, jak i informacje oraz programy publicystyczne. Subskrybenci pakietu Player + TVN24 GO mogą korzystać z bogatej biblioteki VOD, oglądać kanały TVN24 i TVN24 BiS na żywo, z opcją cofania do 7 dni, a także pobierać i oglądać offline.

Na dodatek, wszystkie programy z anten TVN24 i TVN24 BiS są dostępne wszędzie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Oferta zawiera także dodatkowe transmisje live: konferencje prasowe, obrady Sejmu, wydarzenia NASA i inne.

Korzystając z Player + TVN24 GO wszystkie filmy (biblioteka ponad 50 wyjątkowych tytułów), seriale (w tym produkcje Player Original) i programy oglądasz bez reklam, wcześniej niż w telewizji. 

Na subsykrybentów czeka także ekskluzywna kolekcja discovery+, a na fanów mocnych wrażeń - co tydzień premierowe, mocne reportaże śledcze oraz wnikliwe dokumenty poszerzające wiedzę o aktualnych wydarzeniach ze świata.

Player i TVN24 GO - ile kosztuje pakiet?

Cena łączonego pakietu Player + TVN24 GO to tylko 17 zł. Abonament trwa 30 dni. Więcej szczegółów na platformie Player.

Wszystko z oferty Player + TVN24 Go można oglądać na dowolnym urządzeniu: smart TV, telefonie, tablecie, komputerze, PS4, Chromecast, Apple TV.

Zobacz wideo:

Czytaj także:

Źródło: Player |
Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0