Gwiazdy

Brat Jędrzeja Hycnara z seriali "Zakochani po uszy" i "Żywioły Saszy - Ogień" też jest aktorem. Rywalizują ze sobą?

Gwiazdy

Brat Jędrzeja Hycnara z seriali "Zakochani po uszy" i "Żywioły Saszy - Ogień" też jest aktorem. Rywalizują ze sobą?

Jędrzej Hycnar to aktor, który występuje m.in. w serialach "Zakochani po uszy" TVN7 oraz "Żywioły Saszy – Ogień" Player i TVN. Nie ukrywa, że postanowił wejść na aktorską ścieżkę kariery dzięki swojemu bratu, Marcinowi.

Jędrzej Hycnar – brat Marcina Hycnara

Rodziny, w których kilka osób postanawia mieć ten sam zawód to nic nadzwyczajnego. Także w polskim show biznesie jest ich kilka. Należą do nich m.in. Jędrzej i Marcin Hycnar – bracia, którzy postanowili związać swoje życie z aktorstwem.

Jędrzej jest o 14 lat młodszy od Marcina. Od najmłodszych lat obserwował więc aktorską pasję brata. Czy Marcin miał wpływ na to, że postanowił iść na studia aktorskie? – Oczywiście, że tak – odpowiada Jędrzej. – Jak miałem 12 lat to byłem na premierze "Kosmosu" w reżyserii Jerzego Jarockiego w Teatrze Narodowym w Warszawie. Przyjeżdżałem do tej Warszawy, do Teatru Narodowego jak do takiej Arkadii, krainy szczęśliwości, piękna, sztuki itd. Z drugiej strony, mój brat był cały czas w Warszawie, więc całą moją artystyczną drogę zaczynałem na własną rękę w Tarnowie – dodaje aktor. Kiedy ostatecznie poczuł, że chce iść w ślady brata?

- Takim przełomowym momentem, kiedy powiedziałem sobie, że chcę to robić, to była premiera "Tanga" w reżyserii Jerzego Jarockiego, gdzie mój brat grał Artura. Pamiętam, że był bankiet i ja poszedłem gdzieś na bok, wkradłem się za kulisy, bo byliśmy u brata w garderobie, no i wtedy tak sobie powiedziałem, że to to – wspomina Hycnar.

Czy teraz Jędrzej rywalizuje z bratem na polu aktorskim? – Ogrom jego doświadczenia nie pozwala mi z nim konkurować – wskazuje. – Nie mam w ogóle takiej potrzeby, tym bardziej, że jak na razie moja droga skupia się bardziej na filmie i graniu przed kamera. (…) Wydaje mi się, że idziemy troszkę różnym torem – dodaje.

Czy mimo to wkrótce zobaczymy braci Hycnar wspólnie na ekranie? Co jeszcze o swoim bracie i relacji z nim opowiedział nam Jędrzej? Zobacz wideo powyżej.

Jędrzej Hycnar – kim jest?

Jędrzej Hycnar urodził się 6 kwietnia 1997 roku w Tarnowie. Ze względu na przedłużający się przez pandemię proces wystawiania przedstawień dyplomowych, wciąż jest studentem Akademii Teatralnej w Warszawie.

Hycnar gra jedną z głównych ról w serialu TVN7 "Zakochani po uszy". Jego postać to Michał – chłopak, który ma dziecko z Sylwią (Kamila Kamińska). Wcielił się także w rolę Adama Gajka w nowym serialu "Żywioły Saszy - Ogień" na podstawie prozy Katarzyny Bondy. Premiera telewizyjna we wtorek, 6 kwietnia na antenie TVN.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
63
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0