"Kontrola" Nataszy Parzymies otworzy Festiwal KINO 2021. Nowy serial obejrzysz na TVN Fabuła

1-2 maja na antenie TVN Fabuła zadebiutuje serial, który już zdążył zachwycić widzów na całym świecie. "Kontrola" zostanie wyemitowana w ramach drugiej już edycji Festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE. O czym jest serial Nataszy Parzymies?

"Kontrola" Nataszy Parzymies na TVN Fabuła

"Kontrola" to mini format przedstawiający historię niełatwej relacji miłosnej pomiędzy dwiema dziewczynami, które zupełnie przypadkowo spotykają się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku.

Na platformie YouTube, gdzie dostępny był do tej pory, serial został już obejrzany przeszło 47 milionów razy. Losy głównych bohaterek śledzą fani z całego świata, m.in. z Brazylii, Indii, USA oraz z Chin.

Kiedy oglądać "Kontrolę" na TVN Fabuła?

Jak piszą zagraniczne media, serial "Kontrola" Nataszy Parzymies to fenomen ostatnich lat. Udaje się mu w subtelny, a jednocześnie w odważny sposób przedstawić uczucie rodzące się między dwoma bohaterkami. W rolach głównym mamy okazję podziwiać wschodzące gwiazdy polskiego kina: Adę Chlebicką i Ewelinę Pankowską.

Plany na majówkę? Warto uwzględnić w nich telewizyjny debiut serialu Nataszy Parzymies. W ramach II edycji Festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE "Kontrola" zostanie wyemitowana na antenie TVN Fabuła 1 maja o 23:05 (odc 1-4) i 2 maja o 21:50 (odc 5-7).

Zobacz wideo: Adam Fidusiewicz w amerykańskim serialu

Zobacz też:

Potrzebujesz relaksu? Idź do kuchni, zrób sobie masaż... łyżkami

Zwierzęce wzory na ubraniach - jak nosić modny animal print w stylizacjach?

Różowe włosy to absolutny hit wiosennych trendów. Sprawdź, co powinnaś o nich wiedzieć, zanim zdecydujesz się na koloryzację

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości