TVN Fabuła

  "Kontrola" to miniserial, który obejrzało już ponad 45 mln internautów na całym świecie. "Random" jest natomiast połączeniem słuchowiska i serialu, które ma coraz więcej fanów. Obie te produkcje stworzyła Natasza Parzymies, która jest jurorką Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny – KINO 2021. NOWE HISTORIE. Jakie plany ma reżyserka na najbliższy czas?

  Już po raz drugi odbywa się Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny – "Kino 2021. Nowe historie". Jury, w skład którego wchodzą Olga Bołądź, Kuba Czekaj, Anna Jadowska oraz Natasza Parzymies, spośród 100 nadesłanych projektów wyłonią zwycięskie filmy. Jakie produkcje znalazły się w tegorocznym konkursie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Olga Bołądź.

  1-2 maja na antenie TVN Fabuła zadebiutuje serial, który już zdążył zachwycić widzów na całym świecie. "Kontrola" zostanie wyemitowana w ramach drugiej już edycji Festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE. O czym jest serial Nataszy Parzymies?

  Za nami pierwszy festiwal filmowy Kino 2020 organizowany przez TVN Fabuła. W weekend 16 i 17 maja jury wyłoniło najciekawsze projekty złożone przez wybitnych polskich filmowców. Podczas wydarzenia została także przyznana nagroda publiczność. W czyje ręce trafiła?

  Bartłomiej Topa dołączył do ekipy serialu "Druga Szansa", o swojej roli opowiedział Kindze Burzyńskiej. Zobaczcie jak współpraca z nim podoba się Małgorzacie Kożuchowskiej, i jak, zdaniem Krystyny Tkacz, aktor odnajdzie się w roli prezesa telewizji! Na rozmowę Bartka z Kingą zapraszamy też dziś wieczorem (20.30) do programu "Szkoła Filmowa" w TVN Fabuła!

  Weekend to dobry moment, aby wybrać się do kina. Co warto zobaczyć? O tym w Dzień Dobry TVN dziennikarz filmowy Andrzej Sołtysik. Zobaczcie, co przygotowała dla swoich widzów TVN Fabuła.

  Jak co tydzień, dziennikarz TVN Fabuła Andrzej Sołtysik polecił widzom Dzień Dobry TVN filmy, które warto zobaczyć w ten weekend. Wśród nich znalazł się "Udar słoneczny" Nikity Michałkowa. Zobaczcie, co przygotowała dla fanów kina TVN Fabuła.

  Według Andrzeja Sołtysika - filmami, które warto w ten weekend zobaczyć w kinie - są: "Opowieść o miłości i mroku" w reżyserii Natalie Portman oraz "Łowca i Królowa Lodu". Zobaczcie, co szykuje dla swoich widzów TVN Fabuła.

  Kinga Burzyńska w programie "Szkoła filmowa", emitowanym w TVN Fabuła, bierze na warsztat znanych i doświadczonych aktorów. Na widowni zasiedli młodzi adepci sztuki filmowej. Czy to oni sprawili, że rozmówcy Kingi są z nią do bólu szczerzy? Co sprawiło, że Zbigniew Zamachowski postanowił zdawać do szkoły filmowej? Czego najbardziej obawia się Agata Kulesza? Jakie - według Mai Ostaszewskiej - są ciemne strony aktorstwa? Kulisom powstawania programu przyglądał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Tym razem wśród kinowych propozycji Andrzeja Sołtysika znalazły się: "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" i "Cuda z nieba". Zobaczcie, co przygotował dla fanów TVN Fabuła.

  Aaron Eckhart zagrał m.in.: Harveya Denta w Mrocznym Rycerzu, Adama w Ja, Frankenstein, czy George'a w Erin Brockovich. W filmie "Londyn w ogniu" znów wciela się w rolę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Rozmawiali o przyjaźni i nowej roli aktora. Zobaczcie, kto dwa razy uratował mu życie.

  W naszym kąciku filmowym Andrzej Sołtysik poleca filmy na weekend. Andrzej proponuje między innymi film nominowany do Oscara - "Carol". Dlaczego akurat ta premiera zwróciła jego uwagę? Dziennikarz przygotował też coś dla tych, którzy w weekend chcą zostać jednak w domu. Dowiedzcie się, co zobaczycie TVN Fabuła.

  W Dzień Dobry TVN Andrzej Sołtysik polecał filmy na weekend. Zobaczcie, na co - według niego - warto iść do kina i jaki hit przygotowała dla widzów TVN Fabuła. Andrzej powiedział nam również na czyją cześć założył niebieską koszulę ;)

  Dlaczego warto wybrać się do kina na film Grímura Hákonarsona "Barany - islandzka opowieść"? I czym zaskoczy Was nowy film braci Coen - "Ave, Cezar!"? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy filmoznawcę Andrzeja Sołtysika, ktorego Marcin Prokop nazywa "chmurą pozytywnej energii". Zobaczcie, co przygotowała dla Was TVN Fabuła.

  Jak co tydzień, Andrzej Sołtysik poleca nam filmy, które warto zobaczyć w kinie. A co ciekawego ma do zaoferowania widzom TVN Fabuła?

  "Gwiezdne wojny - przebudzenie mocy" już nieco przebrzmiały. Co zatem teraz warto obejrzeć w kinie? O tym w Dzień Dobry TVN dziennikarz filmowy Andrzej Sołtysik. Jakie filmy szykuje dla nas TVN Fabuła?

  Jak co tydzień, Andrzej Sołtysik radził, co w ten weekend warto obejrzeć w kinie. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", czy "Poznajcie Harolda"? Zobaczcie, co na środowy wieczór planuje TVN Fabuła.

  Andrzej Sołtysik poleca filmy, które warto obejrzeć w ten weekend w kinie. Wśród nich wyróżnia obraz nakręcony przez Stevena Spielberga zatytułowany "Most szpiegów". A co ciekawego będzie można zobaczyć na kanale TVN Fabuła? Marcin Prokop również poleca film, który warto obejrzeć...

  Filmoznawca Andrzej Sołtysik tradycyjnie już przed zbliżającym się weekendem polecił widzom Dzień Dobry TVN filmowe nowości. Czy warto wybrać się do kina na Marsjanina w reżyserii Ridleya Scotta i Wizytę M. Nighta Shyamalana? TVN Fabuła nie zapomina również o tych, którzy do kin udać się nie mogą - zobaczcie, co możecie obejrzeć w najbliższą niedzielę.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Jak umilić sobie ostatnie wakacyjne dni i co warto obejrzeć w kinie lub w telewizji? Dlaczego film "Hitman: Agent 47" to kino tylko dla chłopaków? Jak Andrzej ocenia rolę Tomasza Kota w „Żyć nie umierać”? Czy warto wybrać się na polski film do kina? I co ciekawego możemy zobaczyć w TVN Fabuła?

  W kąciku filmowym Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Powiedział nam, dlaczego warto wybrać się do kina na „Kocham Cię, tylko daj mi spokój” oraz „Imperium robotów – bunt człowieka”. A co nowego w TVN Fabuła?

  W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Andrzeja Sołtysika, który powiedział nam, dlaczego warto wybrać się do kina na „Ant Man” ze Scottem Langiem w roli głównej oraz „Z dala od zgiełku” w reżyserii Thomasa Vinterberga. Jaki hit z Hugh Grantem przygotował dla fanów kina kanał TVN Fabuła? W jaki dzień będzie można obejrzeć ten film?

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarza filmowego Andrzeja Sołtysika. Powiedział nam, gdzie niektóre z gwiazd lubią spędzać swoje wakacje. Do jakich miejsc, w których grano filmy jeżdżą turyści? Jakie filmy będą miały swoje premiery w wakacje? Jaki popularny polski serial zostanie pokazany w czasie wakacji w TVN Fabuła?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska została współprowadzącą TVN Fabuła. Na naszym czacie zdradziła widzom Dzień Dobry TVN szczegóły związane z nowym kanałem TVN. Odpowiedziała m.in na pytania: jakie hity pojawią się w TVN Fabuła, gdzie będzie można go zobaczyć, czy będzie miała swój autorski program. Które z pytań zaskoczyło ją najbardziej?

  TVN Meteo Active czy TVN Fabuła? Który z tych kanałów gwiazdy będą oglądać częściej? Zdania są bardzo podzielone. Co jeszcze Anna Guzik, Kinga Burzyńska, Dorota Gardias, Anna Wendzikowska czy Andrzej Sołtysik zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej? Co będzie można obejrzeć w nowych kanałach stacji? I jakie gwiazdy mają wobec nich oczekiwania?