Newsy

Jesienna nowość w TTV - "Nasi w mundurach". Znamy listę uczestników

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN
Nasi w mundurach - Program TTV

Jesienna ramówka TVN zaskakuje nas oryginalnymi formatami. Już w październiku widzowie będą mogli oglądać nowy program TTV - "Nasi w mundurach". Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji podejmie się wymagającego szkolenia wojskowego. Który z nich okaże się najlepszy?

Jesienna ramówka - nowy program TTV

Już w październiku widzowie TTV będą mogli oglądać na swoich ekranach kolejną, jesienną nowość. Tym razem ogrom rozrywki dostarczy polska wersja norweskiego formatu "Celebrity Task Force". Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym podejmą się wymagającego szkolenia wojskowego.

99 gra o wszystko

Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/4

Kim są uczestnicy programu? Każdy z nich jest wyjątkową indywidualnością. Są w różnym wieku, mają odmienne poglądy i doświadczenia. Emocjonujących wyzwań podejmą się: Jan Pirowski, Krzysztof Ufnal, Piotr "Stalowy" Sikorski, Maciej Liziniewicz, Damian Nagana, Mateusz "Tarzan" Leśniak, Andrzej Gąsienica oraz Joachim Zeiske.

Nasi w mundurach
Nowość TTV - Nasi w mundurach Nasi w mundurach Źródło: TVN

Czy potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich?

Nowość TTV - "Nasi w mundurach"

Na uczestników czeka aż 12 dni ciężkich wyzwań i jednocześnie okazji do pokonywania własnych słabości, a wszystko to, by ukończyć wymagające szkolenie wojskowe. Zadania będą odbywały się zarówno na lądzie, w powietrzu, jak i na ziemi. Nowo zdobyte zdolności pomogą przetrwać im w ekstremalnych sytuacjach.

Nad ćwiczeniami i treningami czuwać będą dowódcy służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem. To oni pokażą im jak być wytrwałym i dążyć do założonych celów. W ostatnim odcinku tylko wybrani będą mogli przystąpić do finałowego zadania. Kto będzie najlepszy? Przekonamy się o tym już niebawem.

Nasi w mundurach
Jesienna ramówka - Nasi w mundurach Nasi w mundurach Źródło: TVN

Nowość "Nasi w mundurach" zobaczymy już w październiku na antenie TTV.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości